הסוף לחיפוש המתיש – אפליקציית הכרויות זה רציני – מהפך בעולם ההכרויות

אפליקציית ההכרויות זה רציני פותחה במיוחד עבור פנויים ופנויות המחפשים זוגיות ארוכת טווח וקשר רציני. מערכת ההתאמה מבוססת על פי קריטריונים מדעיים ורצונות הזוגות (ממש כמו בסדרת הטלוויזיה חתונה ממבט ראשון), שמה סוף לחיפוש הזוגיות המתיש ומספקת פלטפורמה חדשה להיכרות!

כולנו רוצים להיות שמחים ומאושרים. כבר הרבה מאוד זמן, יש ציפייה לאפליקציה שתהפוך את עולם ההכרויות ליותר אמין, נעים ובטוח. כולנו חווינו אכזבה מדייט שלא צלח בצורה כזו או אחרת, התאכזבנו כי התמונה לא תאמה את המציאות, כי הצד השני לא היה לטעמנו, כי לא שידרנו על אותו הגל וכמובן, כשהמטרות והציפיות שלנו לא זהות.

סוף-סוף אפליקציית הכרויות אחרת

אפליקציית זה רציני, מציגה מספר אלמנטים המאפשרים לפנויים ולפנויות להכיר בני ובנות זוג בסביבה בטוחה ונעימה, תוך כדי חוויה חדשנית וללא חשש:

  1. כל שלב ההכרות, מתרחש בתוך המערכת (הטלפון שלכם נשאר חסוי עד שתחליטו אחרת);
  2. כל משתמש מצלם תמונת סלפי עכשווית (אין את האפשרות להעלות תמונות לא אמיתיות או ישנות);
  3. הדייט הראשון מתבצע מהבית בשיחת וידאו – בסביבה שנוחה לך;
  4. השאלות המנחות שלנו עוזרות לך להכיר בדיוק את העומד/ת מולך , ליצור חיבור ריגשי ולהחליט בסוף אם את/ה רוצה להיפגש עם הצד השני.

זו מהפכה אמיתית. זה עובד. זה רציני.

שני טלפונים ניידים - שיחת וידאו

עוברים ביחד חוויה – כשנפגשים אתם כבר לא זרים

בדרך כלל בכל פגישה ראשונה, יש קצת התרגשות והרבה מבוכה. לעיתים, דייט ראשון או אפילו שני, מתנהל כמו ראיון עבודה. בפעמים אחרות, יש שתיקות וחוסר נעימות. תהליך ההיכרות בזה רציני מורכב מסדרת שאלות הנשענות על מחקרי זוגיות. אנשים שעברו את התהליך מעידים שהחוויה יצרה אצלם תחושה של היכרות שוות ערך לחצי שנה לפחות. השאלות הייחודיות מגדילות את הסיכויים שלכם לדייט מוצלח כי אתם כבר ל

א זרים ויודעים אחד על השני המון. אם שני הצדדים החליטו כי הם רוצים להיפגש אחרי הדייט, זה בגלל שהם באמת הכירו דרך אפליקציית It'Serious .

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן