חופשי, עצמאי ומאושר

על קורונה וגילוי עצמי

מכירים את זה שיש לכם ערב לבד? סיימתם את כל המטלות שלכם בעבודה, הגעתם הביתה ברוב כבוד והדר והנחתם את המפתחות והלפטופ במקומם הקבוע. הספקתם לתלות כביסה, דיברתם עם המשפחה ואז פתאום – אתם מתיישבים מול הטלוויזיה בחוסר מעש (שהוא לפעמים דבר טוב). זה הזמן החופשי שלכם!

אנחנו מציעים לכם לצאת למסע של גילוי עצמי, בשביל שתוכלו להכיר את עצמכם טוב יותר, לבוא לקשר הזוגי הבא שלכם בצורה טובה ולהכיר את האהבה שלכם (אם עוד לא הכרתם אותה) כאשר אתם אוחזים בכל מיני מסקנות חשובות לגבי עצמכם, הסביבה שלכם והעולם.

התקופה שבאה עלינו עכשיו (שלא לטובה, יש לציין) מביאה איתה המון ערבים שכאלו; בין אם אנחנו רווקים או נמצאים בקשר, אנחנו מכירים את הימים שבהם אנחנו מתכננים לעצמנו ערב מלא חוויות אבל בסוף נתקעים מול הטלוויזיה. אנחנו חושבים שמכל לימון אפשר לעשות לימונדה ובמקרה הזה מכל תקופה רעה אפשר לצאת למסע של גילוי עצמי. מה אפשר לעשות?

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

התבודדות – התבודדות היא לאו דווקא דבר רע! סעו לים, ביחרו רצועת חוף שאתם מכירים, ותתחילו ללכת בה לאט. תוך כדי ההליכה ונשימת האוויר הצח יעלו לכם כל מיני רעיונות ותובנות לגבי היום שהיה ובכלל. את כל הרעיונות האלו תוכלו לנסח יפה יפה על הדפתר (מה לא ידעתם? זו המילה הרשמית למחברת!) או לשלוח לחבר טוב שנמצא באותו מצב. מי יודע – אולי התובנות שלכם זהות לתחושות של אחרים וככה תוכלו לדון בהם. תזכרו שיש המון קבוצות תמיכה ועבודה רוחנית שהתחילו בדיוק ככה.

דימיון מודרך, מיינדפולנס ומדיטציה – יכול להיות שאתם סופר פראוניאידים, יכול להיות שאתם נוטים להיות יחסית רגועים ויכול להיות שאתם איפהשהוא באמצע. כך כך כך – זה בדיוק הזמן ללמוד טכניקות חדשות להרגעה ולהתבוננות פנימה. זהו מסע ארוך ומשתלם. כך תוכלו גם ללמוד איך להרגע וגם להתבונן על מעשיכם ובכלל. ההמלצה שלנו – פנו לתהליך לפחות שעה, לבשו בגדים נוחים (הידעתם שכל החברות הכי שוות הוציאו ליינים מיוחדים לנושא?) וסעו לשלום. בתודעה כמובן.

סדנאות כתיבה – עובדה ידועה היא שכתיבה היא אחד הדברים שגורמים לשחרור ולפורקן. אז נכון שכרגע יש איסור התקהלות, אבל זה לא מה שימנע מכם לקחת את הלפטופ ולכתוב. שבו וחישבו על המצב, עליכם ועל השילוב של שני הפאקטורים, היעזרו במדריכים שנמצאים ברשת והפליגו לתוך עולם שלם של מילים, עריכה וגילוי. בין אם מדובר בשירה מחורזת או בסיפור פרוזה, תהיו בטוחים שהתוצר הזה יניב לכם התפחות אישית מבורכת.

ציור – את מתה על קומיקס? אתה ממש מתחבר לרנה מגריט? סורו אל חנות האמנות הקרובה לבתיכם רכשו צבעי בסיס, כמה מכחולים והתחילו לשחק. אתם תופתעו מרמת החומרים שאתם מוציאים, תתהו לגבי הבחירה שלכם (למה בחרתי לצייר חתול כתום – זו שאלה שעתידה להישאל) ותנו לעצמכם יד חופשית. זהו פורקן ויזואלי נאה וכיפי שדרכו אפשר ללמוד רבות על הבחירות שלנו ועל המשמעות שלהן.

זכרו שגם בעתות משבר אנחנו יכולים לגלות טפח אודותינו – ונצלו את הזמן הזה בתבונה. שרק נהיה בריאים!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן