סם האהבה

אהבה, כמו כל סם, עושה אופוריה על הנשמה. איזה מזל שהיא חוקית. אבל!!! האהבה, כמה טובה ככה ממכרת, ובהרבה מקרים גם כרוכה בתופעות לוואי שצצות כשהמלאי נגמר. ואז, לא עלינו, גמילה כואבת דרגה 10 בסולם איוב.

לפחות מחצית משירי האהבה באו לעולם כשהאהבה החליטה להסתלק…

האפליקציה שתשנה כל מה שחשבתם על אתרי הכרויות

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא play-213-386758.png

 

אהבת חיי
אהבת חיי, פגעת בי
שברת את ליבי, נעלמתי לי

אהבת חיי, את לא רואה?
תחזירי, תחזירי לי אותה
אל תשאירי אותי בלי
את יודעת מה זה בשבילי

אהבת חיי אל תעזבי אותי
גנבת לי את האהבה, נזרקתי
אהבת חיי, את לא רואה?
תחזירי, תחזירי לי אותה
אל תשאירי אותי בלי
את יודעת מה זה בשבילי

אחרי שהכל יישָכח ויעבור
דבר אחד ישאר לך לזכור
שהכל היה רק דרך אגב
ואזכיר לך אז – ממש כמו עכשיו
כמה אני מאוהב… עדיין מאוהב!

תחזרי, תחזרי מהר
אל תקחי אותה יותר
אל תשאירי אותי בלי
את יודעת מה זה בשבילי

אהבת חיי, אהבת חיי
אוֹ יֵיה, אני בהַיי!

 

מילים עושות אהבה, ומילים שלא

לא נעים ולא מקובל להשוות אהבה לסם. אבל מה לעשות, בפועל, לייתר דיוק במוח, הפרינציפ דומה. קוראים לזה בכל מיני שמות, למשל: נוירוטרנסמיטרים, סרוטונין, דופמין… אבל לצורך העניין וכדי לא לקלקל לגמרי את הרגע, נסתפק במונח כללי: אנדורפינים.

למילה "אהבה" יש כמובן צליל הרבה יותר סקסי מאשר למילים הצורמות שסטודנטים שנה א' במדעי המוח לומדים כביטוי לאהבה. חוץ מהם אף אחד לא יגיד לך אני מְאוּנְדֶרְפָן בך. במחשבה שניה, אולי בכל זאת כדאי לנסות. בסופו של דבר, כל מה שבא מאהבה ברוך הבא.

למצוא אהבה, להחזיק, לאבד

אז כן, אהבה היא סם שעושה אופוריה על הנשמה. איזה מזל שהיא חוקית. אבל!!! האהבה, כמה טובה ככה ממכרת, ובהרבה מקרים גם כרוכה בתופעות לוואי שצצות כשהמלאי נגמר. ואז, לא עלינו, גמילה כואבת דרגה 10 בסולם איוב.

לפחות מחצית משירי האהבה באו לעולם כשהאהבה החליטה להסתלק. כשמישהו או מישהי הפסיקו לאהוב. בגלל זה, כל פעם שאני שומע את Love of my life של להקת Queen, אני גם עצוב וגם שמח. כך או כך, אני נותן ווליום, מושך טישיו, שיהיה מה לעשות עם הדמעות, ומצטרף לשיר.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

שיר אהבה לאהבה

אהבת חיי (Love of my life) הוא שיר אהבה לאהבה. יש גם התייחסות לאהובה ולזוגיות מתמשכת. אבל לפני הכל, השיר מוקדש לאהבה נטו, או יותר נכון, לאובדן האהבה ולפונקציה שהיא ממלאת בחיינו כמוצר צריכה בסיסי. חתיכת מסומם הפרדי מרקיורי הזה (כתב, הלחין, שר וגאון עם קבלות).

קשר זוגי חוצה מגדרים – כפל הכרויות

פרדי מרקיורי, סולן להקת קווין, שיחק אותה. הוא אהב את שני המינים, מה שהכפיל את סיכוייו למצוא אהבה וזימן לו בחייו הקצרים (40) אין סְפור אהבות. את Love of my life הוא כתב לאישתו, ולכן בתרגום השיר מופיעה אהבת חייו בלשון נקבה. במקור האנגלי אין כמובן הבדל בין המינים.

שורה תחתונה לאהבה
לא צריך להיות פרדי מרקיורי או כוכב רוק בשביל שהאהבה תתדפק על הדלת שלך פעמיים ביום. הסיכוי הכי טוב למצוא אהבה ולבנות קשר רציני נמצא במרחק נגיעה ממך. זה-רציני – אפליקציה מהפכנית המבוססת על מחקרים אשר מצאו קשר ישיר בין סוגי אישיות להתאמה זוגית. אלגוריתם חכם מחבר אותך עם האנשים הכי מתאימים ומגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא אהבה. כל זה קורה במפגש ווידאו בבית, באזור הנוחות הכי מוגן ובטוח בשבילך.

האפליקציה מלווה את המפגש באמצעים מיוחדים לשבירת הקרח. היא מנווטת אתכם לדיאלוג זורם באווירה ידידותית, ומציגה שאלות מנחות להיכרות מעמיקה. יש קליק? אחלה! קבעו המשך בחיים האמיתיים. אין קליק? לא קרה כלום. הכרתם אחלה בן אדם, והסיכויים למציאת זוגיות ממשיכים לעבוד לטובתכם.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן