עודף מוגזם של פרצופים באתרי הכרויות מרחיק אתכם מזוגיות

אתרי הכרויות בישראל ובעולם, מתהדרים בעשרות ומאות אלפי משתמשים שאפשר להכיר אצלם. בפועל, כל פנוי ופנויה רוצים למצוא רק אדם אחד שמתאים להם זוגיות אחת. אותו אדם, כנראה משתמש באתרי הכרויות, אבל להגיע אליו זה כמו לזכות בלוטו. פנויים ופנויות קונים כרטיס (מנוי) וכל שבוע מתאכזבים מהתוצאות ומצפים להגרלה הבאה, או לדייט הבא.

לדברי הפסיכולוג דוויד באס, מאוניברסיטת טקסס שבאוסטין: "אפליקציות-הכרויות רבות נותנות לאנשים את האשליה שיש אלפי או מיליוני התאמות אפשריות עבורם באפליקציה. מימד אחד של הרושם הזה הוא ההשפעה שלו על גברים. כאשר התפיסה היא שיש עודף היצע של נשים, כל תהליך החיזור או ההיכרות נוטה להיות קצר-טווח".

פנויות ופנויים בכל העולם כבר מכירים את השיטה הנהוגה במרבית "אתרי ההיכרויות" והאפליקציות. אנחנו נרשמים והדברים הבאים שאנחנו רואים הוא הרבה פנים יפות של משתמשים.

ככל שאנחנו רואים יותר פרצופים, פרופילים ומשתמשים, אנחנו מתבלבלים. זה גורם לנו לפנות ולנסות לתקשר עם אנשים שנראים לנו כפרטנרים לגיטימיים, אבל זה לא בהכרח האדם הנכון בשבילנו.

מאחר ופנויים ופנויות מחפשים להכיר ורוצים בכך, לרוב, אחרי התכתבות קצרה ושלאחריה שיחה קצרה יקבעו לצאת לדייט. במרבית המקרים, לדייט הזה לא יהיה המשך וברוב המקרים, היה עדיף אם לא היה מתקיים בכלל.

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

למה דייטים נכשלים?

ברוב הגדול של אתרי-הכרויות בישראל ובעולם, ההחלטה לקבוע דייט נובעת מהתרשמות הדיגיטלית שלנו מהפרופיל של המשתמש, הבנוי מפרופיל ובו תמונות (שלא תמיד אמינות או מעודכנות) ומידע על המשתמש. לאחר מכן, המשתמשים עוברים להתכתבות קצרה ולא מעמיקה עם האדם השני ואז שיחת טלפון (שבה שני הצדדים חושפים פרטי תקשורת שלהם – מספר הטלפון).

מכאן, הדרך לכישלון מהירה יותר מאשר להצלחה. לרוב, 2 אנשים מגיעים ל-דייט שמתקיים בבית קפה או במקום אחר שהוא לא אזור הנוחות של אחד מהצדדים. בנוסף, שני הצדדים שנפגשים הם למעשה זרים, מה שעשוי לגרום ללחץ אצל כל אחד מהצדדים, ולהיתפס כריחוק או קרירות. אם זה לא מספיק, הסיטואציה הזו מקשה על מציאת נושאי שיחה ולכן, השיחה הופכת להיות ראיון עבודה על האטרקטיביות שלכם. כל אלה, גורמים להרגשה שזה לא האדם שאיתו תרצו להמשיך. עם זאת, אנשים רבים לא עוזבים כי לא נעים (וגם טיפה פחות מקובל) לקום באמצע הדייט. לבסוף אתם חוזרים הביתה מתוסכלים.

 

המהפכה שבדרך

קיימת דרך אחרת. דרך שונה, שמציעה פתרון חדשני לאנשים שמחפשים זוגיות.

המטרה של כולם היא לצאת ל"דייט" בכוונה תחילה שהוא יצליח ובמקביל, להימנע מדייטים פחות מוצלחים שלא מגיעים לשום מקום, גורמים לנו לבזבז זמן וכסף וגורמים לנו להרגשה לא נעימה.

אפליקציית "ההכרויות" המהפכנית שלנו, מציגה לכל משתמש רק האנשים שעשויים להתאים לו ל-דייט. המערכת עושה זאת בעזרת אלגוריתם חכם שמשלב את רצונות המשתמש יחד עם מחקרים אשר מגדילים את הסיכוי להתאמה.

מתוך האנשים המתאימים שמוצגים לכל משתמש, אפשר לבחור עם מי לצאת ל-דייט אינטרנטי בעזרת וידאו מונחה. ה-דייט האינטרנטי שלנו הוא חוויה עוצמתית שיוצרת חיבור-ריגשי או "קליק", ובסופה, כל אחד מחליט אם הוא או היא רוצים לצאת ל-דייט פנים אל פנים. כשתיפגשו אתם לא זרים.

אם בסוף התהליך הגעתם למסקנה שאתם לא מתאימים, זה גם בסדר , חסכתם "דייט" כושל שהיה בזבוז זמן וכסף ואתם בבית, יכולים להמשיך ולנסות עם מישהו או מישהי אחר/ת שמתאימים לכם.

 

בשורה התחתונה

כמות המשתמשים בכל אתר או שירות, לא אומרת שתמצאו את האחד. לא בגלל שהוא לא שם, אלא בגלל ש"אתרי הכרויות" לא בנויים בצורה כזו שמאפשרת לכם לשבור את הקרח ולהכיר לפני הדייט. אתר המתהדר בכמות גדולה של משתמשים הוא אולי בדיוק המקום שאתם לא רוצים להיות בו, בגלל שאחוזי ההתאמה שלכם יורדים ויורדים.

אנשים הולכים אחרי המוכר והידוע בתחומים רבים, אבל מה שלא עבד לכם בעבר, לא יעבור גם בעתיד.

"אי שפיות: לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות." אלברט אינשטיין

פתחו את הראש ונסו משהו חדש. שנו את התודעה שלכם ושנו גם את עתידכם! בהצלחה במציאת ה"זוגיות"!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן