סטיילינג אישי והצלחה ב"דייטים" – ריאיון עם אירית מגורה

כולנו רוצים להיראות טוב ולהרגיש טוב – זה משפיע באופן ישיר על ההרגשה שלנו ומה שהצד השני מקבל. מעבר לתחושת הביטחון העצמי שלנו ולכמה ספורט אנחנו עושים, לבגדים שאנחנו לובשים יש השפעה משמעותית על ההרגשה שלנו בחיי היומיום. כשזה מגיע לזוגיות ולדייטים, כולנו רוצים להתלבש, להיראות ולהרגיש נהדר בזמן הדייט. אז מה צריך לדעת ולמה זה בעצם משנה? פנינו אל הסטייליסטית אירית מגורה בשביל להבין יותר טוב מה סטיילינג אישי נותן לנו.

ספרי לי קצת על עצמך ואיך הגעת לתחום הסטיילינג האישי?

בגלגול הקודם, עבדתי בתחום השילוח הבינלאומי, שזה כבר ממש לא מי שאני היום. אחרי אירוע משמעותי בחיי, חשבתי עם עצמי מה אני באמת רוצה. מכר שלי קבע לי פגישה עם נומרולוגית שאמרה לי "את צריכה להיות בהדרכה. את צריכה לעבוד עם נשים – זה הכיוון שלך!" ומפה לשם התחלתי ללמוד סטיילינג.

אני באה מהמקום של לגרום לנשים להרגיש טוב עם עצמן – עם הכל! עם הרגליים ה"לא מושלמות", עם הוורידים, הבטן שאחרי הלידה, הצלוליטיס וכו'. אני רוצה שנשים ידעו לעבוד עם הקלפים הטובים שיש להן, כי זה מה יש ואנחנו עובדות עם מה שיש, ולכולן יש גם נקודות חוזק.

אישה יפה - להתלבש לדייט

באג'נדה שלי בסטיילינג אני מדברת 40% על בגדים וכל השאר זה על ביטחון עצמי, תחושת ערך וקבלה עצמית , נשיות והעצמה. זו המטרה שלי והמשימה שלי וממנה אני יוצאת לכל מפגש יעוץ עם לקוחה, ולכל סדנה והרצאה. זו לגמרי שליחות מבחינתי ואני דואגת שזה יורגש גם בתכנים שאני יוצרת. חשוב לי שנשים יעשו מהפכה בחיים שלהן. שנשים ירגישו טוב ושוות.

אם נשים יוצאות לדייט, הן צריכות להרגיש נשיות ובנוח עם הבגדים. להרגיש שהתלבשת "שכונה" או Underdressed זה ממש לא לעניין בדייט למשל, כך שלדעתי הלבוש הוא כלי נוסף שעוזר להרגשה. זה בא ביחד.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

למה התחום הזה חשוב בעיקר לנשים? מה נשים מפספסות?

יש הרבה דברים שנשים לא מבינות או רואות בצורה מעוותת. נשים רבות לא מכירות או לא מודעות מספיק לגוף שלהן ולא יודעות את מה להעצים ומה פחות.

יש הרבה דגשים וקונספציות שנשים מביאות לתוך עולם האופנה והסטיילינג, כמו למשל:

  • נשים לא באמת חושבות שהן מתלבשות יפה – יש כאלה שכן והן לא צריכות סטייליסטיות. אם הן מסתובבות ומרגישות טוב עם עצמן, אז זה מה שחשוב. הבעיה היא שרוב הנשים מרגישות תמיד שהן "לא מספיק" – לא מספיק יפות, לא אמהות מספיק טובות , לא עובדות מספיק טובות וכו. תפקידי בחייהן הוא להפוך את זה. את שווה, ואת תמיד טובה.
  • נשים חושבות שצריך הרבה כסף בשביל להתלבש בסטייל – זה לא נכון. אפשר למצוא פריטים מעולים ולא יקרים במחירים נגישים ושווים לכל נפש. אני קונה עם לקוחות רבות ברשתות "עממיות" ומוצאת בדיוק מה שצריך. ככה אני עושה שופינג עם לקוחות – פריטים נבחרים מעולים ומחמיאים שעובדים טוב ביחד.
  • נשים חושבות ש-או שיש או שאין להן "את זה" – הכוונה היא לחוש אופנה או זיקה לסטייל שאם אין לך אותו אז עדיף לוותר. וזה ממש לא נכון. אני מבטיחה לך שכל אשה, בכל גיל, מידה, צורה ותקציב יכולה ללמוד ולקלוט את הגזרות, הבדים וה"נוסחאות" של הפריטים והשילובים שעובדים עבורה. זה כמו מתמטיקה. וברגע שמבינה את הנוסחה שלך ובארון שלך יש פריטים שמתאימים לנוסחה הזאת, את יכולה להתלבש בשיא הסטייל. והבונוס הוא שאת באמת מרגישה טוב עם עצמך, זה מה שחשוב! אם את מרגישה שאת לבושה יפה ואת מרגישה נוח עם עצמך, את נוכחת.
  • נשים שחושבות שסטייל = להיות באי נוחות (עקבים או בגדים צמודים למשל) וזאת טעות גדולה.נוחות לא צריכה לבוא על חשבון הסטייל שלך , ולבוש שיקי יכול להיות מהמם וגם נוח , כיפי ומשוחרר.
  • נשים כל הזמן קונות פריטים שהן לא צריכות – פרטי לבוש לא מדוייקים (בגזרה/בצבע/בסגנון) או לא קשורים למלתחה שלהן בארון. בעיני צריך להשקיע מחשבה בכל רכישה ולא להתפשר או לקנות משהו רק כי הוא זול או רק כי הוא שימושי. הארון הוא פיסת נדל"ן יקרה וצריך להכניס רק פריטים שווים ומדויקים שעובדים עבורנו, משתלבים אחד עם השני.

כל אישה, לא משנה באיזה סיטואציה, יכולה להיראות פגז עם מלתחה של 40 פריטים שעובדים אחד עם השני. כאשר יש לך "מלתחה החכמה", תוכלי להוציא ממנו אינספור שילובים בשיטת Mix and match, ולהרכיב אותה בזול , במהירות וביעילות. ולא צריך חוש אופנה בשביל זה, צריך רק ללמוד את ה"כללים" ואת הכלים והטריקים שיש בעולם הסטיילינג.

אישה לבושה יפה - עוצמה

סטיילינג אישי חשוב יותר לנשים מאשר לגברים?

אני מרגישה שכן, למרות שיש מגמה שגם גברים מתחילים להיות ערים לסטיילינג ולקחת יעוץ מקצועי. אבל חד משמעית נשים יותר מודעות ללבוש ולנראות שלהן, לשינויי הגוף והחיים, נשים רגישות לזה יותר וחשופות יותר לתכנים מעולם הסטייל. אנחנו גם נוטות להשוות את עצמנו לנשים אחרות ולכן רוצות גם להרגיש יפות נשיות. הסטיילינג האישי ופרטי הלבוש הנכונים , עוזרים לנשים להרגיש בביטוי עצמי גבוה יותר.

המנגנון הפינימי הוא שאם יהיו לה בגדים נכונים והיא תתלבש כמו שהיא באמת רוצה להתלבש – היא תרגיש טוב עם עצמה- היא תאמין שהיא שווה וראויה- ומגישה הזאת יגיע לה טוב לחיים ושפע אמיתי כי היא מרגישה שזה מגיע לה. וזה נכון גם לגבי זוגיות.

כשנשים עושות את הסוויץ' הזה, הן מתחילות להרגיש דיוות מהממות עם נוכחות, ומפסיקות לפחד להיות "מושכות מדי" או זוהרות ומתחילות ל"דפוק הופעה" ולהרגיש נשיות וסקסיות.

מהי החשיבות של סטיילינג אישי בזמן דייט או דייט-וירטואלי?

העולם הולך למקום של התאמה אישית – כמו שאנחנו לא רוצות להתפשר ומחפשות בן-זוג מדויק לנו , אנחנו רוצות גם מלתחה מדויקת, כזו שתציג אותנו בצורה הכי כנה ואותנטית לאיך שאנחנו מרגישות. אם נעשה את זה, היקום יזמן לנו את מה שאנחנו באמת רוצות ומחפשות.

במהלך דייט, לא משנה אם הוא במצלמה או פנים אל פנים, אם אני מרגישה יפה, נינוחה ולא כאילו "התחפשתי", אז אני אשדר החוצה נוחות ונינוחות ואותנטיות. אם אני אקבל מחמאות על איך שאני נראית וזה יעלה בקנה אחד עם מי שאני, זה ישפיע גם על מהלך הדייט, על השיחה ועל האינטראקציה ובהחלט גם על בן/בת הזוג שמולי.

כוח וביטחון עצמי הן תכונות מאוד חזקות ומושכות וכל אחת יכולה וראויה להרגיש ככה. כי כולנו שוות בדרך אחרת ומיוחדת וזה מה שיפה ואפשר להוציא את זה החוצה.

אירית מגורה – אירית היא סטייליסטית אישית שמלמדת נשים להעצים את היופי והנשיות שלהן. היא מלווה מאות נשים,בכל גיל, מידה, צורה וסגנון לבוש בדרך למלתחה המושלמת עבורך ולסטייל האישי שלהן וקשובה באופן מלא לכל אשה ולאתגרים שלה בלהתלבש. היא מקיימת מפגשי סטיילינג אישיים לבניית מלתחה מושלמת, מסעות שופינג אישיים וקבוצתיים, מפגשי אקספרסטייל וגם סדנאות והרצאות לנשים בחוגי בית ובארגונים. אפשר ליצור קשר עם אירית בטלפון 054-3233934 או במייל: [email protected]. עקבו אחרי אירית באינסטגרם או בפייסבוק והורידו את המדריך החינמי שלה כאן!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן