לא יכול להוריד ממך את העיניים

פרנקי וואלי האגדי שר אהבה חובקת עולם ונותן למחכים לה הרבה אופטימיות + זריקת עידוד לצאת להביא אותה:

פרנקי וואלי נותן בלב - הקליקו כדי להתרגש

 

את יותר מדי טובה מלהיות אמיתית

לא מוריד ממך עיניים אהובתי

נוגע בגן עדן – נוגע בך

רוצה לחבק אותך כל כך

האהבה סופסוף הגיעה גם אלי

תודה אלוהים על כך שאני חי

 

את יותר מדי טובה מלהיות אמיתית

לא מוריד ממך עיניים אהובתי

על כל המבטים – סוֹרי, מתנצל

אבל, אף אחת אחרת לא שווה שאסתכל

 

יופיך עושה בבטן פרפרים

את משאירה אותי בלי מילים

 

אבל אם את מרגישה כמותי

רק תגידי שאת אמיתית

 

אהבה – בקרוב אצלך

הרבה אנשים חושבים שאהבה היא עניין של מזל. שהכל מלמעלה. אם זה לא קרה להם עד עכשיו, זה כבר לא יקרה. אז זהו, ממש לא! לאהבה הקוסמית אין רשימת המתנה והיא לא מחלקת פתקים. יש לה חוקים משלה, וכמובן לא יזיק לעזור לה. איך לעזור? יש דרכים. אבל בואו נתחיל דווקא מהסוף, מהרגע שהיא כבר מגיעה. פרנקי וואלי האגדי שר את הרגשה האלוהית הזאת ונותן לממתינים הרבה אופטימיות + זריקת עידוד לצאת להביא אותה.

איך עוזרים לאהבה להגיע

מיליוני אמנים שמציפים אותנו בשירי אהבה ומבטאים בכנות את רגשותיהם, הם הוכחה ניצחת שהאהבה היא לא פייק ניוז, אלא אמיתית לגמרי. גם אם אתרי הכרויות והחיפוש אחר קשר זוגי רציני גרמו לכם לחשוב אחרת, עכשיו יש לכם את הכלים הכי טובים בשביל להביא את אותה.

חברת סטארט-אפ ישראלית השיקה זה מכבר אפליקציה חדשנית, שמה בישראל זה-רציני, המאפשרת למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה, עוד לפני שיוצאים לדייט בחיים האמיתיים. נשמע טוב? האמת, זה הרבה יותר טוב ממה שזה נשמע!

מגדילים את הסיכוי לזוגיות

זה-רציני מבוססת על מחקרי זוגיות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני. מתוך העולה במחקרים נוסחו שאלות (על כך בהמשך) שמלוות את המשתמשים במהלך היכרות פרונטלית בוידאו. כל אחד מהצדדים נמצא באזור הנוחות והביטחון האישי שלו ויכול לראות, לשמוע לקלוט את שפת הגוף ולהרגיש את הווייב.

מכירים באמת לפני שנפגשים

האפליקציה נותנת מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר – עשיית הצעד הראשון. במהלך ההיכרות משגרת האפליקציה שאלות ששוברות את הקרח, מסלקות את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה, ומייצרות דיאלוג זורם ומקרב. ככל שרוצים להתקדם ולהעמיק, יתווספו שאלות שיאפשרו להכיר כמו שצריך ולקבל החלטה, בלב שלם, אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים. 

אפליקציית זה-רציני היא האמצעי היעיל ביותר עבור כל מי שמחפש קשר זוגי אמיתי, ורוצה לחסוך זמן, כסף ובלבולי מוח מיותרים.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן