מה אומרת עליך תמונת הפרופיל?

דרך מוכחת למציאת אהבה ברשת

האהבה היא מדהימה, משנה את חיים, והחיים לא שלמים בלעדיה, למה כל כך הרבה פנויים ופניות לא מצליחים למצוא זוגיות? האם זה בגלל שהמבחר גדול, ועולה המחשבה שאולי מחכה לי משהו טוב יותר באתר? יש יותר מסיבה אחת. קראו כאן כיצד אתם יכולים למצוא ברשת אהבת אמת, ומהר.

לשנות את הדרישות

רק מעטים זוכים בפיס, אבל רבים ממשיכים לשלוח כרטיסי הגרלה בתקווה שהמזל יגיע לפתחם ביום מן הימים. סטפן מנדל, ישראלי הנודד בעולם, זכה 14 פעמים בלוטו הרומני, האנגלי, האמריקני והאוסטרלי. מנדל הוא גאון מתמטי שתקף את המזל מזווית שונה ופיתח אלגוריתם בעזרתו היכה את השיטה. באופן דומה, כדי למצוא זוגיות, צריך קודם כל לשנות את נקודת המבט ביחס למי אנחנו רוצים לחבור לזוגיות. צריך להשתחרר מאגדות, מרשימת מכולת ולהבין שאהבה נוצרת כששני בני הזוג מרגישים משיכה, נוח להם אחד עם השני  ויש ביניהם התאמה אישית ורגשית. לכן, כדי למצוא אהבה צריך לעשות Reset בראש ולהתרכז בדברים החשובים באמת ונסתרים מהעין כתוצאה מקיבעון מחשבתי.

 

תאמינו בעצמכם

הרבה גברים ונשים הפסיקו להאמין בעצמם כתוצאה מדייטים כושלים, שצרבו בהם תחושות של דחיה, אי הצלחה, חוסר במיומנות בינאישית, דימוי עצמי ירוד וכד'. כל אלו פוגעים פגיעה קשה  בחוסן הנפשי ובביטחון העצמי, וגוזרים על רבים בדידות קשה מנשוא.

אז מה הפתרון? קודם כל תפנימו ותאמינו שאתם לא הבעיה. הבעיה נעוצה בדרך בה אתם בוחרים את הפרטנר/ית לדייט. האם אתם בטוחים הפרטנר/ית רוצה את מה שאתם רוצים? אולי הוא רוצה רק סטוץ ואת רוצה זוגיות? את זה לא תדעי עד שתפגשו פנים אל פנים. לכן מרבית הבליינד דייטים שנקבעים לאחר היכרות שטחית באפליקציות ואתרי הכרויות מסתיימים בכישלון מהדהד, ולפעמים אף גרוע מזה.

כדי להימנע ממעגל הדייטים המתסכלים, צריך לבדוק אם יש התאמה לפני שיוצאים לדייט. חייבים לברר אם יש חלומות, רצונות, תחומי עניין משותפים ומשיכה לאישיות שמולכם. אחרי שתכירו כמו שצריך ויתקיים רצון משותף להיפגש, מובטח לכם דייט עם סיכויי הצלחה מצוינים.

 

זרקו את רשימת הקניות והכינו רשימת תכונות

אנשים יוצאים לחיפוש החצי שני עם רשימת קניות. קריטריונים רבים ומחמירים לדמות המועמד/ת ותפיסה מקובעת על מהות האהבה מייצרים אכזבות סדרתיות. צאו מזה, שחררו, תנו לאהבה להפתיע אתכם, עשו לכם רשימה רק של התכונות הנכונות לכם ולא פנטזיות שימנעו מכם אהבה.

חפשו את האדם המתאים לכם באמת, כתבו לעצמכם על דף את התכונות החשובות ביותר עבורכם בבן/בת זוג ומיינו אותם לפי סדר חשיבות. זה יכניס פרופורציה, ינקה את רעשי הרקע ויחדד את המחשבה מי האדם שאתם רוצים וצריכים לצדכם. הכניסו לרשימה תכונות אופי ואישיות שבאמת יעשו לכם חיים מאושרים אחד לצד השני ולאורך זמן. אל תכניסו לרשימה עובדות כמו: איך הוא/היא נראה/ית, במה הוא/היא עובד/ת ואיזה תפקיד יש לו/לה.

תהיו פתוחים – אף אחד לא מושלם (גם לא אתם)

פוגשים מישהו/י חדש? תנו צ'אנס. אל תחפשו לתפוס אותו/ה במילה. תקשיבו זה לזו בלי לשפוט ובלי לקפוץ למסכנות וליצר טרגדיות. תנו לזמן לאפשר לכם הכיר באמת אחד את השני , בדרך כלל, אם הקשר התחיל מהתאמה רגשית ואישית, הוא יתפתח. תראו את יתרונות הביחד שיסללו את הדרך לזוגיות.

פעם מישהו שאל אותי אם יש לי מישהי. לא היתה לי. "תגיד, בן כמה אתה?" הוא שאל. הייתי אז בן 28. "טוב, יש לך עוד הרבה חרא לאכול!", הוא סיכם. כן, חיפוש אהבה זה לא פיקניק. מכות ושריטות הן חלק בלתי נמנע מהחבילה. ננטשי אהבה משוכנעים שהגיעו לסוף הדרך. חושך מוחלט –  יש אור בקצה המנהרה והוא של הקטר שדוהר לקראתם.

וודי אלן אמר פעם שהלב הוא שריר מאוד גמיש. צודק. צריך ללמוד להכיר בזה, לתת לפצעים להגליד, לא להקשיח את הלב ולא לפחד להתאהב. אֶליפַת מַת – מה שהיה מת, והחיים שאחרי המוות הם האהבה הבאה שלכם.

 

זה-רציני – הדרך היעילה והבטוחה ביותר לקשר זוגי אמיתי

זה-רציני היא אפליקציה חדשנית להתאמה זוגית, המבוססת על בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שמצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני.  בשלב ראשון, האפליקציה מבצעת התאמה אישית מדויקת בעזרת מערכת קול חכמה, המנתחת את אישיות המשתמש ומוצאת עבורו בני/בנות זוג פוטנציאליים בהתאמה מירבית.

בשלב שני, עוברים לאימות התאמה רגשית. האימות מתבצע במפגש וידאו (כמו זום + תוספות) המלוּוה בשאלות ששוברות את הקרח, מסלקות את המבוכה, פותחות את הלב ומאפשרות לשניים לתת ביטוי מלא לאישיותם ורגשותיהם.

בסוף התהליך, הזוג מתבקש להביט אחד בשני במשך שתי דקות בלי לדבר. הדינמיקה מאפשרת להפנים ולעכל את הרגשות, ולהכין את הזוג לשלב קבלת ההחלטות. המערכת תשאל: האם תרצו להיפגש? בהסכמה משותפת בלבד, מספרי הטלפון יוצלבו.

 

היכונו לדייט שונה מכל מה שהכרתם

הדייט שיפגיש אתכם בחיים האמיתיים יהיה שונה מכל דייט שחוויתם בעבר. אחרי שכבר הכרתם כמו שצריך, תחסכו לעצמכם הפתעות לא נעימות, נושאי שיחה לא יחסרו, והידיעה ששניכם כאן מתוך רצון משותף, תשחרר הרבה לחץ.

זה-רציני היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר לקשר זוגי אמיתי.

התחברו עכשיו ויש לכם סיכוי מצוין להכיר את החצי השני עוד היום!

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן