הכרויות בימי קורונה –
איך עושים את זה כמו שצריך?

הנה זה חוזר. רק התאוששנו מהגל השלישי, והווריאנט ההודי מכה ברביעית. הכותרות מבהילות ואִיום הסגר שבפתח מדיר שינה מעיני כולם, ואולי אפילו ביתר שאת מעיניהם של הפנויים והפנויות. הפחד, הפניקה והחוק, עומדים לכלוא את כולם בבתים. הרחובות הולכים להתרוקן, בתי עסק ועינוגים הולכים להיסגר והופעות כבר מתבטלות. הדברים נאמרים לא כדי לבאס, אלא כדי להיערך לחיות כמו שצריך לצד הקורונה, ורצוי בזוגיות. לפניכם המדריך השלם להוצאת הלבד מהמשוואה.

האם וידאו דייט נותן תשובה הולמת להיכרויות?

מאז פרוץ הקורונה גואה הפופולריות של אפליקציות ווידאו לצרכי עבודה. למי שעוד לא ממש בעניינים, פייס-טיים, וואטסאפ וסקייפ הם האמצעים היותר נפוצים, וכמובן זום – האפליקציה הוותיקה שעשתה לאחרונה קאמבק וכבשה את ישראל. מומחים בתחום הזוגיות (שדכנים, יועצי זוגיות וכו'..) ממליצים על האפליקציות הנ"ל כפתרון לבעיה, אבל הווידאו דייט עדיין סובל מעכבות ומסרב (בצדק) לחלחל לתודעה. אם כך, איפה בעצם הבעיה ומה הפתרון?

הבעיה היא לא הקורונה אלא השיטה

אפליקציות להיכרויות הפכו בשנים האחרונות לאמצעי לגיטימי וכשר למהדרין לחיפוש החצי השני. מיליוני אנשים בעולם מוכיחים את זה יום יום, למרות שהסטטיסטיקה והנסיון האישי מצביעים על אחוזי ההצלחה נמוכים עד מייאשים. מה לעשות?! הצורך בזוגיות גדול, ואפילו אם השיטה לא משהו, זה מה יש!

מה יש לשיטה להציע וממה היא סובלת?

  • צ'אט הודעות – צ'אט מתחיל בדרך כלל אחרי התרשמות הדדית מתמונות פרופיל, כשתמיד מרחף הספק לגבי מידת האותנטיות שלהן. הצ'אט הוא אמצעי מצוין להעברת מידע ראשוני ובסיסי, אבל מאוד חד-ממדי. לטקסט אין פנים, אין גוף ואין קול.
  • טלפון – שיחת טלפון, שבאה בדרך כלל אחרי הצ'אט, מאפשרת לשמוע את קולו של הצד השני ולהוסיף עוד חתיכה לפאזל. עם זאת, מאחר ולא ניתן לראות הבעות פנים ולקרוא את שפת הגוף, היא עדיין לוקה בריחוק ומשאירה לדמיון יותר מדי  מרחב להתנפץ במציאות.
  • שיחות וידאו – שיחת וידאו היא הדבר הכי קרוב לפגישה פיזית פנים אל פנים. אנחנו לא רק שומעים, גם רואים: חיוך, צחוק, כעס, לבוש, סביבה וכד'. האם זה מספיק? האם זה תחליף ראוי לדייט ראשון פנים אל פנים (בליינד דייט), והאם דייט ראשון הוא בכלל אמצעי אידיאלי להיכרויות? מי שמכיר את החוויה בוודאי צועק עכשיו בלב: "ממש לא!!!".
  • דייט ראשון – דייט ראשון מקפל בתוכו את כל מה שאתם מנסים להדחיק ולא מצליחים. וככל שאתם יותר מנוסים, כך האפקט יותר חזק: הלם מפער אפשרי בין תמונת הפרופיל לדבר האמיתי, שתיקות ארוכות, מבוכה, אכזבה, חשש מדחייה, פחד מפגיעה פיזית או נפשית, לחץ, מתח, רצון להתאדות בהקדם… וכיו"ב. דייט ראשון יכול גם להפתיע לטובה, אבל בשביל זה צריך הרבה יותר מזל משכל.

זה-רציני - דייט ראשון באפליקציה, ללא תופעות הלוואי המוכרות והמיותרות

זה-רציני היא אפליקציה חדשנית חכמה, המבוססת על מחקרי זוגיות שמצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני. מתוך העולה במחקרים נוסחו טריגרים (על כך בהמשך) המשולבים במערכת וידאו אינטראקטיבית, המאפשרת דייט ראשון בתוך האפליקציה, בלי לזוז מטר מהבית, בלי מבוכה ואי נעימויות, בלי להסתכן ובלי להצטער שיצאתם כדי לגלות שהפרטנר/ית ממש, אבל ממש, לא הטיפוס שלכם.

אתם במיטבכם על הדייט הראשון

לשם היכרות ראשונית, עומדת לרשות המשתמשים מערכת צ'אט. כמו באפליקציות אחרות, מצ'וטטים על דא ועל הא, ואם יש עניין בסיסי יוצאים לדייט ראשון. אבל הספקות, הלחץ, המבוכה והשתיקות הצפויות, כרגיל יוצאים יחד אתכם. בזה-רציני הסיפור לגמרי אחר – יש עניין בדייט ראשון? זה בדיוק הזמן להירגע, להניח את כל החששות בצד ולשבת לדייט ראשון בתוך האפליקציה.

מתחילים: פתאום לטקסט יש פנים וקול – איזה הבדל! ומה עכשיו? מחפשים משפט פתיחה? יש מבוכה? לא רלוונטי!!! בלחיצת כפתור באפליקציה תקבלו נושא (טריגר) שישבור את הקרח ויתניע שיחה שיש בה הרבה יותר מרק מילים. על הדרך תקלטו את הווייב, את הצחוק ודברים אחרים ששפת הגוף מספרת. מיציתם את הנושא ורוצים להמשיך? בלחיצת כפתור תקבלו עוד טריגר שייתן ביטוי לצדדים אחרים באישיות שלכם. רוצים עוד? בלחיצת כפתור… וכן הלאה, מהר מאוד תבינו עם מי יש לכם עסק ואם אתם נמצאים במקום הנכון, בזמן הנכון עם האדם הנכון.

שתיקות ארוכות, מבוכה, חשש מידיים שזוחלות לאיפה שלא צריך… מישהו בכלל עוד זוכר את זה?!

דייט ראשון באפליקציה – הרווח כולו שלכם

אם בשלב כלשהו במהלך הדייט אחד מכם מרגיש שלא מתאים לו/לה, אין מה למשוך. בא לכם לסיים פשוט תגידו? המרחק הפיזי עושה את זה הרבה יותר קל מאשר בדייט פנים אל פנים. לא התאים הפעם, יתאים בפעם אחרת, אבל לפחות חסכתם יציאה מיותרת, זמן, כסף, מבוכה, אי נעימויות… וכו'.

יש קליק? נו טוב, אתם יודעים מה לעשות!

אפליקציית זה-רציני היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר לקשר זוגי אמיתי. התחברו עכשיו ויש לכם סיכוי מצוין להכיר את החצי השני עוד היום. 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן