מפת הדרכים לאהבת אמת

דרכים מוכחות למציאת אהבה ברשת ובחיים האמיתיים

לכל מי שכבר מצא אהבה ולכל מי שעדיין חי בחסרונה, לא נחדש כלום בכך שהאהבה מדהימה, משנה חיים, שהחיים לא שלמים בלעדיה, שהיא בעצם המפתח לחיים האמיתיים וכו'. יש כמובן מי שיחלוק על זה, אבל בגדול, הרוב המכריע מצביע בעד האהבה. אבל כשהאהבה מתעכבת צצות בלב אדם כל מיני תהיות בסגנון: למה היא עוד לא הגיעה? מה יש, אני לא מספיק נחמד/ה בשבילה? אולי מישהו שם למעלה סימן אותי כרווק/ה נצחי/ת? התשובה:  כנראה שלא, אבל יש מה לעשות בנדון.

שינוי נקודת המבט

כידוע, לא קל להביא את המכה בלוטו, אבל כדי לתת לזה סיכוי, צריך קודם כל לקנות כרטיס הגרלה. באופן דומה, כדי למצוא אהבה אמיתית, צריך קודם כל לשנות את נקודת המבט ביחס להאהבה עצמה. צריך להשתחרר מאגדות סינדרלה, מנסיכים עזי מבט, מנשמות תאומות ומסוסים לבנים. צריך להבין שמשיכה פיזית חשובה, אך לא מספיקה, ושאהבת אמת דורשת בישול איטי וארוך.

עכשיו, אחרי שקלטתם את המיינד-סט הנכון, נשמח לשתף אתכם מספר כללים ואסטרטגיות, שיעזרו לכם לפתוח את הדלת להיכרויות איכותיות, ולאפשר לאהבה להיכנס.

 

שדרוג עצמי – טוב. שינוי לריצוי האחר – רע

שמוליק מצא את שולה באתר היכרויות. ושולה ממש, אבל ממש מוצאת חן בעיניו. ברכות, שמוליק! עכשיו, כדי לשבות את ליבה, שמוליק החליט, במודע או שלא במודע, להסכים עם כל מה ששולה אומרת, לאהוב את כל מה ששולה אוהבת ולשנוא את כל מה ששולה מתעבת. שמוליק מאמין ששולה משתכנעת שהם נשמות תאומות. יכול להיות שזה נכון, ויכול להיות שלא. אבל, במוקדם או במאוחר, האמת המכאיבה תצא לאור ויתברר ששמוליק בעצם הפך לזיקית. ושולה לא רוצה זיקית. גם שמוליק לא רוצה זיקית, הוא רוצה להיות שמוליק, אבל דפוס ההתנהגות חזק ממנו והוא חוזר על אותה טעות כל פעם מחדש. יש שוּלות שמתאים להן בן זוג זיקית, אבל אין שמוליקים שיכולים ואין מערכת יחסים שיכולה להחזיק מעמד בתנאים בהם החצי האחד אדם והחצי השני זיקית.

שמוליק ושולה לא לבד. יותר מדי נשים וגברים נופלים באופן שיטתי לבור שהם כורים לעצמם, ולא מצליחים לצאת ממנו.מה שצריך להנחות אותך זה קודם כל החלפת הרגלים רעים בהרגלים טובים. מה זה הרגל טוב? הרגל טוב, אפילו מצוין, זה להיות את/ה. שדרוג עצמי גם עוד לא הזיק לאף אחד. ככל שהייחוד שלך יותר מעוצב ואופייני, סיכויך להרשים את הצד השני יגדלו, בתנאי כמובן, שזה האדם הנכון. מיהו/י האדם הנכון? הסטנדרטים האיכותיים האישיים שתעמיד/י יהיו המסננת הכי טובה לאיתור האחד או האחת. לא שמוליק הזיקית, אם מצאת שהוא קיים בך, אלא אתה/ה במיטבך נטו.

אהבה זה לא טיימר – אל תסגרו את עצמכם בלוח זמנים

נכון שבשביל למצוא צריך לחפש, אבל עשו לעצמכם טובה גדולה ואל תהפכו את החיפוש לעבודה ראשית. אל תיכנעו ללחץ חברתי. בגיל 18 מתחתנים רק בשטיסל. אם אתם בשטיסל, אתם יכולים להפסיק לקרוא בנקודה זו.

תנו לחיים ולהתפתחות האישית עדיפות ראשונה. בלי זה אין פרנסה, אין עניין, אין איכות ואין חיים. האהבה היא תוסף הבריאות שמשביח את מסלול החיים. שמרו על פתיחות ותשומת לב להזדמנויות שבדרך. הרחיבו מעגלים חברתיים (חדר כושר, חוגים, אירועים…) – זה יגדיל את מספר ההזדמנויות ויבהיר לכם מה באמת אתם רוצים למצוא.

טיפ: אמצו כלב וצאו לטייל איתו ברחבי העיר. עוד לא נולד "שובר קרח" יותר יעיל מכלב להיכרויות בין חובבי ידידו הטוב של האדם.

 

הגמלו ממודל המאהב המועדף

הרבה דברים בשבח האהבה הוזכרו בפתיח הפוסט. מה שלא הוזכר זה עד כמה האהבה יכולה להפתיע. משפט ששמעתי מלא מעט אנשים שהתאהבו מעל הראש: "לא ידעתי שיש אישה כזאת" (או איש כזה).

יותר מדי אנשים יוצאים לחיפוש החצי שני עם רשימת קניות. קריטריונים רבים ומחמירים לדמות המועמד לזוגיות ותפיסה מקובעת על מהות האהבה מייצרים אכזבות סדרתיות. צאו מזה, שחררו, תנו לאהבה להפתיע אתכם.

 

אל תהיו שיפוטיים – בית משפט זה מקום לא נעים

פוגשים מישהו/י חדש? תנו צ'אנס. אל תחפשו לתפוס אותו/ה במילה. ספורט זה דבר טוב, אבל הספורט הלאומי שלנו – צדקנות, לא משהו. תקשיבו זה לזו בלי לשפוט ולשלוח מייד לגרדום. אל תקפצו מהר מדי למסקנות. ובעיקר אל תגידו לעצמכם: יש לי חוש לקלוט אנשים. אין לכם. רק נדמה לכם שיש. אצבעות הידיים והרגליים שלי לא מספיקות כדי לספור את הפעמים ששמעתי מאנשים: חשבתי שאתה כזה וכזה ויצאתי אהבל/ית.

 

לא להקשיח את הלב ולא לפחד להתאהב

פעם מישהו שאל אותי אם יש לי מישהי. לא היתה לי. "תגיד, בן כמה אתה?" הוא שאל. הייתי אז בן 28. "טוב, יש לך עוד הרבה חרא לאכול!", הוא סיכם. כן, חיפוש אהבה זה לא פיקניק. מכות ושריטות הן חלק בלתי נמנע מהחבילה. ננטשי אהבה משוכנעים שהגיעו לסוף הדרך. חושך מוחלט –  יש אור בקצה המנהרה והוא של הקטר שדוהר לקראתם.

וודי אלן אמר פעם שהלב הוא שריר מאוד גמיש. צודק. צריך ללמוד להכיר בזה, לתת לפצעים להגליד, לא להקשיח את הלב ולא לפחד להתאהב. אֶליפַת מַת – מה שהיה מת, והחיים שאחרי המוות הם האהבה הבאה שלכם.

זה-רציני - דייט ראשון באפליקציה, ללא תופעות הלוואי המוכרות והמיותרות

זה-רציני היא אפליקציה חדשנית חכמה, המבוססת על מחקרי זוגיות שמצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני. מתוך העולה במחקרים נוסחו טריגרים (על כך בהמשך) המשולבים במערכת וידאו אינטראקטיבית, המאפשרת דייט ראשון בתוך האפליקציה, בלי לזוז מטר מהבית, בלי מבוכה ואי נעימויות, בלי להסתכן ובלי להצטער שיצאתם כדי לגלות שהפרטנר/ית ממש, אבל ממש, לא הטיפוס שלכם.

אתם במיטבכם על הדייט הראשון

לשם היכרות ראשונית, עומדת לרשות המשתמשים מערכת צ'אט. כמו באפליקציות אחרות, מצ'וטטים על דא ועל הא, ואם יש עניין בסיסי יוצאים לדייט ראשון. אבל הספקות, הלחץ, המבוכה והשתיקות הצפויות, כרגיל יוצאים יחד אתכם. בזה-רציני הסיפור לגמרי אחר – יש עניין בדייט ראשון? זה בדיוק הזמן להירגע, להניח את כל החששות בצד ולשבת לדייט ראשון בתוך האפליקציה.

מתחילים: פתאום לטקסט יש פנים וקול – איזה הבדל! ומה עכשיו? מחפשים משפט פתיחה? יש מבוכה? לא רלוונטי!!! בלחיצת כפתור באפליקציה תקבלו נושא (טריגר) שישבור את הקרח ויתניע שיחה שיש בה הרבה יותר מרק מילים. על הדרך תקלטו את הווייב, את הצחוק ודברים אחרים ששפת הגוף מספרת. מיציתם את הנושא ורוצים להמשיך? בלחיצת כפתור תקבלו עוד טריגר שייתן ביטוי לצדדים אחרים באישיות שלכם. רוצים עוד? בלחיצת כפתור… וכן הלאה, מהר מאוד תבינו עם מי יש לכם עסק ואם אתם נמצאים במקום הנכון, בזמן הנכון עם האדם הנכון.

שתיקות ארוכות, מבוכה, חשש מידיים שזוחלות לאיפה שלא צריך… מישהו בכלל עוד זוכר את זה?!

דייט ראשון באפליקציה – הרווח כולו שלכם

אם בשלב כלשהו במהלך הדייט אחד מכם מרגיש שלא מתאים לו/לה, אין מה למשוך. בא לכם לסיים פשוט תגידו? המרחק הפיזי עושה את זה הרבה יותר קל מאשר בדייט פנים אל פנים. לא התאים הפעם, יתאים בפעם אחרת, אבל לפחות חסכתם יציאה מיותרת, זמן, כסף, מבוכה, אי נעימויות… וכו'.

יש קליק? נו טוב, אתם יודעים מה לעשות!

אפליקציית זה-רציני היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר לקשר זוגי אמיתי. התחברו עכשיו ויש לכם סיכוי מצוין להכיר את החצי השני עוד היום. 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן