המדריך השלם ל"אתרי היכרויות" עבור ביישנים

כאשר אנחנו מדברים על עולם האהבה והדייטינג, תמיד עולה דמותם של הביישנים. הם טיפה חוששים לקחת יוזמה ובעלי דימוי עצמי לא גבוה במיוחד. הם מסתכלים מהצד על חבריהם שמנהלים שיחות קלילות וכפיות עם בנות המין היפה, שמתחילים בשיחה או צ'אט ובעיקר – לוקחים יוזמה. הם מתקנאים ובצדק, כי הם מרגישים קצת "מחוץ למסיבה". אז מה אפשר לעשות?

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

מה במדריך

  1. מה לעשות בשביל להצליח יותר ב"אתרי הכרויות".
  2. איך להצליח יותר כשמשתמשים ב"אתר הכרויות".

עולם אתרי ההכרויות מאפשר גם לביישנים שביננו לקחת יוזמה, להיות קצת פחות נחבאים אל הכלים, ליצור אינטראקציות בקצב שמתאים לנו ובעיקר – לצאת מהקונכייה וליצור עוד ועוד מעגלים חברתיים וזוגיים.

אז בין אם אתם ביישנים או מכירים אחד כזה – זה המדריך עבורכם!

  1. תכנסו לעניינים: המטרה שלכם כרגע, היא ליצור כמה שיותר אינטרקציות עם המין השני. איך נעשה את זה? אתם יכולים להיעזר באתר הכרויות, אתם יכולים להתייעץ עם חבר טוב שמכיר אתכם, אתם יכולים להתייעץ עם פסיכולוג ולספר שאתם רוצים להתחיל פרק חדש בחיים – העיקר שתעשו. זיכרו – אנחנו יוצרים את המציאות שלנו ולא להפך, ואם תמשיכו לשבת ולתהות איפה הנסיכה שלכם, זה לא מה שיגרום לה להגיע!
  2. ידידים וידידות: יש לכם מישהי ממש חמודה בלימודים? אתם עובדים בצוות עם קולגה סופר קולית? לא, אנחנו לא אומרים לכם שמחר בבוקר תתחתנו אלא מציעים לכם לחזק את הקשר שלכם עם המין הנשי על ידי יצירת קשרי ידידות. זו גם דרך נפלאה להכיר, ללמוד, לחוות ובעיקר לבחון את התגובות של בנות המין היפה אליכן.
  3. תהיו קוליים: אתם זוכרים את הפעם הראשונה שהייתם צריכים להציג מצגת בלימודים? אנחנו זוכרים. ואנחנו זוכרים שגם אמרו לנו לא להתרגש כי כולם בסופו של דבר באותו מצב. לחץ והפגנת חשש הם דברים טבעיים ואנחנו מן הסתם לא נתנגד לביולוגיה, אבל חשוב להיות נינוחים מול בנות המין השני. הן אוהבות אנשים רגועים!
  4. פתחו תחביבים: אנחנו יודעים, יש לכם המון לימודים או קריירה או שניהם על הראש ואתם רוצים להיות הכי טובים במה שאתם עושים, אבל שתדעו – אימוץ תחביבים חדשים הוא דבר שמרחיב את המעגל החברתי שלכם וכפועל יוצא גם את המפגשים עם בנות המין השני. לא משנה מה בא לכם, טניס, שחמט, שחייה או הקראת שירה – אנחנו ממש ממש בעד. רק תהיו הכי קוליים שאפשר, סבבה?
  5. מי שמולנו: יש סיכוי יותר סביר שגם מי שאתם רוצים לפתח איתו מערכת זוגית היא/הוא ביישנית/ביישן. תבינו את הצד השני ופסעו לעבר ההיכרות הראשונית שלכם לאט ובטוח ובעיקר תנו לצד השני להרגיש הכי בטוח שאפשר.

לסיכום

גם אם הכרתם מישהו ב"אתר הכרויות", חשוב שהכל יהיה בקצב הנכון. אין לנו מושג מי עומד מולנו ועד כמה הוא ביישן, מה היא עברה ומה החוויות שלו או שלה. אנשים רבים סוחבים איתם מטעני עבר וברגע שנשכיל להבין זאת ולהיות רגיש אליהם, נצליח יותר.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן