מה נשים רוצות?

אנחנו די בטוחים שכמעט כל אחת מהבנות שאתם מכירים תדע לענות על השאלה מה היא מחפשת בגבר, אם זה מבחינת מראה או סטטוס חברתי, כי זה הכי קל לדמיין את נסיך החלומות שלנו. אבל התכונות, איכשהו נדחקות מראש הרשימה מטה – מטה. האם זה בגלל שהתרגלנו לראות המון פרצופים באתרי היכרויות? האם זה בגלל שהפכנו להיות טיפה יותר חומרניים וזהו עולם חומרי, כמו שאמרה המלכה האם, מדונה? האם זה בגלל פרדוקס הבחירה שמבלבל לנו את התודעה? כנראה שכל התשובות נכונות.

אופי הוא פרמטר שצריך להיות בראש הרשימה – כי בסופו של דבר, בנות, אנחנו הולכות לישון איתו ועם מכלול תכונותיו ולא עם תעודת מצטיין הדיקאן שלו (עד כמה שהיא מהממת ומרשימה, כן?).

הרבה פעמים נרצה בן אדם לפי תבנית מסויימת והרבה נשים יגידו: "אני מחפשת בחור דתי כמוני" יותר מאשר "אני מחפשת מישהו שיצחיק אותי". יש לנו כ"כ הרבה פילוחים דמוגרפיים שאפילו הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לפעמים הולכת לאיבוד – השתייכות דתית, עדתית ופוליטית.
חשוב מאוד שנדע לשים גם את אלו בצד לפעמים – כי המון מקרי אהבה יפיפיים צמחו בין זוגות שלא באו מאותו רקע.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

אז מה באמת חשוב

האתר men's health ערך סקר בקרב אלף נשים, ובחן מהן עשרים התכונות שהכי מושכות אותן אצל גברים ונחשבות אידאליות בעיניהן. אותן התכונות שירכיבו את "הגבר המושלם". בחרנו לחלוק אתכם כמה מהתכונות (מציעים לכם לעשות צילומי מסך):

  • חוש הומור: 77 אחוז מהמשתתפות בסקר בחרו בחוש הומור בתור תכונה חשובה מאוד. אנחנו יודעים שבדיחה טובה תמיד מקלה על מצבים פחות נעימים ובכלל, שהחיים כיפיים יותר עם הומור.
  • יכולת הקשבה: 55% מסך הנשים ציינו את התכונה הזו ולא בכדי. אנחנו מחפשות תמיד מישהו לחלוק איתו את כל חיינו – על הטוב, הרע וכל מה שבאמצע. לכן יכולת הקשבה היא דבר כ"כ חשוב ומבוקש בקרב נשים ובכלל.
  • אמינות: אם אמינות בין חברים או בני משפחה היא דבר שאין להקל בו ראש, ברגע שאנחנו חולקים חיים שלמים עם בן זוג היא הופכת להיות חשובה פי כמה. אל תעגלו פינות ונסו להבין תמיד כמה חשובה היא האמת. תנסו לחשוב איך הייתם רוצים שיציגו לכם את הנתונים – ופעלו באותה הדרך.
  • אדיבות: הקלישאה שטוענת שנשים אוהבות את הטיפוסים הרעים, נשארת בגדר קלישאה.67% מהנשים טענו שהן מייחלות לגבר מנומס ואדיב (כן, גם על הכביש. אנחנו מכירות אתכם).
  • ביטחון עצמי: וזה לא רק לשבת ולהלל את עצמנו כמה אנחנו טובים, כי ביטחון עצמי משרה גם תחושת ביטחון על הסובבים אותנו. חשוב להפריד בין ביטחון עצמי לשחצנות ולמנן.

חשוב לדעת ולבחור כל תכונה ולהתאים לה מינון (למרות שלאדיבות מבחינתנו אין גבולות) ובעיקר להיות שם בשביל בת הזוג שלך, בטוב וברע.

לצאת מהקופסא

אנחנו רגילים לבחור אנשים לפי רשימה מאוד מדוקדקת של תיאור חיצוני, שירות צבאי, השכלה ולעיתים לא נותנים את הדעת לדברים החשובים באמת; תכונות האופי, המידות, הרצונות והשאיפות של מי שעומד מולנו – אלו דברים שיש לשים לב אליהם, במיוחד כאשר אנחנו מחפשים אחרי שותף לחיים.

צאו מהקופסא, חייכו, וגם – תנו לו להיות הוא – בלי רשימות, תארים או הוכחות. כי שוב, בסוף מתחתנים עם האדם שהוא ולא עם מי שתרצו שהוא יהיה!

אנחנו מאחלים לכולכם היכרות וזוגיות מוצלחת עם האדם הנכון לכם מבחינת האישיות – כזה יגרום לכן לחייך ויקשיב לכל מה שתרצו לחלוק. באמת!

בהצלחה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן