מחיר האהבה באתרי הכרויות

על מה שפחות נעים לדבר – כסף

אתר-הכרויות-כסף

בואו נדבר על מה שפחות נעים לדבר עליו – כסף. בשנת 2018 הוציאו רווקי ורווקות ארה"ב כ-120 מיליון דולר על כל העולם הזה שנקרא הכרויות – בין אם מדובר באתרי הכרויות או בדייטים רגילים.

בסקר שבחן הרגלי דייטינג בקרב 2,000 אמריקאים, התגלה שההוצאה הממוצעת לאדם על דייטים לחודש עומד על 168 דולר (לא פחות מ-590 שקלים!).

התרחיש ידוע, מכירים אדם חדש (דרך חברים, אתרי הכרויות או דודה מודאגת), מנהלים סמול טוק טלפוני מנומס, בדרך כלל מאולץ ומלאכותי, וקובעים. אחר כך מתלבטים שעה קלה, או ארוכה, מול המלתחה והמראה, ויוצאים אל הלא נודע – אולי אהבה, אולי שלא נדע!

מי(ן) ומה לא

בסקר שנערך בקרב 54 אלף איש, נמצא כי 32% מהנשים ו-15% מהגברים יבקשו לפצל את החשבון בסוף הדייט. 60% מהגברים יבקשו לשלם את החשבון כולו, לעומת כאחוז בודד של נשים שיבקשו לעשות זאת. בסופו של דבר גוברות תפיסות חברתיות על העדפות אישיות והגבר משלם את מחיר הדייט, ואת מחיר היותו גבר.

כן, מאז ומתמיד הגברים היו אלו שהוטל עליהם עול הפרנסה. אמנם במהלך השנים העולם משתחרר מתבנית החשיבה המקובלת, אבל ב-2020 עדיין קיים קוד חברתי לפיו הגבר הוא זה ששולף ראשון את הארנק.

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

כאשר נבחן את השאלה: כמה דייטים ראשונים מובילים למערכת יחסים? נקבל נתונים נמוכים מאוד, וזאת בעיקר בגלל שאנשים מגיעים עם רשימת מכולת, ומתייחסים לזוגיות כמעין מוצר מדף. היום מדברים על זוגיות כריליישן שופינג, שמדבר על השילוב בין עולם הצרכנות, שעבר שינוי מהותי בעשור האחרון, ובין חיפוש האהבה והזוגיות.

חוקרים טוענים שעניין השפע יכול לבלבל ולתעתע, ובעיקר להשאיר אותנו כאשר חצי תאוותנו בידנו. אנחנו יוצאים לדייטים, אבל אנחנו לא ממש שם – עין אחת תמיד פוזלת החוצה כדי לוודא שאנחנו לא מפסידים כלום. פועל יוצא מכך הוא תופעת המיקבול, המגדירה ניהול מספר מערכות יחסים לא מחייבות במקביל, עד שיחת הבהרה בנושא יחסינו לאן, או עד שמבשילה החלטה לכאן או לכאן. נתונים הללו מובילים לתוצאה אחת: הרבה כסף והרבה זמן יקר יורדים לטמיון על דברים שאין להם עתיד ושאינם מובילים אל המטרה שהצבנו לעצמנו. אתרי הכרויות הם מהנהנים הגדולים של המציאות המתוארת, אבל לא רק הם.

אנחנו יודעים עד כמה חשובים לכל אחד פרמטרים כמו השכלה, יחס לדת, מראה חיצוני ומשתנים אחרים, שחשיבותם אינה מוטלת בספק, אבל לשיטתנו, המבוססת על מחקרים מדעיים, חיבור רגשי הוא הגורם מספר אחד ליצירת קשר של אהבה וזוגיות. לשם It'Serious מובילה אתכם. מדובר בפלטפורמה שונה בתכלית מאפליקציות ואתרי הכרויות שהכרתם עד היום. ההבדל הגדול מבוסס על איתור מדויק של בני זוג מתאימים עבורכם, והובלה לחיבור רגשי מונחה שמאפשר להכיר כמו שצריך עוד לפני שנפגשים בחיים האמיתיים. עשו אחד ועוד אחד ותקבלו חיסכון גדול בזמן, כסף ואכזבות.

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן