על אשליות האהבה

הכרויות בשנת 2020

דור ה-Y וגם אלו שקדמו לו, שינו את הרגלי הצריכה שלהם בכל אספקט – מרכישת מצרכי מזון, דרך הזמנת בגדי ערב ומוצרי חשמל ועד למציאת אהבה.

אם נשאל את הדורות הקודמים או נחטט בעברנו נזכר בזמנים ההם שבהם רצתה חברה טובה להכיר לנו מישהו, או שאנחנו בחרנו לנשום עמוק ולפנות לבחור הנחמד שעובד איתנו בשאלה "מה אתה עושה היום?".

כללי המשחק שונו והשתנו בכל תחום, גם בהיכרויות, במיוחד לנוכח הפופולריות ההולכת והגוברת של אתרי הכרויות

חוקי המשחק החדשים

אם בהניף קליק אנחנו מזמינים את הבלנדר שחלמנו עליו וגם מתפנקים עם זוג אדידס חדש, אז למה שלא נמצא ככה אהבה וזוגיות?

הרעיון שעומד בבסיס כל אפליקציה או אתר הכרויות שכזו הוא לא חיבור רגשי, אלא מי שנראה לנו טוב וכתב על עצמו דברים שנראים לנו נחמדים וטובים לנו, ובוחרים אותם לפי אותם פרמטרים של מראה, השכלה, סטטוס ועוד כל מיני נתונים יבשים – כאילו אנחנו מדברים על דו"ח רווח והפסד ולא על חיי האהבה שלנו.

עכשיו בואו נעצור – כאשר אנחנו גולשים באסוס למשל, נוכל לדעת שאנחנו מידה מסוימת ולהתאים את זוג הנעליים שנרצה וזה מצויין. אבל לגבי אהבה – צריך הרבה מעבר לנתונים יבשים! צריך חיוך, צריך פעימות לב , צריך חיבור רגשי והתאמה ראשונית. ואת כל אלו לא הצליח למצוא באפליקציות שמוכרות לנו אהבה כמו מוצר מדף (ובינינו – אתם יודעים שאהבה רחוקה מההגדרה הזו שנות אור!)

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

אנחנו בחרנו לשבור את הקירות וליצור עבורכם ועבור הדור החדש, שטוטאלית אפשר לקבוע שהוא חי בתוך הנייד שלו וישן עם הסמארטפון כלי למציאת אהבה וזוגיות ולשנות את חוקי המשחק של עולם אתרי הכרויות בעזרת יישום המבוסס על חיבור רגשי.

מביאים לכם את הבשורה החדשה

כאשר אתם משתמשים באפליקציה שלנו אתם לא בוחנים תמונות אשר צולמו ועובדו או קוראים טקסט משמים (שלעיתים, מה לעשות חוזר על עצמו מפרופיל לפרופיל) אלא מתחילים את ההכרות עוד לפני הדייט. אצלנו מכירים לפני הדייט ויוצרים את החיבור הראשוני ששובר את החסמים שקיימים בכל אפליקציית הכרויות קיימת.

כימיה ראשונית, חיוך, מפגש אנושי הם מצרך נדיר מאוד בדור הסוויפ ואילו אנחנו בחרנו לקחת את הביקוש הזה ולתת לו במה, מתוך הבנה שאהבה היא לא מוצר מדף ולא משהו שאפשר להחזיר ולקבל עליו זיכוי, אלא דבר שמהווה חלק נכבד מחיינו ויש לתת לו את החשיבה, תשומת לב והתכווננות המדויקים.

אז בואו נסכם שאת שמלת הקיץ שלך תזמיני מאיזה אתר שתרצי ואילו לחיי האהבה שלך תתני את היחס הראוי, המכבד והאופטימלי – כדי שתצא זוגיות שהיא לא פחות ממוצלחת ומשנה חיים.

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן