"הישרדות VIP": ירדן ועידן – קווים לדמותם

מתחילת העונה של הישרדות, לצד המשימות, הריבים והתככים אנחנו רואים לנגד עיננו קשר מיוחד שנרקם בין האלופה האולימפית שלנו' ירדן ג'רבי לבין הזמר הרגיש' עידן חביב. אין אחד שלא רוצה לראות זוגיות מתפתחת בין השניים האלה, בין אם זה הצופים בבית או חבריהם לתוכנית.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

האם הם בכלל מתאימים

עידן חביב פרץ לחיינו לראשונה לפני 11 שנה, בעונה השנייה של הישרדות כיוצא השייטת ומגדל האננסים. מהר מאוד לאחר התוכנית, החל לעסוק במוזיקה והפך לאחד הזמרים המרגשים והאהובים בישראל. דרך השירים שלו וגם בהתנהלות שלו על האי, אנחנו רואים את הרגישות שלו והכנות שיש בו בנוסף ל"רוח הקרב" שאנחנו יודעים שיש בו עוד מימיו בשייטת 13.

מנגד, את ירדן ג'רבי הכרנו בשנים האחרונות כאחת הספורטאיות המובילות של ישראל. עד הישרדות, ירדן הייתה ידועה בכוח הרצון שלה, בספורטיביות שלה וביכולת שלה להפיל נשים על מזרן הג'ודו (כן ליטל , זה יותר קשה מללכת עם 3 ילדים לקניון). ירדן הוכתרה כאלופת העולם (!!!) והגיעה לשיא של הקריירה שלה כשזכתה במדליית הארד באולימפיאדת ריו 2016. לאחר הזכייה ג'רבי הכריזה על פרישה מג'ודו. כשירדן הגיעה להישרדות, ראינו מול המסך שכל מה שידענו עליה קודם נכון. הכח הפיזי והמנטלי שלה הוא לא משהו שניתן להתעלם ממנו אך זה לא כל מה שיש בה. לאורך העונה גילינו את ירדן הבן אדם, עם חוש הומור, רגישות והתמסרות לחברים ולבריתות שלה.

אין זה מפתיע שבין ירדן ועידן היה קליק וחיבור מהרגע הראשון. הם משלימים זה את זו. הם השילוב המושלם בין רגישות וישירות. לא רק אנחנו חושבים ככה. נראה שגם הם קלטו אחד את השנייה, וכמו שליטל סמדג'ה דאגה לומר "היא מטורפת לו על החריצה".

לנו רק נותר לחכות ולקוות שאחד מהם יעשה את הצעד, ולמרות שהם באו למשחק במטרה לזכות במיליון, אולי יזכו באהבה ואנחנו נזכה לראות זוג חדש ופוטוגני.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן