קן, סופרמן או באטמן

מה הקשר של גיבורי ילדותנו לעולם ההכרויות?

כמו כמעט לכל דבר בימינו, גם לקן, סופרמן ובאטמן יש יום הבינלאומי, שנחגג על ידי מעריצים. ולא, לא מדובר רק בילדים. מתברר שיש לזה משמעויות יותר עמוקות ממה שנראה על פני השטח, ולכן החלטנו לבדוק מולכם, גברברי ישראל היקרים, איך אתם מרגישים כגברים, מה זה אומר על אישיותכם, על חיי האהבה שלכם ועל ההתנהלותכם באתרי הכרויות. בחרו דמות אחת שאתם הכי מזדהים איתה: קן, סופרמן או באטמן, וגלו מה זה אומר עליכם!

ספיישל-גיבורי-על

קן 

אם בחרת בקֶן, אתה אדם בעל מוטיבציה רבה אשר מונע לעבר הישגים. אתה עומד איתן בפני מכשולים ולא מוותר בדרך להשגת מטרותיך, גם אם אתה שומע "לא". אתה ניחן במודעות למראה חיצוני ובהקפדה על לוּק אופנתי. לחץ חברתי לאמשפיע עלייך יותר מידי, וסביר כי הנך בעל נאמנות רבה לדעותיך והשקפותייך. בשל כך, אתה עשוי להשפיע על דעתם של הסובבים אותך ולגרום לאנשים ללכת בעקבותיך. ישנו אידיאל מסוים של שלמות שאתה חותר אליו, הן מבחינה אישית והן מבחינת הדרישות והציפיות שלך מבת הזוג. יתכן שבת זוגך תרגיש לעיתים שקשה לרָצות אותך, אולם מנגד, אותה שלמות שאתה דורש מהסביבה, אתה דורש גם מעצמך.

סופרמן

אם בחרת בסופרמן, אתה אדם אשר חי ומתנהג לפי אמות מידה הנובעות ממעמד חברתי גבוה יחסית, בעל נימוסים טובים, בעיקר כלפי נשים, אמינות גבוהה, קור רוח, הגינות, ונכונות להודות בכישלון. ייתכן שבעברך היית תלמיד בית ספר פרטי יוקרתי, מילאת תפקיד קרבי בצבא, או למדת באוניברסיטה נחשבת. פוליטיקה ועסקים נוטים לעניין אותך, אולם לא רק העבודה מצויה בראש מעיינך והתחביבים שלך חשובים במידה רבה (ייתכן שאתה מקדיש פנאי למשחקי קלפים/ הימורים/ ספורט וכו')

הסובבים אותך נהנים לדבר איתך כי אתה שנון ובעל ידע תרבותי.

סביר להניח שאתה מצטיין ביחסיך עם נשים. עם זאת ייתכן שנשים אינן תופסות חלק מאוד נרחב מעולמך, ובדרך כלל לא תמהר לשוחח איתן על פוליטיקה, כלכלה וכד'.

באטמן:

אם בחרת בבאטמן, אתה כנראה אדם שאפתן, אמיץ בעל תושיה ואינטואיציה. אתה שואב הנאה וסיפוק כשאתה מצליח במשימות בלתי אפשריות. אם העבודה שלך אינה דורשת מאמץ, אתגר או ריכוז אינטנסיבי, היא כנראה פחות תמצא חן בעיניך. אתה משקיע את כל כוח הרצון והנחישות שלך כדי להשיג את מבוקשך. אתה נוטה להיות בעל מוח אנליטי, אינטואיציה חזקה, היגיון בריא, תפיסה מעולה, יכולת תכנון לטווח ארוך, משיכה ואנרגיה. יש לך דעות מוחלטות ומוגדרות אשר לעיתים עלולות להיות כה נוקשות, עד ששום כוח שכנוע לא יצליח להניא אותך מהן.

במערכות היחסים שלך, תישאף להכיר את תכניות הצד השני, לעתים מבלי שהם ינדבו את המידע בעצמם. אתה מוכן להקרבה עצמית קיצונית עבור מי שאתה אוהב. אם מישהו מיקיריך נמצא תחת איום כלשהו, האינטואיציה החזקה שלך תכנס לפעולה מיד. דבר זה יגרום לך לתקוף באופן אינסטינקטיבי כל אדם שמנסה להתקרב ליקיריך או לתחום הטריטוריה שלכם.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן