8 דרכים להצליח באתרי הכרויות

המטרה העיקרית שניצבת מול עיננו היא הצלחת מחפשי הזוגיות בתהליך ההכרויות. זה מה שהניע אותנו להקמת אתר ההכרויות It'Serious. לפניכם מדריך להתנהלות נכונה ומועילה בעולם ההיכרויות הוירטואלי, שהוכן עבורכם לאחר מחקרים, תובנות, והרבה חשיבה ותכנון.

1- לבחור מטרה: חשוב שנחליט בדיוק מה המטרה שלנו כאשר אנחנו גולשים באתרי הכרויות. אנחנו לא רוצים לבזבז לעצמנו את הזמן ובטח שלא למי שיעמוד מולנו. חשוב להחליט על מטרה ולהתפקס עליה.

2- צרו נראות מעולה: אנחנו יודעים שיש לכם המון מה לספר על עצמכם, אבל קודם כל תדאגו לנראות שלכם באתר! ספרו עליכם, דאגו להיות רהוטים ולהציג את עצמכם מול מי שיכול להיות בן הזוג העתידי שלכם – בצורה אידאלית!

3- פנו בנימוס: חשוב מאוד לשמור על כללי הנימוס, בין אם באתר הכרויות או בכל מקום אחר ליצירת זוגיות. אדם חדש עומד לפניכם וחשוב שתציגו לו את הצד הכי טוב שלכם!

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

4- גלו יוזמה: אנשים אוהבים להיות מחוזרים, זה כלל ידוע. בנוסף – אנשים אוהבים שאנשים אחרים לוקחים יוזמה לגביהם. מצאתם באתר ההכרויות שלנו מישהו שמצא חן בעיניכם? סמנו אותו. אל תחכו! אהבה היא דבר מאוד משמועתי ואם הלב שלכם אומר לכם משהו כנראה שאין טעם לחכות! אנחנו יודעים שגם נשים וגם גברים לעיתים חוששים להביע עניין בזוגיות – אבל אנחנו כאן כדי להדריך אתכם: אתרי היכרויות הם לא אתרי תדמית, הם אתרים שבהם ניתן ליצור מציאות יפה ומופלאה, מלאה באהבה, רומנטיקה, חתונה וכל מה שאנחנו מייחלים לו!

5- צלמו סלפי מוצלח: אנחנו לא מאפשרים להעלות תמונות משופצות לאתר הכרויות שלנו. חשוב לנו לשמור על אותנטיות. מה אנחנו מציעים במקום? העלאת סלפי. לא בטוחים איזה סלפי לצלם ומה זווית הצילום הכי טובה? עיינו במדריך המיוחד שהכנו לכם.

6- חיוך שווה המון: נשים וגברים, כיצורים חברתיים, נמשכים לאנשים חייכנים ונעימים. דאגו להעביר את היותכם אנשים נעימים החפצים בזוגיות בעת שהותכם באתר היכרויות. אנחנו הקמנו את האתר הזה למטרה אחת – מציאת אהבה. עכשיו התור שלכם להכרות טובה שתוביל לאהבה, בניית בית וחתונה.

7- קנו מנוי: אנחנו מספקים לכם חוויה שונה בתכלית מכל אתר היכרויות אחר – באנו לשנות את כללי המשחק ולתת לכם אפשרות להכיר את אהבת חייכם, קחו אותה בשתי ידיים. זכרו: כאשר אתם רוכשים מנוי אצלנו אתם חוסכים המון כסף על דייטים לא מוצלחים!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן