ספיישל הישרדות – ערבבו את השבטים

אם הדרמה בהישרדות לא הייתה מספיקה, גיא זוארץ וחבריו המפיקים החליטו להחליף את חלק מהמשתתפים בין השבטים. מי שהיה בעבר יריב השבט נהפך לחבר השבט, ובמילים פשוטות "הבלאגן חוגג". אל הבוטוקס, נגיע בהמשך.

אחת מן המשתתפות שתפסה לנו את העין הייתה אלה איילון, הדוגמנית הבינלאומית. אלה נאלצה לעזוב את שבטה המקורי "אנטינג אנטינג" ולעבור לביתה החדש שבט "קפרה".

אלה, באופן כמעט אוטומטי, התבייתה על מטרתה החדשה (כמו כל בנות התוכנית) – הרווק הנחשק בתוכנית: עידן חביב.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

אלה לא רק הודתה בקול כי היא שמחה להיות עם עידן בשבט, אלא גם הראתה את שמחתה ואת חיבתה כלפיו עוד במשימת הפרס. שם, במפגן ישראלי למדי, צוותו עידן ואלה כזוג למשימה ושניהם יחדיו הלכו לצוד במבות ענקיות.

דבר שהותיר את ירדן ג'רבי עם רגב הוד, שאומנם אין הוא פחות מקסים מעידן, אך אין המהלך תרם למתח הזוגי הנבנה בין ג'רבי לחביב.

לאחר הזכייה, כאשר השבט מתענג בפרס הזכייה – במבות, משתפת אלה כי למעשה מההתחלה היא רצתה להיות בשבט עם עידן, כי היא "אוהבת את עידן אהבת נפש". בתגובה, מעניקה לה ג'רבי מבט חודר מופתע, כאשר ההבנה מחלחלת בה – יש לה תחרות.

אי טרופי

ירדן VS אלה

ג'רבי אומנם רגילה להשתתף בתחרויות בתור ספורטאית אולימפית לשעבר, אך אין זה אומר כי היא מוכנה לקרב על הלב של עידן. יש הטוענים כי בין ג'רבי לעידן כימיה נהדרת לזוגיות ואנחנו מסכימים כי אכן יש להם כימיה מעניינת, אך לא נוכל להתעלם מהטענה – מה לוקח לג'רבי כל כך הרבה זמן לעשות צעד?

בשעת הערב, בזמן שהשבט יושב (עם בטן מלאה בבמבות) מסביב למדורה, אלה, יריבתה של ג'רבי למערכת הזוגית לא מבזבזת זמן: היא מפלרטטת בעדינות עם עידן חביב, שואלת אותו על מצב רגלו ואפילו מבקשת ממנו להקדיש לה שיר – בקשה לה הוא נענה.

  • האם הקשר בין ג'רבי לעידן יתפתח למשהו?
  • האם מה שיאיר את ירדן תהיה דווקא תחרות?
  • האם לזוגיות הזאת אין עתיד?
  • מה יהיה בפרק הבא של "הישרדות VIP" ?

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן