הדרך לזכות באהבה

האם אתם מוכנים לאהבה? זאת נראית אולי שאלה קלה, אבל מסתבר שיש לה חשיבות גדולה. כמו בטבע, כאשר הפרח נפתח, הדבורה מגיעה, וכאשר אנחנו מוכנים לאהבה בן הזוג מופיע, כמו קסם.

מסתבר שהרבה מאוד אנשים נמנעים מזוגיות בדרכים שונות ונשארים כמו פרח סגור. הם אומרים "אני מחפש זוגיות" אבל בפועל, משהו בהם חושש ממנה.

למה אנשים נסגרים?

אם לדוגמא נשמע יום יום סיפורים על תאונות דרכים, יתכן שיעלה בנו החשש לעלות למכונית, נכון? כך באותו האופן ממש, כולנו שומעים שוב ושוב על זוגות שנפרדו ולפעמים עם הרבה כאב.

יתרה מזאת, אולי ראינו זאת מקרוב: ההורים שלנו חיים בריחוק זה מזו, הדודה התגרשה או קרוב משפחה אחר וקיבלנו תחושה שזוגיות טובה היא דבר קשה מאוד להשגה.

המחשבה שזה יקרה גם לנו עשויה לחלחל במודע (ואולי לא), ולהקשות עלינו להיכנס למערכות יחסים. הקול הפנימי שבנו, שמאוד קורא לזוגיות, מוחלש ומופרע כל ידי קולות אחרים.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

אז מה עושים?

כיצד נותנים יותר ביטוי לקול הפנימי, שאולי משתוקק לזוגיות, ומשתיקים אט אט קולות חיצוניים שמונעים אותה?

 

אנחנו פה, בשביל לגרום לכם להאמין יותר באהבה!

לשם כך, חברנו לעו"ד מנחם כהן העוסק בגישור, בדיני משפחה ובוגר הקורס למטפלים זוגיים של מכון שינוי. את הרצאותיו בנושא גישור וזוגיות העביר במקומות רבים ביניהם מכללת הדסה בירושלים, המרכז הבינתחומי בהרצליה, בית התבנית בכפר סבא, Lehigh University.

יחד עם עו"ד כהן, נביא לכם טיפים מעשיים מאוד בענייני זוגיות, שיוכלו לאפשר לכם להאמין יותר בעצמכם ולהאמין יותר בזוגיות שלכם.

אם נסגל לעצמינו דפוסי זוגיות נכונים, נצליח יותר בטווח הארוך. בהצלחה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן