עודף מוגזם של פרצופים באתרי הכרויות מרחיק אתכם מזוגיות

אתרי הכרויות בישראל ובעולם, מתהדרים בעשרות ומאות אלפי משתמשים. בפועל, כל פנוי ופנויה רוצים למצוא רק אדם אחד שמתאים להם. זוגיות אחת. אותו אדם, כנראה משתמש באתרי הכרויות, אבל הסיכוי להגיע אליו הוא כמו לזכות בלוטו. פנויים ופנויות קונים כרטיס (מנוי) וכל שבוע מתאכזבים מהתוצאות ומצפים להגרלה הבאה, או לדייט הבא.

לדברי הפסיכולוג דוויד באס, מאוניברסיטת טקסס שבאוסטין: "אפליקציות הכרויות רבות נותנות לאנשים את האשליה שיש אלפי או מיליוני התאמות אפשריות עבורם באפליקציה. מימד אחד של הרושם הזה הוא ההשפעה שלו על גברים. כאשר התפיסה היא שיש עודף היצע של נשים, כל תהליך החיזור או ההיכרות נוטה להיות קצר-טווח".

פנויות ופנויים בכל העולם כבר מכירים את השיטה הנהוגה במרבית אתרי ההיכרויות והאפליקציות. נרשמים, והדבר הבא שרואים זה אינסוף חיוכים של מיליון דולר.

ככל שגדלה החשיפה לפרופילים כך גדל הבלבול. הדבר גורם לנו לפנות ולנסות לתקשר עם אנשים שנראים לנו כפרטנרים ראויים, אבל ברוב המקרים לא כך הדבר.

מאחר ופנויים ופנויות מחפשים להכיר ורוצים בכך, לרוב, אחרי התכתבות קצרה ושיחה שטחית יקבעו לצאת לדייט. במרבית המקרים, לדייט הזה לא יהיה המשך, ולעיתים קרובות מדי עדיף אם לא היה מתקיים בכלל.

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

למה דייטים נכשלים?

ההחלטה לקבוע דייט נובעת, כאמור, מהתרשמות דיגיטלית מפרופיל המשתמש. כלומר מתמונות לא תמיד אמינות או מעודכנות וממידע כללי על אישיותו/אישיותה. בתנאים אלה מגיעים לדייט שני זרים, במלוא מובן המילה, במקום כלשהו שניתן להגדירו כהכי רחוק מאזור הנוחות והביטחון האישי שלהם. זה מלחיץ, זה מרגיש מלאכותי וזה מזכיר יותר ראיון עבודה ממפגש חברתי. לחתוך באמצע הדייט לא נעים. להמשיך לשבת בחוסר עניין, למרות שאולי יש עניין אבל לא מגיעים אליו, גם לא מציאה גדולה. איך שלא מסתכלים על זה, השיטה בעייתית ומי כמוכם יודע/ת כמה הכרויות התבזבזו לכם כתוצאה מכך.

המהפכה כבר כאן – אפליקציית זה-רציני!

קיימת דרך אחרת. דרך שונה, שמביאה פתרון חדשני, המאפשר לוודא מראש יציאה רק לדייט שיצליח, ובמקביל להימנע מדייטים שמובילים לשומקום מלבד בזבוז זמן וכסף ותחושת מיאוס.

אפליקציית זה-רציני מבוססת על מחקרי זוגיות, מתוכם נוסחו שאלות שמלוות את המשתמשים במהלך היכרות פרונטלית בוידאו. כל אחד מהצדדים נמצא באזור הנוחות והביטחון האישי שלו ויכול לראות, לשמוע, לקלוט את שפת הגוף ולהרגיש את הווייב.

כאמור, האפליקציה משגרת שאלות ששוברות את הקרח, מסלקות את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה, ומייצרות דיאלוג זורם ומקרב. ככל שרוצים להתקדם ולהעמיק, יתווספו שאלות שיאפשרו להכיר כמו שצריך ולקבל החלטה, בלב שלם, אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים.

בשורה התחתונה

פתחו את הראש ונסו משהו חדש. שנו את התודעה שלכם ושנו גם את עתידכם. בהצלחה!

"אי שפיות: לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות."  אלברט איינשטיין

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן