על מה לעזאזל מדברים
בדייט ראשון?

איך למנוע בלאק-אאוט ולזרום בכיף בדייט

שרפתם אנרגיה, העליתם אבק והגרתם זעה בחיפוש אחר האחד או האחת. ופתאום זה מגיע - מגניב/ה ובעל/ת פוטנציאל לקשר זוגי. פטפטתם, צחקתם, זרמתם והגיע הרגע - דייט ראשון! ואז, ללא התראה מוקדמת - אין על מה לדבר! תירגעו, אתם לא לבד! זה קורה, טבעי, זה ידוע, ובכל אשמה ההתרגשות. המילים נעלמות ונושאי שיחה פורחים מהראש, או כמו שקוראים לזה בז'רגון הדייטים: "בלאק-אאוט דייט ראשון". לפניכם מספר רעיונות שיעזרו לכם לשבור את הקרח ולהעביר את הדייט בכיף:

1. התחביבים – אוהבים לאכול או לבשל? אוהבים לראות סרטים או סתם לבלות בכיף בנטפליקס (טוב נו, נטפליקס זה לא סתם) דברו על זה, שתפו את האדם שמולכם בתשוקות שלכם, בדברים שממלאים את עולמכם על מנת שהוא או היא יוכלו להבין מי הוא האדם אשר עומד מולם.

2. העבודה המטרה של דייט הראשון היא התרשמות מהצד השני. אתם בהחלט יכולים לשתף את החלום הקרייריסטי שלכם – במה אתם עובדים? האם אתם אוהבים את העבודה שלכם? לאן תרצו להגיע? האם אתם עושים משהו כדי להגיע לשם? האם אתם באמצע תואר או הכשרה מקצועית הקשורים לתפקיד החלומות? כל אלה הם נושאים רלוונטיים לחלוטין!

3. המשפחה – המשפחה מעידה הרבה על היחס שלכם לזוגיות העתידית שלכם. מכירים את המשפט – איך שהוא מתייחס לאימא שלו, כך הוא יתייחס אלייך? במידה והמשפחה מאוד חשובה לך ואתם כן מחפשים קשר רציני, שתפו את זה עם הצד השני, יש חשיבות מאוד גדולה לדעת את כוונות הצדדים. יש לכם אח תאום? אמא שלכם יודעת לבשל מפרום מדהים ואתם מתים עליה? שתפו את הצד השני, הרבה מאיתנו יכולים להתחבר לתחושת המשפחה (שלא לדבר על כמה אנחנו מתגעגעים לסבים והסבתות בזמן הקורונה). כמומחים להיכרויות נוכחנו שוב ושוב  עד כמה שיתוף הקשר המשפחתי תורם להיכרות, ובהמשך לזוגיות.

4. החלומות והתוכניות – שתפו את הצד השני בשאיפות שלכם לעתיד, לא רק מבחינת קריירה. אם אתם רוצים לשנות את התזונה, או להתחיל דיאטה, או לנסוע לחו"ל, או להצטרף למקהלה… שתפו את הצד השני ותגלו שההיכרות הולכת ומעמיקה, הלב שממול נפתח, ובאותה נשימה גם שלכם.

5. על הצד השני – אם כמה שזה נשמע מפתיע, יש עוד מישהו מולכם (Surprise!) תשאלו את הצד השני על העולם שלו, על הדברים שאתם רוצים לדעת, על מה שחשוב לכם למשל, אם הצד השני שונה ממכם אין זה אומר שסוף העולם הגיע – פשוט תשאלו אותם על מה הם מוכנים להתפשר ועל מה הם לא מוכנים להתפשר. זוגיות היא עבודה של שני הצדדים והסיכוי שתמצאו מישהו שמאמין ב-100 אחוזים בדרך שלכם ורואה דברים בדיוק באותה צורה כמו שלכם היא אפסית, עם זאת מאוד חשוב שיהיה לכם מכלול ערכים משותף. מטרת הדייט הראשון היא בדיוק היכרות עם הערכים האלה. שאלו את השאלות הבוערות והחשובות עבורכם. תשתדלו להקשיב ולהכיל כמיטב יכולתכם.

אל תשכחו שדייט ראשון, עם כל ההתרגשות והלחץ, הוא גם חוויתי. ואם הוא יוביל בסופו של דבר לזוגיות הנכספת, תזכרו אותו כל החיים. לכן, מומלץ לבחור מקום שקט ומהנה. אם אגם וברבורים עושה לכם את זה, לכו על זה. אם בית קפה ושולחנות על מדרכה סואנת עושה לכם את הדייט, שיהיה.  העיקר שתוכלו לדבר, להקשיב וליהנות מהחוויה. 

עולם ההיכרויות על גווניו, כולל אתרי הכרויות הוא עולם שצריך לפסוע בו בביטחון. אנחנו מאחלים לכם הצלחה בדייט הראשון ושיהיה לגמרי לא אחרון!

אפליקציית זה-רציני – קיצור דרך דרמטי לזוגיות

להגיע לזוגיות ישר ולעניין

בליינד דייט הוא המשך ישיר להיכרות הקצרה והשטחית המקובלת כיום באתרי הכרויות. אף אחד לא אוהב את זה, אבל זה מה יש! למרבה הצער, רוב המפגשים מסתיימים בכישלון, המלוּוה לא פעם במפח נפש צורב, ועלול אף להגיע לכדי פגיעה רגשית ופיזית. אפליקציית זה-רציני הוציאה את המושג בליינד דייט מהמשוואה ומהיום תצאו רק לדייט בעל סיכויי הצלחה גבוהים.

מערכת היכרות חכמה מבוססת מחקרי זוגיות

זה-רציני היא אפליקציה חדשנית חכמה, המבוססת על מחקרי זוגיות אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני. מתוך העולה במחקרים נוסחו שאלות (על כך בהמשך) שמלוות את המשתמשים במהלך ההיכרות.

לשם היכרות ראשונית, עומדת לרשות המשתמשים מערכת צ'אט. אלא, שצ'אט הוא אמצעי מוגבל, המאפשר היכרות שטחית בלבד ומוביל בדרך כלל לדייט בעל סיכויי הצלחה קלושים. וכאן החידוש הגדול של זה-רציני – לאחר שהחלפתם מספר מסרים  בצ'אט, ואתם מרגישים שיש מקום להכיר יותר לעומק, אתם מזמינים למערכת וידאו-מיט חכמה, בה תכירו כמו שצריך, ותוכלו להחליט להיפגש רק אם שניכם מרגישים שיש כאן סיכוי לחיבור, חברות וזוגיות.

יוצאים רק לדייט עם סיכוי ממשי להצלחה

בווידאו-מיט כל אחד מהצדדים יראה, ישמע, יקלוט את שפת הגוף וירגיש את הווייב של השני. כל זאת, כשהם נמצאים באזור הנוחות והביטחון האישי, בלי לצאת מהבית, על כל המשתמע מכך.

במהלך ההיכרות מציפה האפליקציה שאלות ששוברות את הקרח, מסלקות את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה, ומייצרות דיאלוג זורם ומקרב. המערכת מייצרת עבור השניים תנאים אידיאלים לבטא את אישיותם ולהתוודע אל זו של היושב מולם.

ההיכרות באמצעות וידאו-מיט היא הדרך הבטוחה בשבילך להכיר, בלי להסתכן ובלי שייכפה עליך מגע לא רצוי.

ווידאו-מיט מכוונת את ההכרות בעזרת שאלות הנוגעות ברגש ובתחומי עניין משותפים, שהם המהות העיקרית ביצירת קשר זוגי. חוויית ההיכרות בווידאו-מיט מאפשרת לשני הצדדים לקבל החלטה, בלב שלם, אם יוצאים לדייט בעל סיכויים מצוינים להצליח, או נפרדים לשלום.

אפליקציית זה-רציני היא הדרך היעילה ביותר למצוא קשר זוגי אמיתי. התחברו עכשיו ואולי תמצאו את החצי השני עוד היום.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן