למה לעשות ספיד-דייט כשאפשר להתקדם לשלב הבא בעולם ההכרויות?

מה זה בכלל ספיד דייט? ואיך זה קשור לעולם אתרי ההכרויות?

ספיד דייט היא צורת הכרויות לפנויים ופנויות שמטרתה לעודד פנויים ופנויות לפגוש מספר רב של בני או בנות זוג פוטנציאלים במהרה. איך זה עובד: מתחילים עם קבוצה שמחציתה נשים ומחציתה גברים – שווה בשווה. לרוב, הנשים יושבות בשולחן כאשר הגברים עוברים מאחת לשניה ומנהלים דייט בפרק זמן קצרצר בן שבע דקות. זמנך עבר? – מתחלפים. בסוף הסבב, כל משתתף מקבל טבלה עם שמות בני הזוג השני אותם "פגש" ועליו לסמן מי מצא/ה חן ומי לא. נעשית הצלבה בין תוצאות הטפסים כאשר כל זוג שסימן "כן", מצוין כהתאמה. הספיד דייט הראשון התקיים בסוף שנות ה-90.

מה היתרון של ספיד-דייט

כאשר מחפשים זוגיות, מחפשים בעיקר התאמה. קשה מאוד למצוא אדם שיש לו את כל מה שאנחנו מחפשים מבלי לפגוש אנשים ולכן, יש שתי אופציות:

  1. מחקר – נעשה מחקר על עצמנו ועל מה אנחנו מחפשים, על מנת להבין מי האדם שאנחנו רוצים למצוא (וביננו, זה יכול לקחת חיים שלמים).
  2. פגישה של אנשים – מפה גם נבע הרעיון ל"ספיד דייט" – פגישות תכופות ורבות על מנת לפגוש אותה "משאלת לב" – תהליך מואץ שעוזר להכיר כמות גדולה יחסית של אנשים, אך בצורה שטחית ולא יעילה.

בשורה התחתונה, כדי למצוא זוגיות צריך לצאת לדייטים – אין אפשרות אחרת. פורמט הספיד-דייט מאפשר להכיר בערב אחד יחסית הרבה בני זוג, עם בעיה אחת: אתם לא בוחרים את האנשים שהגיעו למפגש, 7 דקות זה זמן קצר מדי בשביל לבדוק התאמה. התוצאה, מינימום אהבות, מקסימום אכזבות.

עולם אתרי ההכרויות זקוק לשינוי יסודי

במקום להכיר דרך אתרי הכרויות רגילים, כלומר לצאת מהבית לאינסוף דייטים, להתלבש, להתאפר, להתרגש, לנסוע, לחפש חנייה, להיות מובך מי ישלם, ובסוף להרגיש שבזבזנו זמן יקר (במקרה הטוב) או להצטער והרגיש דחויים (במקרה הרע), אפשר גם אחרת: הכירו את It'Seriousאתר הכרויות פורץ דרך, שעושה מהפכה של ממש בתחום ההכרויות, הדייטינג והאהבה!

קבוצה-של-אנשי-בספיד-דייט

המהפכה כבר כאן It'Serious

הרעיון המהפכני מאחורי אפליקצית ההכרויות הוא שאפשר לשבת בבית לדייט בעל סיכוי הצלחה גבוה דרמטית בהשוואה לדייט ראשון בחיים האמיתיים!

איך זה עובד? לאחר הרשמה לאפליקציה וצילום סלפי אותנטי שמונע אפשרות  להתחזות, אלגוריתם חכם מצליב נתונים ומציג בפניכם רק אנשים המתאימים לכם על בסיס מחקרים מדעיים.

מישהו מהפרופילים עושה לכם את זה? רוצים להזמין לדייט? שלחו הזמנה מתוך האפליקציה, בדיסקרטיות, בלי לחשוף פרטים אישים נוספים (מספר טלפון, כתובת וכו'). הדייט יתקיים בוידאו. לא צריך להכין נושאים לשיחה ולא צריך להביא שאלות מהבית. It'Serious תעשה את זה במקומכם ותעזור לכם לשבור את הקרח ולהכיר אחד את השני כמו שצריך. אם בסוף התהליך תרצו להיפגש, המערכת תשלח את מספרי הטלפון שלכם אחד לשני. כשתפגשו אתם כבר יודעים למה לצפות. לא שני זרים שנפגשים עכשיו בפעם הראשונה. הכרתם כמו שצריך, נוצר קליק והסיכוי לזוגיות ואהבה גדול מתמיד.

החלטנו לשנות את עולם אתרי ההכרויות וליצור מציאות חדשה – כיפית, בטוחה, קוּלית ומהנה יותר. ראו הוזמנתם!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן