לאן זה הולך- מתי הזמן להגדיר את הקשר

זה קורה בתחילת הקשר אפילו לזוגות הטובים ביותר. מכירים דרךאתר הכרויות או חברים, יוצאים למספר דייטים והדייטים הולכים נהדר, אבל יש ספק: מצד אחד הם מוצאים חן בעיניכם אבל מצד שני אתם עוד לא יודעים אם זה זה. לא יודעים איך להתגבר על הבלבול? אולי זה סימן שהגיע הזמן לשיחת יחסינו לאן.

אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לדעת מתי הגיע הזמן להרים את הכפפה ולחתור לשיחת יחסינו לאן במטרה להגדיר את המערכת הזוגית.

  • אתם מחכים לדייטים – אם אתם מרגישים שאתם מתחילים להתאהב, הגיע הזמן שתושיבו את בני הזוג ותבקשו להגדיר את הקשר. לא בטוחים שאתם מאוהבים עדיין? נסו לבדוק. איך? שאלו את עצמכם: האם אתם רק שמחים יותר ומחכים בקוצר רוח להודעה מהם ולדייט איתם? כשהדייט מגיע כיף לכם? הכל עובר חלק ואתם אפילו לא שמים לב לשעון? מגיעה השעה ואתם רק מחכים לפעם הבאה בה תראו אותם שוב? ברכות! סימן שהתאהבתם, מוזמנים לשבת להגיד להם איך אתם מרגישים ולבקש להגדיר את הקשר!

  • אתם יוצאים תקופה – אם אתם כבר יוצאים כבר תקופה של כמה שבועות טובים או אפילו חודש ועוד לא הגדרתם את הקשר, תגדירו. הדבר יכול לעזור במניעת הבלבול ההתחלתי, ובניגוד למה שביונסה אומרת, גם אם אתם אוהבים, אין זו סיבה לשים על זה ישר טבעת. גם אם אתם יוצאים מספר שבועות או אפילו חודשים אין זה אומר שזה לנצח ולכן אין מה להילחץ מעצם ההגדרה. הגדרת הקשר נועדה נטו כדי לתאם ולסדר את הציפיות ביניכם ולוודא ששניכם על אותו גל בנוגע לרצון מהקשר הזה.
  • אתם מבלים את הלילות ביחד– אם לישון אחד אצל השניה זה כבר לא מילה גסה, אתם בני זוג. אם אתם מעבירים את הלילות ביחד, משמעות הדבר היא שהם יהיו האדם הראשון אותו תראו בבוקר והאחרון בלילה. ישנה משמעות עצומה לכניסה של אדם אחר לחדר השינה שלכם. אם אתם מרגישים בנוח לישון ביחד, החיבור ביניכם יותר עמוק ממה שאתם חושבים, ולכן כדאי לשבת ולדבר על כמה שכיף לכם אחד עם השניה ולוודא שגם החצי השני מרגיש כך.
  • לא באתם לשחק משחקים ותיאמתם ציפיות – אם החלטתם ומצאתם לנכון כי מה שיתאים לכם זה קשר רציני, עליכם לעשות שני דברים חשובים במידה והתחלתם לצאת עם מישהו: דבר ראשון- להבהיר לצד השני שאתם מעוניינים בקשר רציני ולוודא כי הם בסדר עם זה, וכי גם להם כוונות זהות. דבר שני- ודאו כי הצד השני עדיין מעוניין במה שאתם מעוניינים בו. הרבה פעמים יכולה להיות הסכמה סתמית ולא אמיתית בתחילת מערכת היחסים. לכן חשוב לאחר זמן מה לוודא כי שניכם משדרים על אותו הגל עד שתכירו את האדם יותר טוב ובאופן יותר מעמיק.

שיחת יחסינו לאן והגדרת הקשר יכולה להיות שיחה מאוד מלחיצה, עם זאת היא שיחה מאוד חשובה להצלחת הקשר. חשוב מאוד לוודא שאתם והצד השני משדרים על אותו גל וכי כוונות שני הצדדים הם אותם הכוונות. דבר זה יכול לחסוך לכם בעיות עתידות ואפילו שברון לב. זכרו : בין אם אתם מכירים דרך אתר הכרויות או כל פלטפורמה אחרת, חשוב לדעת מה הכוונה שלכם ושל מי שעומד מולכם!

נאחל לכם הרבה הצלחה במציאת האחד שיתאים לכם!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן