עדיין יוצאים לבליינד דייט וחוזרים עם לב שבור? הכירו את זה-רציני!

זה-רציני – אפליקציה מהפכנית, המיועדת רק למחפשי זוגיות אמיתית. זה-רציני מאפשרת לצאת רק לדייט שסיכוייו להצליח גבוהים במיוחד ולהימנע מהפתעות לא נעימות ושברון לב.

התאמה זוגית במיטבה

זה-רציני היא אפליקציה חדשנית חכמה להתאמה זוגית, המבוססת על שני גורמים עוצמתיים: 1- התאמה אישית באמצעות ניתוח קול מבוסס בינה מלאכותית. 2- התאמה רגשית במפגש וידאו אינטראקטיבי, המשלב שאלות ממחקרי זוגיות שמצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לחיבור רגשי בין בני זוג. הדינמיקה שנוצרת מאפשרת לשניים להכיר כמו שצריך, לגלות אם יש חיבור רגשי ולהחליט העתיד לאן.

המפגש באפליקציה מתבצע בווידאו (סוג של זום + תוספות), כך שאתם רואים ושומעים אחד את השנייה ונהנים משאלות מאתגרות ששוברות את הקרח, מסלקות את המבוכה ומאפשרות לכם לתת ביטוי מלא לאישיותכם. כל זה קורה באזור הנוחות והביטחון האישי שלכם. כבר מהבית תגלו אם יש התאמה, אם יש כימיה ואם יש חיבור עם פוטנציאל לזוגיות. ואם אין, תחסכו לעצמכם הימור על בליינד דייט מאכזב ואולי אף מפוקפק.

חיזור מקדים בצ'אט

כדי לברר עניין ראשוני עומדת לרשות המשתמשים מערכת התכתבות בצ'אט. כמו באפליקציות אחרות, מצ'וטטים על דא ועל הא. יש עניין? רוצים להרחיב את ההיכרות? פשוט עוברים לווידאו באפליקציה ומכירים כמו שצריך, בלי למסור מספר טלפון ובלי לצאת מהבית.

מתחילים: מערכת ההיכרות בווידאו לא דומה לשום תהליך שחוויתם. תסתכלו בעיניים, תראו את שפת הגוף, את החיוך, תקשיבו לקול ותשמעו את הצחוק. ממש כמו בחיים אבל בלי מבוכה, בלי שתיקות ובלי להמציא נושאי שיחה מאולצים. המערכת תציג שאלות שיתניעו היכרות זורמת ותייצר עבורכם לחוויה ייחודית. המפגש יספק לכם תנאים מושלמים לתת ביטוי לאישיותכם ולגלות אם יש חיבור רגשי (תנאי הכרחי במערכת יחסים זוגית).

בסוף התהליך תשַאלו אם תרצו להיפגש (זה נעשה בדיסקרטיות ובלי לראות אחד את השנייה). רק בהסכמה משותפת, יוצלבו מספרי הטלפון ותצאו לדייט עם אדם מוכר –  לא בליינד דייט עם זר. אתם כבר מכירים כמו שצריך ויודעים בדיוק למה אתם כאן. ומכאן השמים הם הגבול.

הכירות באפליקציה – הרווח כולו שלכם

ההיכרות באפליקציה לעולם לא תרגיש כמו בליינד דייט, שבמקרים רבים מרגיש כמו ראיון עבודה מביך. אם בשלב כלשהו אחד מכם מרגיש/ה שלא מתאים לו/לה, אין מה למשוך. בא לכם לסיים? פשוט תגידו ותחסכו יציאה מיותרת לדייט שנועד לכישלון. אבל אם אתם מדברים באותה שפה ונוצר החיבור הנכון, רק טוב יכול להתפתח מזה בחיים האמיתיים.

אפליקציית זה-רציני היא הדרך הנכונה והבטוחה ביותר להגיע לקשר זוגי אמיתי. התחברו עכשיו www.itserious.co.il  ויש לכם סיכוי מצוין להכיר את החצי השני עוד היום. 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן