ככה תגדילו משמעותית את הסיכויים למצוא זוגיות ברשת

לא פשוט למצוא אהבה באפליקציות ובאתרי היכרויות. רובן ככולן פשוט לא נועדו לכך. קבלו כמה טיפים לניצול מקסימלי של ההזדמנויות.

זה לא סוד – לא פשוט למצוא אהבה באפליקציות ובאתרי היכרויות. רובן ככולן פשוט לא בנויות בשביל זה. למה הן בנויות? בעיקר להגדלת הרווחים של עצמם. כך שאם אתם נשארים בידיים ריקות מאהבה או לחילופין מלאות באכזבה, חשוב שתדעו – זה לא אתם, זה הם, בעלי ההון. אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי להפיק את המיטב מההזדמנויות שחולפות על פניכם? הנה כמה דברים ששווה לזכור ואפילו לרשום:

תמונת סלפי, שמביאה לא רק אתכם, גם את הקטע שלכם

תמונה שעברה פילטרים – קולטים מיד. תמונה שמזייפת את הגיל – מזמינה צרות בהמשך. Ducklips זה כמו כולם וזה שחוק. צלמו סלפי שיבדל אתכם ויעורר סקרנות בעיני המתבונן. למשל, עם פריט לבוש שמאפיין אתכם, במקום מגניב, בתנועה אופיינית. יכול להיות בטבע, במקום בילוי מועדף, בבית ,אם יש לו קטע, ואם לא אז במבנה מעניין… הבנתם, נכון?

שתפו פרטים – אל תתקמצנו

מה שתכתבו ימגנט אליכם אנשים. לא צריך להיות משורר, אבל גם לא לחסוך מילים. אפרופו משורר, אפשר לדחוף שורה משיר שעושה לכם את זה, או להכניס משפט מהחיים שמוביל אתכם, או לצטט משהו או מישהו שהצחיק אתכם. הדברים האלה פועלים הרבה יותר חזק מאיפה שֵרתם, למדתם, עבדתם… וכיוצ"ב. אל תשכחו שמי שיפגוש אתכם ירצה לדבר איתכם, לא לבדוק את תעודת התואר או את תלוש השכר. אם זה מה שהוא/היא ירצו, עדיף שלא יצרו קשר.

הורידו גם את האפליקציה לטלפון
וגם את הוֶבּליקציה (מחשב/לפטופ/טבלט)

כן, מומלץ להוריד גם וגם. הוֶבּליקציה מאפשרת להניח את הטלפון בצד ולנהל את ההיכרויות בגדול במחשב. היתרון – ניתן להבחין בפרטים ולהרגיש יותר קרבה. האפליקציה מאפשרת לך לנהל את ההיכרויות בטלפון תוך כדי תנועה. היתרון – ניתן לראות התראות בזמן אמת גם מחוץ לבית. אפשר לסמן הצעות מועדפות, להגיב ולקבוע דייטים כשכל היום עדיין לפניכם, בלי לפספס אף הזדמנות.

השאירו את האפליקציה או הוֶבּליקציה במצב פעיל

אנחנו חיים בעולם עסוק. כשאנשים מתפנים ליצור קשר, לא בא להם לחכות. מי שזמין זוכה. מי שלא – מפסיד. אז הישארו מחוברים, כי כמו שאומרים: אם אתה לא שם אתה לא קיים!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן