"חתונה ממבט ראשון" – מתכוננים להחלטה הגדולה

הזוגות שלנו יוצאים לדייטים מסכמים לפני שיפרדו ל-48 שעות בשביל להחליט, כל אחד עם עצמו, האם ולאן ממשיכים מהרגע שיכבו את המצלמות. בפרומו של הפרק הבא ההפקה מתעקשת להבטיח שיהיה מפתיע, אבל לפי איך שהדברים התנהלו בפרק האחרון אנחנו בספק (נשתדל להיראות מופתעים).

הדר ודניס:

מרגשים ומפרגנים. דניס בוחר לחגוג להדר יום הולדת בהחלקה על הקרח ושולף שני כרטיסי טיסה לספרד בדיוק בזמן בשביל להסיח את דעתה מכישורי ההחלקה העצובים שלו. הצהרת הכוונות ברורה להדר והחיוכים פשוט תקועים להם על הפנים לאורך כל הפרק (כל הפרק…). חמודים.

הגר וניר:

בזמן שניר מנסה להוביל לשיחה עמוקה על חוויות מהעבר, הגר מצליחה לפספס את הרמז ומתעקשת על סושי. אנחנו רואים המון נסיונות כנים מצד שניהם לתפעל את הקשר ולמרות שלרוב נראה שזה לא הולך, ולעולם לא ילך לשום מקום, התרגשנו לשמוע את הגר אומרת שהיא לא רוצה שניר יעזוב.

רוני ונועם:

רוני ונועם ממשיכים לדגמן זוגיות קלילה. אם תשאלו את רוני, היא תגיד שפרידה ליומיים זה קל (בהנחה שנעם מסמס קודם ואז מתגנב בלילה). ההתנהגות של שני אלה מזכירה זוג תיכוניסטים חסר מחויבות ודאגות והרבה מהצופים ממהרים להעביר ביקורת – אבל אנחנו אומרים- למה לא? חיים רק פעם אחת.

דנית ואמיר:

דנית ממשיכה להיות אופטימית ומרגישה שמערכת היחסים עם אמיר משתפרת ומתהדקת. אמיר, מצד שני, מרגיש בדיוק כמו בהתחלה. לנו נשאר רק לצפות בתסכול ואולי לזרוק מידי פעם דברים על המסך. שניהם מצהירים על קשר חזק וחברות טובה ולמרות זאת מפגינים חוסר תיאום טוטאלי בתחום הזוגי – הגיע הזמן להעביר את הקשר הזה לפרנד זון ולשחרר.

דובי ואריק:

שני אלה מסכמים בצורה מנומסת ככל האפשר את החוויה ונפרדים לשלום. למרות הקושי הברור לאורך כל העונה, דובי ואריק התעקשו להישאר ולנסות עד הרגע האחרון – מוכיחים לכולנו שאף פעם לא מאוחר מידי בשביל ללמוד תובנות חדשות.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן