קן, סופרמן או באטמן

מה הקשר שלהם לעולם אתרי הכרויות?

היום זהו יום ה"קן" הבינלאומי! לכבוד המאורע החגיגי, החלטנו לבדוק מולכם, גברברי ישראל היקרים, איך אתם מרגישים כגברים ומה זה אומר על אישיותכם וחיי האהבה שלכם ועל ההתנהלות שלכם ב"אתרי הכרויות". בחרו דמות אחת שאתם הכי מזדהים איתה: קן, סופרמן או באטמן, וגלו מה זה אומר עליכם!

ספיישל-גיבורי-על

קן

אם בחרת בקֶן, אתה אדם בעל מוטיבציה רבה אשר מונע אל עבר הישגים. אתה עומד איתן בפני מכשולים ולא מוותר גם אם אתה שומע "לא", בדרך להשגת מטרותיך. אתה ניחן בהקפדה על אופנה ומודעות למראה חיצוני. לחץ חברתי הוא לא דבר שמשפיע עלייך יותר מידי וסביר כי הינך בעל נאמנות רבה לדעותיך והשקפותייך, בשל כך, אתה עשוי להשפיע על דעתם של הסובבים אותך ולגרום לאנשים ללכת בעקבותיך. ישנו אידיאל מסוים של שלמות שאתה חותר אליו, הן מבחינה אישית והן מבחינת הדרישות והציפיות שלך מבת הזוג שלך. יתכן שבת זוגך תרגיש לעיתים שקשה לרצות אותך, אולם מנגד, אותה שלמות שאתה דורש מהסביבה, אתה דורש גם מעצמך.

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

סופרמן

אם בחרת בסופרמן, אתה אדם אשר חי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, בעל נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, ונכונות להודות בהפסד. ייתכן שבעברך היית תלמיד בית ספר פרטי יוקרתי, מילאת תפקיד קרבי בצבא, או למדת באוניברסיטה נחשבת. פוליטיקה ועסקים נוטים לעניין אותך, אולם לא רק העבודה מצויה בראש מעיינך והתחביבים שלך חשובים לך (ייתכן שאתה מקדיש פנאי למשחקי קלפים/ הימורים/ ספורט וכו')

הסובבים שלך נהנים לשוחח איתך כי אתה שנון ובעל ידע תרבותי.

סביר להניח שאתה מצטיין ביחסיך עם נשים. עם זאת ייתכן שנשים אינן תופסות חלק מאוד נרחב מעולמך, ובדרך כלל לא תמהר לשוחח איתן על פוליטיקה וכו'.

 

באטמן:

אם בחרת ב"באטמן", אתה צודק. אתה כנראה אדם שאפתן, אמיץ בעל תושיה ואינטואיציה. אתה שואב הנאה וסיפוק כשאתה מצליח במשימות בלתי אפשריות. אם העבודה שלך אינה דורשת מאמץ, אתגר או ריכוז אינטנסיבי, כנראה שהיא פחות תמצא חן בעיניך. אתה משקיע את כל כוח הרצון והנחישות שלך כדי להשיג את מבוקשך. אתה נוטה להיות בעל מוח אנליטי, אינטואיציה חזקה, היגיון בריא, תפיסה מעולה, יכולת תכנון לטווח ארוך, משיכה ואנרגיה. יש לך דעות מוחלטות ומוגדרות אשר לעיתים עלולות להיות כה נוקשות, עד ששום כוח שכנוע לא יצליח להניע אתך מהן.

במערכות היחסים שלך, תישאף להכיר את התכניות של הצד השני, לעתים מבלי שהם יחשפו את התוכניות שלהם עצמם בפניך. אתה מוכנים להקרבה עצמית קיצונית עבור מי שאתה אוהב. אם מישהו מיקיריך נמצא תחת איום כלשהו, האינטואיציה החזקה שלכם תכנס לפעולה מיד. דבר זה יגרום לכם לתקוף באופן אינסטינקטיבי כל אדם שמנסה להתקרב ליקיריכם או לתחום הטריטוריה שלכם.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן