עושים נישואים בבני אדם

ספיישל חתונות!

יום המשפחה

ראיון עם שלושה זוגות נשואים שפתחו בפנינו את הלב ושפכו באוזנינו את הסיפור שלהם.

וגם: סיפורי הצעות הנישואין המקוריות שיחממו לכם את הלב!

אהבה-חופה-זוג

כל משפחה מתחילה כזוג צעיר שהחליט "הפעם זה זה…. הפעם הולכים על כל הקופה, אין לי ספק שמצאתי את האדם שאיתו/ה אני רוצה להקים משפחה ולחלוק את שארית חיי".

בעידן שלנו, שבו הכל כל כך מתעתע ויוצר תחושה שבעצם אולי מעבר לפינה מחכה לי מישהו/מישהי יותר טוב, חשבנו שהגיע הזמן לעצור לרגע ולשאול את אלו שמצאו את החצי השני: איך עשיתם את זה? ולבקש מהם טיפים שאולי יוכלו לסייע לרווקים ולרווקות שבינינו כדי שיום יבוא (בקרוב!) וגם הם ימצאו את שאהבה נפשם ויתראיינו לכתבה דומה לזו. אז ין באם הכרם באמצעות אתר הכרויות, או דרך חברים הכנו לכם ספיישל חתונות!

לשם כך איתרנו שלושה זוגות נשואים, בעלי סיפורים ששווה לשמוע, שהסכימו לשתף אותנו בדרך המעניינת שהם עברו, בטיפים שלהם עבורנו ובהצעות הנישואין

המיוחדות שיחממו לכם/ן את הלב במיוחד עכשיו לקראת קיצו של החורף!

קבלו את החלק הראשון מתוך סדרת הכתבות שהכנו לכם – עושים נישואים בבני אדם!

 

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

הכירו שירה ואלמוג שטרן!

נשואים טריים מרמת גן. היא מורה בבית ספר יסודי והוא מהנדס בחברת מטוסים.

ההתנהלות שלהם קצת מזכירה שילוב של שוקולד עם צ'ילי. שירה מביאה את הפלפל לשיחה ואלמוג "שובר" את החריפות עם הוייבים הקוליים שלו.

נראה כי ביחד, הם יגרמו גם לאדם הכי רציני בעולם להיפתח ולשבור דיסטאנס.

 

מערכת It'serious סקרנית לדעת איך הכרתם?

שירה: הכרנו אונליין. אחרי בערך שבוע באתר ההכרויות אלמוג ביקש ממני את מספר הטלפון וצלצל אליי. ההתנהלות של שנינו הייתה מאוד בוגרת לכל אורך ההיכרות ואף פעם לא היו משחקים. אמנם לקח קצת זמן עד שנפגשנו אבל שנינו הרגשנו את הרצינות של הצד השני ולכן ההמתנה עד הפגישה לא פגמה ברצון שלנו להתקדם ולהכיר.

 

ספרו לנו על אחד האתגרים שעלו במהלך הקשר?

אלמוג: אחד האתגרים שאני ושירה ממש עבדנו עליו, שלדעתי צץ גם בקשרים של הרבה זוגות אחרים , הוא תחושת השיגרה. אחרי שנרגעת קצת ההתלהבות פתאום מתחילים להתרגל אחד לשניה. אני יכול לספר שאנחנו חווינו איזשהו משברון בשלב הזה, כי זה תפס אותנו בתקופה שהייתי מאוד עמוס עם הלימודים והעבודה ושירה אמרה לי שהיא הרגישה באותה תקופה שהיא נדחקת הצידה.

 

אז מה בעצם עשיתם נכון שהצלחתם להתגבר על האתגר הזה?

אני חושב שהצלחנו להתגבר בזכות מאמצים אמיתיים מצידו של כל אחד לגרום לצד השני להרגיש טוב ונעים בקשר. לוקח קצת זמן "לעלות על הנוסחה" של איפה כל אחד יכול וצריך להתפשר כדי שזה יעבוד. בגדול אני יכול להגיד שככל שהיינו יותר קשובים באמת אחד לשני, ככה השינוי הגיע לאט לאט. זה לא פתרון קסם ולא בא ברגע. זה תהליך והוא לגמרי שווה את זה.

 

יש לכם טיפים לתת לזוגות אחרים?

אהבה-זוג-חיוך

שירה ואלמוג ביחד: תקשורת! (צוחקים מהתגובה המשותפת הלא מתוכננת).

שירה: חייבים להקשיב לצד השני, זוגיות זו שותפות ובשותפות צריך ללמוד להתנהל ביחד נכון. אין צודק או לא צודק. יש איך מגיעים להתנהלות שמקובלת ומתאימה לשני הצדדים. אני גם מאוד דוגלת בלשים את האגו בצד. אי אפשר ממש להעלים אותו כי בסופו של יום האגו שלנו תמיד איתנו, אבל ככל שאנחנו לא נותנים לו לנהל אותנו, ובעיקר בתוך מערכת היחסים, זה תורם מאוד לקשר, לחברות, לאהבה ולנישואין.

 

ספרו לנו על הרגע של הצעת הנישואין, מה היה מיוחד בו?

שירה: באחד הערבים אלמוג הציע לי ללכת לראות ביחד את השקיעה על המדשאה שליד מלון הילטון, מקום שנהגנו לשבת בו הרבה באותה תקופה ולצפות בשקיעה. הלכנו ביחד עם גוץ' (הכלב שלנו), לפתע אלמוג אמר לי שהוא צריך ללכת עם גוץ' כדי למלא לו קערת מים. כעבור דקות ספורות ראיתי את גוץ' חוזר אליי בריצה עם סרט אדום בפה. לא ממש הבנתי את הסיטואציה, אולם לאחר שאלמוג וגוץ' התקרבו אליי קצת יותר, קלטתי שעל הסרט האדום שגוץ' החזיק בפה שלו, יש טבעת. באותו הרגע חייכתי חיוך ענקי ואלמוג כמובן ירד על הברכיים והציע לי להתחתן איתו.

אלמוג: בכל פעם שרק חשבתי על התכנון של ההצעה, התלוותה לכך תחושת פרפרים מטורפים בבטן. זה היה כל כך כיף. כל פעם דמיינתי את המבט של שירה אחרי שאציע לה, וזה גרם לי להרגיש שאני פשוט לא יכול לחכות.

 

ספרו לנו בבקשה מה לדעתכם הכי חשוב שזוג יקח בחשבון כשהוא מחליט להתחתן?

אלמוג: לדעתי מאוד חשוב לערוך תיאום ציפיות. חשוב שכל אחד מבני הזוג יעשה חושבים עם עצמו ויבין שמעבר לאהבה, יש כאן שותף לכל החיים.

 

מהו הטיפ שלכם לזוגיות טובה?

שירה: לא לשכוח להשקיע זמן איכות ביחד. לעיתים אחרי שעולים על מסלול השגרה, מירוץ החיים כל כך שואב ושוכחים לפנות זמן שבועי כדי לשתף ולשמוע איך עובר השבוע על בן/בת הזוג. אנחנו ממליצים לקבוע דייט שבועי גם אחרי שמתחתנים.

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן