ספיישל פורים

מי היא התחפושות הזוגית הכי פופולריות?

חג פורים, חג פורים כמה טוב ולא רק לילדים! החג הכי מג'נון בשנה הגיע וכל אחד מאיתנו יכול להפסיק לקחת את עצמו כל כך ברצינות ליום אחד ולהתחפש לכל דבר שבו חפצה נפשו! אז בין אם הכרתם באתר הכרויות, חברים או בלימודים – להתחפש זה תמיד כיף. 

אז להתחפש זה כיף אבל כמו שאומרים "עם עוד אחד תמיד יותר נחמד" ולכן, החלטנו לסקר עבורכם את חמשת התחפושות הזוגיות שזוגות הכי אוהבים להתחפש אליהם. בחרו זוג אחד מהרשימה שאליו הכי הייתם רוצים להתחפש עם בן/בת זוגכם וגלו מה זה אומר על האישיות שלכם ועל תפיסת הזוגיות שלכם. יאללה בלגגאןןןן! ופורים שמח 🙂

תחפושת-אהבה-זוג

חאליסי וחאל דרוגו

אם הכי הייתם רוצים להתחפש לחאליסי וחאל דרוגו, אז כנראה שאם נעשה תכנית ריאליטי על החיים שלכם נגלה כי יש ביניכם המון תשוקה, פתיחות רגשית ואתם גם חברים טובים. יחד עם זאת ייתכן שהמודל הזוגי שלכם הוא האשה שעומדת מאחורי הגבר. על פי מודל זה, הגבר הוא שר החוץ והאשה היא שרת הפנים. הגבר הוא המפרנס העיקרי וסביבו סובב הבית, ואילו האשה משמשת בתפקיד הרעייה המסייעת, שדואגת לכל התפקידים הביתיים ולילדים. כמובן שאין עם זה כל בעיה כל עוד שני הצדדים מרוצים מהתפקיד שלהם וממקומם במערכת היחסים, הבעיות מתחילות לרוב כשהאישה רוצה יותר עצמאות אישית והתפתחות מבחינת הקריירה (דבר ששווה לגלות עוד בשלב הגלישה באתר הכרויות!)

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

פיטר פן וְוונדי

אם הכי הייתם רוצים להתחפש לפיטר פן וְוונדי, כנראה שאתם זוג שנוטה לחוש צורך תמידי בשינוי, כמו כן רוב הסיכויים שיש ביניכם פתיחות עצומה ואתם מעדיפים שלא להכניס את עצמם לשום מסגרת קבועה. על פי מודל זה, העולם הוא במרכז, ובני הזוג נעים בתוכו ומחפשים בו כל פעם משהו אחר, חדש, מרתק ומעניין, שיזין את הצורך שלהם בגירוי. כל עוד שניכם נותרים תמיד פתוחים, סקרניים ומוכנים לשלם את המחיר על פתיחות יתר ושינוי מתמיד, הרי שצפויות לכם המון הרפתקאות והתרגשויות לאורך חייכם המשותפים!

פורים-זוג-מחופשים

גומז ומורטישיה אדמס

אם בחרתם בגומז ומורטישיה שלנו, אז כנראה שאתם זוג לא משעמם בעליל, ואף פעם לא חסר מה לעשות או על מה לדבר איתכם! אתם מסורים מאוד אחד לשניה ולקשר שלכם אבל אי אפשר להימנע מלציין את העובדה שיכול להיות שפה ושם עולה אובססיה קלה וחוסר פשרות. אתם מאוד נאמנים למושא אהבתכם ואהבתכם היא כמו אש יוקדת. אהבה קלילה לא ממש מדברת אליכם ואתם נוטים לקיצוניות בחייכם ובחיי האהבה שלכם. סביר להניח, שסירוב הוא חומר דלק עבורם, היות ואתם לא אוהבים כניעה אוטומטית. אוי ואבוי אם יתעורר בכם כעס בגלל ההתנהגות של בן/ בת הזוג, אז כנראה תהיו אימפולסיביים, זועמים עם ביטויים עזים מאוד! (לא משעמם- כבר אמרנו?) פורים שמייח.

הומר ומארג' סימפסון

אם בחרתם בהומר ומארג'י שלנו, אז כנראה שאתם מסוג הזוגות שניחנו בחוש הומור רב ויחד עם זאת יתכן שאתם מתחברים בקלות למלנכוליה, לכאב ולאנשים הזקוקים לעזרה – דבר שגורם לכם להקריב המון למען האהבה שלכם ואף לשכוח למען בן/בת הזוג מעצמכם ומצורכיכם הבסיסיים לפעמים. ייתכן שיש לכם משאלת לב להתנתק דרך התבודדות או לברוח לעולמות דמיוניים ולצחוק על העולם מבחוץ. סביר להניח שיש לכם זוגיות מלאה ברגש, אמפתיה ובחמלה ואהבתם היא חסרת אנוכיות (מה שגורם לכם לפעמים לשלם על כך). מעניין מה הומר היה כותב על עצמו באתר הכרויות, נכון?

סטאר-וורס-זוג

אל ופאגי באנדי

אם בחרתם באל ופגי בנדי לחג ה"פורים", אז כנראה שאתם אנשים די שנונים ויש לכם יכולת לתפוס ולבטא את הצדדים המשעשעים, המגוכחים והאבסורדים של החיים בהומור, לרוב מתוך ראיה רחבה ויחס של אהדה סלחנית. רוב הסיכויים הם שאתם חשים סיפוק גדול יותר מאחרים ממערכת היחסים שבה אתם נמצאים, ואתם כאן כדי להישאר. אתם כנראה מסוג הזוגות שמוצאים את הטוב אחד אצל השני, גם בעתות משבר ומצליחים לראות את הצד החיובי והמחויך בכל מצב, גם אם החיים לא בדיוק מתוקים אליכם. אגב, אתם יכולים לדמיין את אל ופאגי גולשים באתר הכרויות?

לסיכום- פורים, החג הצבעוני שלנו מאפשר לנו להיות מישהו אחר ליום אחד, ובמקרה שהולכים על תחפושת זוגית – זוג אחר. ביחד ולחוד! כל תחפושת זוגית מספרת סיפור מסוים, ואנחנו מקווים שהצלחנו להבין נכונה את הסיפור שלכם.

שיהיה חג שמח ומבדח! ולא לשכוח לשתות עדלאידע!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן