מתחת לחופה

מתי נדע שזה הזמן לחתונה?

למצוא אהבה | למצוא זוגיות | זוגיות

עבור רבים מדובר ברגע השיא של הזוגית בשלב הקודם להקמת משפחה. בהחלט צעד גדול. לכן, לפני שאנחנו מבצעים אותו רצוי ואף מומלץ לוודא כי אנחנו באמת מוכנים לקחת את הזוגיות לשלב הבא.
אז איך יודעים שהגיע הזמן? ליקטנו מספר המלצות לדברים שכדאי לשים אליהם לב לפני שיורדים על ברך אחת:

1. אין בלבכם ספק, זה זה – הבנתם כבר שאתם רוצים להעביר את החיים ביחד. אתם לא יכולים בלעדיהם. כמה שזה נשמע פשוט כך זה מסובך. מה זאת אומרת לא יכולים בלעדיהם? כאשר מדובר בקשר זוגי בריא ויציב, אתם תוכלו לחיות ולהסתדר גם בלי בן הזוג, אבל החיים שלכם יהיו פחות טובים בלעדיהם. אתם תהיו פחות טובים בלעדיהם. זוגיות טובה מוציאה את המיטב משני הצדדים. אם אתם מרגישים כמו עומר אדם: אחרי כל השנים הפכתם לאדם יותר טוב, תתחתנו –  נועדתם זה לזו!

2. המצב הכלכלי שלכם מאפשר – הסיבה מספר אחת לגירושין היא כסף. חתונה היא לא דבר זול וברוב המקרים אי אפשר באמת לכסות את הוצאות החתונה. אם אתם לא במצב כלכלי מספיק טוב לא צריך למהר להתחתן. עדיף לחכות עוד שנה שנתיים, שתהיו במצב כלכלי יותר טוב, מאשר להילחץ עכשיו ולפגוע בעתיד הזוגי.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

3. אתם מוכנים מנטלית – חתונה ואירוסין הינם צעד גדול ורציני. אל תעשו אותו אם אתם לא מוכנים. הרבה זוגות נכנעים ללחץ של הסביבה ומתחתנים. אך המהלך החפוז עלול להתנקם בהם בעתיד. חוסר מוכנות מנטלית גם היא אחת הסיבות העיקריות לגירושין. תוודאו קודם כל שאתם מסוגלים למצוא את השקט שלכם, שאתם באמת בשלים ושאתם לא עושים את הצעד הזה מתוך לחץ.

4. אחרי שכבר עברתם משבר אחד לפחות – חיי הנישואים הם לא בהכרח מדהימים, כשמתחתנים מתחייבים להיות ליד הצד השני בטוב וברע, גם כשחווים משברים. תסתכלו ותראו איך הצד השני מגיב גם כשלא הכל זהב. כשאתם במצב רוח רע, תראו אם הוא תומך או אם הוא תופס מרחק. אל תתחתנו ותתחייבו אם לא עברתם לפחות משבר אחד, ריב אחד גדול. או אם אתם לא בטוחים במאה אחוז שאתם מסוגלים ורוצים להיות שם גם ברגעים הקשים. אחרת, זה יכול להיגמר בשברון לב של שני הצדדים.

5. הכי חשוב: זה פשוט מרגיש לכם נכון – אולי ההיסטוריה המשותפת שלכם לא מי יודע מה ארוכה, אבל פתאום התפתחה בכם איזו תחושה שזה מה שצריך לעשות. וההרגשה לא עוזבת אתכם כבר זמן מה, אז פשוט תתחתנו. על קשר זוגי לא מפסיקים לעבוד. כל עוד יש פוטנציאל, אהבה ומוכנות, הלהבה לא תדעך. אם זה מרגיש לכם שהגיע הזמן להכריז על אהבתכם הנצחית ולעבור לשלב הבא – לכו על זה. חתונה היא שלב חשוב בזוגיות, עם זאת, הדבר החשוב באמת היא פשוט לדאוג אחד לשני ולהיות שם אחד עבור השני, עם טבעת או בלי.

מאחלים לכם זוגיות מוצלחת וחופה מהממת. וכן, אל תשכחו להזמין אותנו לחתונה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן