הכרויות בעידן הדיגיטלי

איך נעזרים בטכנולוגיה למצוא אהבה

בית חכם, מכוניות חשמליות ואפליקציית הכרויות ב-2020, רוב האנשים פוגשים את בת או בן הזוג שלהם אונליין. לא מזמן, כתבנו מאמרים על הקושי במציאת זוגיות בעידן הדיגיטלי וגם על הסכנות הקיימות, כולל תופעת המתחזים באתרי הכרויות.

הפעם, רצינו לכתוב על משהו קצת שונה ולדבר על הטכנולוגיה ועל כמה שהיא עוזרת לנו בחיפושינו הרבים אחר החצי השני, בעולם עמוס תכנים, אפליקציות ואינטרנט!

הטוב, הרע והטכנולוגיה

רבות כבר נכתב על מערכות יחסים בעידן הדיגיטלי ועל האם זה בכלל אפשר למצוא אהבה ברשת ואין ספק שכל אלו לא גורמים לנו להרגיש טוב עם חיפוש האהבה הדיגיטלי שלנו.

ד"ר הלן פישר, אנתרופולוגית-ביולוגית אמריקאית, חושבת שיש הרבה דברים טובים באונליין דייטינג:

"אני חושבת שאונליין דייטינג זה דבר נפלא. זה בטוח, זול ומהיר. וזה באמת יכול לעשות לאנשים בעולם המודרני כאשר אחוזי הגירושין עולים ומיליוני אנשים חוזרים לעולם הדייטינג בשנות ה-30, ה-40 ומעלה. הרבה מאוד נשים וגברים כבר מכירים את כולם בעבודה שלהם ובמעגלים חברתיים אחרים. גם ההורים שלהם לא יכולים להכיר להם אף אחד ולכן, שירותי הכרויות אונליין יכולים למלא את החלל הזה."

כמה דברים חיוביים ששירותי הכרויות שונים מציעים וחשוב לציין אותם:

  • ריכוז קהל יעד רלוונטי – אתרי הכרויות שונים בישראל מרכזים עבורנו אנשים שמחפשים זוגיות ואהבה. הכרות אונליין או הכרות ברשת, היא משהו שלא היה קיים לפני עידן האינטרנט, עידן שבו היינו צריכים "לעבוד" קשה יותר פיזית על מנת למצוא את בן הזוג אותו אנחנו מחפשים.
  • מידע – פנויים ופנויות המחפשים להכיר ברשת, מספקים מידע רב על עצמם. מה הם אוהבים לעשות, מה הם אוהבים לאכול, איפה הם גרים ומה הם מחפשים. בנוסף, אפשר לראות תמונות שלהם ולהתרשם. דברים אלו, לא היו זמינים בעבר כמו שהם זמינים היום, כך שלמעשה, גם פה אמור להיות לנו קל יותר למצוא את רשימת המכולת שלנו ולסמן "וי" על כל דבר.
באנר למדריך דיגיטלי - הפנייה לכתבה

  • יצירת קשר – ראינו מישהו שמוצא חן בעינינו? אפשר לשלוח לו הודעה ולנסות לגשש מה קורה שם ומהי התגובה. על פניו, נשמע שהטכנולוגיה עוזרת לנו מאוד מקום שפעם היינו צריכים להתאמץ יותר – אנחנו יכולים להזמין כמעט כל דבר הביתה, יכולים לתקשר עם האהובים עלינו גם אם הם נמצאים במרחק של אלפי ק"מ ואפילו להתווכח על פוליטיקה ברשת. למעשה, כל החיים שלנו שונים בתכלית מאשר אלו שהיו בעשר השנים האחרונות (נסו שניה לחשוב על הסבים והסבתות שלכם יוצאים לקניות בשוק, מכירים בן זוג, משלמים חשבונות. אנחנו התעייפנו רק מהמחשבה!).

עכשיו הגיע הזמן לנצל את הטכנולוגיה כדי למצוא את הדבר הכי חשוב בחיים שלנו, כדי לדייק את הבחירה שתלווה אותנו בעשורים הבאים – אנחנו יכולים להיעזר במדע ובפיתוחים הטכנולוגיים כדי למצוא אהבה.

ותנו לנו לספר לכם משהו – דברים שמבוססים על מחקרים לרוב יקחו אתכם צעד אחד קדימה. אז קדימה, קחו את כל המחקרים והמידע שחלקנו אתכם ותתחילו להתכונן לאחד התהליכים הכי חשובים בחיים שלכם, שיכול להיות מדויק מאוד.

אחרי כל המידע שחלקנו אתכם אין סיכוי שלא תתנו צ'אנס למשהו חדש שיכול לעזור נכון ?(ואם לדבר מדעית – ההסתברות היא מאוד נמוכה!)

באנר לאפליקציה - עמוד הבית

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן