"חתונה ממבט ראשון" – מי שרד ומי נפרד – עדכון סוף עונה

ההפקה מזמינה את כל הזוגות לתשאול עונתי ואנחנו מרוויחים עוד שתי פרקים של חתונמי. אז מי נשארו ביחד? מי לא החזיקו? ואיזה זוג הפתיע יותר מכולם? מסכמים את כל מה שקרה ב"חתונה ממבט ראשון" בשבילכם ממש כאן!

הדר ודניס: ברור שכן. מערכת היחסים של הדר ודניס רק השתפרה מרגע סיום התכנית, הם עברו בהצלחה את הנסיעה של דניס ליפן (דאגנו ממש), אמרו את ה"אני אוהב/ת אותך" הרשמי וסך הכל נראה שעדיין הולך להם מעולה, כיף.

  • שאלה לדיון: מתי נראה אותם מככבים בקמפיין משותף? אז זהו, שזה כבר קרה!

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

הגר וניר: איזו סאגה. הגר וניר זוכים לקבל פרק שלם רק לעצמם ולגמרה בצדק, מי היה מאמין, כולנו צפינו מרותקים במהפך שהזוגיות שלהם עברה ממתסכלת ומביכה לכזו שכולנו היינו רוצים לאחל לעצמנו. לאחר פרידה של מספר חודשים בסוף הצילומים, הגר מבינה שהיא מתגעגעת ומבקשת הזדמנות שנייה, מהר מאוד המפגשים ביניהם הופכים לנעימים ורומנטיים ונוצרת זוגיות חדשה, טובה בהרבה מזו שראינו בתכנית.

  • שאלה לדיון: באיזו התמחות תבחר הגר, התמחות בגינקולוגיה או התמחות בנוירולוגיה?

רוני ונועם: נפרדו. רוני ונועם טסים חזרה למיאמי ומגלים שהמציאות פחות קלילה ממה שמערכת היחסים שלהם מסוגלת להכיל, לאחר מספר חודשים, לצערה של מדינה שלמה, הם מחליטים להיפרד.

  • שאלה לדיון: מה נועם עושה היום?

דנית ואמיר: נפרדו. מערכת היחסים של דנית ואמיר החזיקה ימים בודדים בלבד לאחר סיום התכנית. מאז ובעקבות הביקורת הקשוחה, אמיר קצת נעלם ודנית מגיעה לבד לצילומים. שמחנו לשמוע שהיא הפכה לבחורה מחוזרת ומקבלת המון פידבקים טובים מאז השידור. בהצלחה בהמשך.

דובי ואריק: חחח. לא צריך.

  • שאלה לדיון: כמה חליפות של הוגו בוס יש לאריק?

מור ומאור: פרשו מעט זמן לאחר סיום התוכנית מאור נפגש עם האקסית המיתולוגית והם עוברים לגור ביחד כבר באותו יום, מור חזרה לעולם הרווקות.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן