חתונה ממבט ראשון

ההחלטה המפתיעה

שוב פעם זה קורה ועוד עונה של "חתונה ממבט ראשון" מגיעה לסיומה. אז הפעם, אנחנו מסכמים עונה מרתקת בפרק חצי מרגש (וחצי שאר הזוגות). אז מי בחרו להמשיך ביחד? איזה שידוך פחות הצליח? יש לנו בשבילכם את כל התשובות מפרק ההחלטה המכריע של העונה השלישית.

 

במקום הראשון נתחיל ממי שעשו לנו נעים כמעט כל העונה: רוני ונעם. עם קליפ מסכם שנראה כמו פרומו לקומדיה רומנטית, החלפה הדדית של מילות אהבה ולא מעט קיטש, מחליטים שניהם להמשיך בשמחה את מערכת היחסים, למרות שכולם צפו את זה מראש. אותנו הם עדיין מרגשים – בהצלחה!

 

במקום השני: הדר ודניס. הטיב לתאר דניס במהלך הפרק את מה שכולנו מרגישים – " זה התחיל מעצבן ונהיה עוד יותר מעצבן…", אבל עכשיו זה חמוד – וזה מה שנזכור להם. מבטיחים! שניהם הגיעו מוכנים להתחיל זוגיות אמיתית ובוגרת, הדר הביעה את עצמה מצויין עם מכתב אהבה רהוט ובתגובה דניס הזיל דמעה (יותר מדמעה, אבל אנחנו לא שופטים) וצוות הפסיכולוגים נמס לשלולית.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

במקום השלישי: ניר והגר. הנאום של הגר כל כך קסום ואופטימי, שאפילו אני כמעט משתכנעת שאני במערכת יחסים איתה. ניר בוחר רגע מוזר להיות קצת רציני מידי במקום ליהנות מהווידוי המרגש ומחזיר לה ב"זה לא כל כך פשוט", שאפשר היה לוותר עליו בכיף בדרך ל"כן" הברור שהוא נתן דקה אחרי זה.

 

במקום רביעי, ורק בגלל "כן" טכני משני הצדדים (שאנחנו בספק אם החזיק יומיים), דנית ואמיר. הפעם קצת קיווינו לשמוע "לא". דנית מפגינה אופטימיות מירבית ומקווה להמשיך להעמיק את הקשר. אמיר, עם כל הלב הגדול שלו, רק רוצה לא לפגוע ורגשות הכבוד ההדדי שהשניים רוכשים אחד כלפי השני ברורים. אבל מכבוד בלי משיכה לא תצמח זוגיות. המיטיבים ברכילות כבר בטח שמעו שלמיפגש ההקרנה של הפרק האחרון אתמול – דנית הגיעה לבד. עצוב.

 

מקום אחד לפני הסוף יש לנו את: דובי ואריק. דובי ואריק הגיעו שניהם במטרה לתת סוף מכבד לחוויה המוזרה ולעיתים לא נעימה שהם עברו ביחד. הם נפרדים ברוח טובה עם חיבוק ודיבור על לשמור על קשר.

 

מקום אחרון: כי אי אפשר פשוט לא לספור אותם, מור ומאור – תודה שחסכתם לנו את המראות הקשים שאנחנו נאלצים לראות עם זוגות אחרים (לא נזכיר שמות) ופרשתם. להתראות 🙂

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא Blind.png

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן