המדריך השלם לוידאו דייט – ככה עושים את זה נכון

אז הרגע המיוחל הגיע – ביניכם ובין הצד השני יש התאמה מבוססת מדעית, ואוטוטו תשבו לוידאו דייט שיוביל אתכם להיכרות בתהליך חווייתי מיוחד במינו. לא ברור מה לעשות ואיך להתנהל? לפניכם אוסף של עצות זהב שיאפשרו לכם להגיע למפגש מוכנים כמו שצריך ולהפיק ממנו את המקסימום.

התלבשו בהתאם: אנחנו לא מדברים על חליפה של פראדה או שמלת נשף משיפון, אלא יותר על לבוש שיכבד קודם כל אתכם ולאחר מכן את מי שישב מול המסך ויצפה בכם. לִבשו בגד לא חושפני מדי, מכבד, מרשים, ייצוגי ויפה. רוצים להוסיף טאץ' אישי? לכו על אקססורי שמייחד אתכם – זה יכול להיות כובע מעניין, סיכה שיקית לשיער, שרשרת שקיבלתם בירושה וכד'. אם יש מאחורי הפריט סיפור  מה טוב. זה יכול לייצר שיחה מעניינת ולפתוח עוד ערוץ היכרות.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

דאגו לרקע הולם: הבית או כל מקום אחר שתבחרו ל"אירוע" הוא חלק ממכם. הוא מייצג אתכם ואומר עליכם משהו. לכן, כדאי לדאוג שהחלל בו אתם נמצאים יגיד עליכם דברים חיוביים, או לפחות שלא יגיד דברים שלילים. במילים אחרות, דאגו שיהיה מסודר ונעים – בלי בגדים זרוקים, או כל ערימה אחרת של בלגן. גם בלגניסטים מלידה, מרגישים טוב במקום מסודר. לא הספקתם לסדר? עשו U-Turn ועברו לסביבה שמכבדת את המפגש. בעולם ההיכרויות, ועל אחת כמה וכמה באתרי היכרויות, אין תחליף לרושם ראשוני. אמנם בוידאו דייט של It'Serious אתם מכירים כמו שצריך, הרבה מעבר לרושם הראשוני, אבל למה לתקן משהו שמראש אפשר לא לקלקל?!

התנהגו בנימוס: חברים, זה שאתם נמצאים בפלטפורמה אחרת שהיא לא פנים מול פנים ויש מסך שמפריד בניכם לא אומר שאתם שוכחים את כללי הנימוס. הימנעו מלשון בוטה ושאלות לא נעימות, היו קשובים לרצונות הצד השני (למשל: אם הוא מחליט לוותר על שאלה מסוימת, אל תתעקשו וכבדו את הרצון שלו) ובעיקר – תנו לצד השני מקום להתבטא. אתם כאן גם כדי לספר על עצמכם וגם כדי לשמוע מה הסיפור של הצד השני. מפגש מאוזן ומתחשב יעמיק את ההיכרות ויקדים את בוא האהבה. 

אוכל, דרינק ולינה: אנחנו יודעים שיש מצב שאתם בסוף היום והבטן מתחננת לאיזה פירור הרגעה. אבל חברים – וידאו דייט זה לא הזמן לפיצה. קפה? או קיי, אפשר. מאפה? ראו ערך פיצה. מסטיק? נו, באמת! באתרי ההיכרויות כמו בחיים האמיתיים – נימוס הוא נימוס הוא נימוס!

הדגישו: יש לכם יכולת חיקוי מופלאה? את שרה ממש יפה? את בטוחה שיש לך מבע כובש? יופי! זה הזמן לשלב כל אחד מהמרכיבים האלו בוידאו דייט. אבל כמו כל דבר טוב רצוי שהשימוש יעשה בחוכמה ובמידתיות. אל תציגו לעומד מולכם את כל הכישרון על ההתחלה – זרקו טעימה, כדי שאם הכל ילך כמו שצריך, יישאר משהו גם להמשך.

נטרלו גורמים מפריעים: יש לכם חתול שאוהב לקפוץ על מסכים? אח קטן שאוהב לשיר בקולי קולות שירים של דיסני? נטרלו אותם לפני הדייט ודאגו שהשטח יישאר נקי. אנחנו מאוד בעד חתולים ואחים קטנים, אבל בעיקר בעד שהמפגש יזרום וההיכרות תיקח אתכם כמה שיותר רחוק.

אנו מברכים אתכם שבחרתם ב- It'Serious והצטרפתם למהפכה הגדולה בעולם אתרי  ההיכרויות. מהפכה שמשאירה מאחור את האכזבה ומובילה אתכם יד ביד לזוגיות ואהבה. בהצלחה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן