חתונה ממבט ראשון

סופ"ש של החלטות גורליות

חתונה-טלוויזה-תכנית-זוגיות

 

כל הזוגות (ששרדו) יוצאים לבלות סופ"ש האחרון לפני סיום התכנית במלונות מפנקים (עושה חשק להירשם לעונה הבאה לא?)/ הגיע הזמן להחליט האם ולאן ממשיכים מכאן. מי ישאר ביחד? מי יתרגש לראות את אלבום החתונה? איזה מלון הכי טוב במדינת ישראל? כבר מתחילים!

הדר ודניס:

דניס במצב רוח מרומם והכל חמוד. היונים חמודות והדר חמודה. נראה שהדר הייתה מעדיפה לקבל מחמאה אחרת ולא לחלוק אותה עם היונים אבל דניס ממשיך בשלו. הזוג המקסים הזה לא חושש להפגין חיבה מול המצלמות ומבלה את רוב הפרק בצחקוקים והתגפפות. לא רק זה, גם אמא של דניס אוהבת את הדר! את האמת? כיף לראות שמצליח להם!

הגר וניר:

הגר וניר לקחו את הסופ"ש ברצינות ונראה שהם מצליחים לתקשר בצורה נעימה ונינוחה. למה חיכיתם עד הסוף?? עכשיו נזכרתם? ניר ממשיך בעקשנות עדינה במיוחד לעטוף את הגר במחמאות ונראה שהגר סוף סוף מצליחה לקבל את הרעיון שנראה לה מופרך עד עכשיו – הבחור הזה באמת רוצה להיות איתי ב-זוגיות!

 

רוני ונעם:

המאוהבים והיפים, הצוחקים והלא מצחיקים. מנצלים את סוף-השבוע לעשות הרבה כיף כמו שהם יודעים. מטיילים, הולכים וצועקים על הרים וסלעים. נעם מרגיש מוכן להתחיל את המסע שלהם ביחד ואפילו שמענו את המילה "אהבה" מרחפת באוויר. רוני מביעה חשש לגיטימי מהחזרה לחיים האמיתיים ואצלינו במערכת מחזיקים להם אצבעות, תכלס הם סופר חמודים ביחד. אנחנו צופים קמפיין משותף!

דנית ואמיר:

אפשר לסכם כמעט כל הופעה של הזוג ב – "אמיר מה נסגר?" ו – "איזה חמודה דנית". ואכן גם הפרק אנחנו מוצאים את עצמינו מבולבלים לנוכח התקשורת בין השניים וכשג'ינג'ר לא שם זה אפילו גרוע יותר. למרות שכבר ידוע שפה זה לא יגמר בזוגיות יפה – חייבים להודות שברור לכולם למה השידוך הזה נעשה – אלו שני אנשים עם לב ענק – נשמח לראות את דנית חוזרת בעונה הבאה 🙂

דובי ואריק:

החליפה של אריק מ"הוגו בוס".

מור ומאור:

בוטל.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן