האם כסף קונה אהבה? תלוי את מי שואלים!

רוב האנשים שיוצאים לחפש אהבה מכינים רשימה של משאלות לב שצריכה להתקיים בבן/בת זוג. בראש הרשימה: יפה, אינטליגנט/ית עם חוש הומור. בהמשך יבואו: רגיש, מתחשב, מקשיב, מכיל, פתוח… כל אחד והרשימה שלו. אבל יש כאלה שבשבילם הכסף הוא פסגת הריגוש והאהבה. כרטיס הביקור שהם מחפשים הוא כרטיס האשראי. באנגלית קוראים לזה:
Gold digger (כּורה זהב).

אז למי בגלגל המזלות הכסף מאיץ את קצב הלב? נראה מה יש לגורמי השמים להגיד.

מזל קשת: 21.12 – 22.11

הקשתים הם שוחרי הרפתקאות וחידושים. מה שמרגש אותם נמצא לא פעם מעבר להישג ידם, ומישהו צריך לממן את זה. כיוון שהחומר הוא לא הצד החזק שלהם, הברירה הטבעית עבורם היא להשלים את החסר בעזרת בן/בת הזוג.

גדי: 20.01 – 22.12

גדי הוא הפוך מהקשת. הוא מאוד מעשי, לא נסחף לפנטזיות ולא ממלא לוטו כל שבוע. הוא מאמין שבשביל ביטחון כלכלי צריך לעבוד. הוא מיישם את אמונתו ואף מחזק אותה בעזרת בן/בת זוג בעל/ת נטייה דומה. יחד הם מפתחים את משולש האהבה – אני, אתה והכסף.

עקרב: 21.11 – 24.10

העקרבים נולדו בשביל להתאהב בכסף. אבל לא רק! הם תחרותיים וחייבים לנצח בכל מחיר. הם אמנם מחפשים בבן/בת זוג את הכסף, אך לא יסתפקו בכך ויקפידו להרוויח גם עושר פנימי וחיצוני.

שור: 20.05 – 21.04

השור, עסוק כולו במותרות ואוהב את הדברים הטובים בחיים. תנו לו לחגוג ולהתפנק מסביב לשעון. השוורים ניחנו בחוש מיוחד לזהות ולהרגיש את בני המין השני. כשהם מריחים הזדמנות רומנטית מרופדת בכסף, הם לא יחמיצו אותה ויצאו לכבוש את לב הזהב.

אריה: 22.08 – 23.07

המלך דורש את הכבוד ומנעמי הכס המגיעים לו. הוא מאוהב באהבה וביוקרה ובצורך להחצין אותם. הוא ייקח לאישה בת מלוכה, שפרנסה היא הדאגה האחרונה שלה בחיים. לשיטתו, כסף מסובב את העולם, והוא זה שצריך להניע את גלגל המזלות כדי לממש את רשימת המשאלות. בשבילו הכסף הוא רק אמצעי, אבל אמצעי יקר!

עכשיו, כשאתם כבר מצוידים בכל המידע הדרוש, אפשר לצאת לקניות, סליחה – לחפש אהבה!

הכוכבים עוזרים? אולי. אפליקציית  זה-רציני החדשנית – בטוח!

אז איפה מוצאים אהבה? איפה מכירים את החצי השני? איך יודעים לפני שנכנסים לזה אם יש שם חופש או רכושנות, או כל דבר אחר שנמצא בסדר העדיפויות שלך? חברת סטארט-אפ ישראלית השיקה זה מכבר אפליקציה חדשנית, שמה בישראל זה-רציני, המאפשרת למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה, עוד לפני שיוצאים לדייט בחיים האמיתיים. נשמע טוב? האמת, זה הרבה יותר טוב ממה שזה נשמע!

 איך זה עובד

זה-רציני מבוססת על מחקרי זוגיות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו נשים וגברים בוחרים את החצי השני. מתוך העולה במחקרים נוסחו שאלות (על כך בהמשך) שמלוות את המשתמשים במהלך היכרות פרונטלית בוידאו. כל אחד מהצדדים נמצא באזור הנוחות והביטחון האישי שלו ויכול לראות, לשמוע לקלוט את שפת הגוף ולהרגיש את הווייב.

אפליקציה ששוברת בשבילכם את הקרח

זה-רציני נותנת מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר – עשיית הצעד הראשון. במהלך ההיכרות משגרת האפליקציה שאלות ששוברות את הקרח, מסלקות את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה, ומייצרות דיאלוג זורם ומקרב. ככל שרוצים להתקדם ולהעמיק, יתווספו שאלות שיאפשרו להכיר כמו שצריך ולקבל החלטה, בלב שלם, אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים.

 אפליקציית זה-רציני היא האמצעי היעיל ביותר עבור כל מי שמחפש קשר זוגי אמיתי, ורוצה לחסוך זמן, כסף ובלבולי מוח מיותרים.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן