האם כסף קונה אהבה? תלוי את מי שואלים!

רוב האנשים שיוצאים לחפש אהבה מכינים רשימה של משאלות לב שצריכה להתקיים בבן/בת זוג. בראש הרשימה: יפה, אינטליגנט/ית עם חוש הומור. בהמשך יבואו: רגיש, מתחשב, מקשיב, מכיל, פתוח… כל אחד והרשימה שלו. אבל יש כאלה שבשבילם הכסף הוא פסגת הריגוש והאהבה. כרטיס הביקור שהם מחפשים הוא כרטיס האשראי. באנגלית קוראים לזה:
Gold digger (כּורה זהב).

אז למי בגלגל המזלות הכסף מאיץ את קצב הלב? נראה מה יש לגורמי השמים להגיד.

מזל קשת: 21.12 – 22.11

הקשתים הם שוחרי הרפתקאות וחידושים. מה שמרגש אותם נמצא לא פעם מעבר להישג ידם, ומישהו צריך לממן את זה. כיוון שהחומר הוא לא הצד החזק שלהם, הברירה הטבעית עבורם היא להשלים את החסר בעזרת בן/בת הזוג.

גדי: 20.01 – 22.12

גדי הוא הפוך מהקשת. הוא מאוד מעשי, לא נסחף לפנטזיות ולא ממלא לוטו כל שבוע. הוא מאמין שבשביל ביטחון כלכלי צריך לעבוד. הוא מיישם את אמונתו ואף מחזק אותה בעזרת בן/בת זוג בעל/ת נטייה דומה. יחד הם מפתחים את משולש האהבה – אני, אתה והכסף.

עקרב: 21.11 – 24.10

העקרבים נולדו בשביל להתאהב בכסף. אבל לא רק! הם תחרותיים וחייבים לנצח בכל

מחיר. הם אמנם מחפשים בבן/בת זוג את הכסף, אך לא יסתפקו בכך ויקפידו להרוויח גם עושר פנימי וחיצוני.

שור: 20.05 – 21.04

השור, עסוק כולו במותרות ואוהב את הדברים הטובים בחיים. תנו לו לחגוג ולהתפנק מסביב לשעון. השוורים ניחנו בחוש מיוחד לזהות ולהרגיש את בני המין השני. כשהם מריחים הזדמנות רומנטית מרופדת בכסף, הם לא יחמיצו אותה ויצאו לכבוש את לב הזהב.

אריה: 22.08 – 23.07

המלך דורש את הכבוד ומנעמי הכס המגיעים לו. הוא מאוהב באהבה וביוקרה ובצורך להחצין אותם. הוא ייקח לאישה בת מלוכה, שפרנסה היא הדאגה האחרונה שלה בחיים. לשיטתו, כסף מסובב את העולם, והוא זה שצריך להניע את גלגל המזלות כדי לממש את רשימת המשאלות. בשבילו הכסף הוא רק אמצעי, אבל אמצעי יקר!

עכשיו, כשאתם כבר מצוידים בכל המידע הדרוש, אפשר לצאת לקניות, סליחה – לחפש אהבה!

הכוכבים עוזרים? אולי. אפליקציה חדשנית – בטוח!

אפשר לסמוך על הכוכבים ואפשר גם לא. המלצה שלנו: סמכו על עצמכם ותיעזרו באמצעי הכי יעיל שיש היום בשביל למצוא אהבה ולבנות קשר זוגי אמיתי.

חברת הסטארט-אפ הישראלית It'Serious מסיימת בימים אלו פיתוח אפליקציה אשר תשנה מקצה אל קצה את זירת ההיכרויות, ותאפשר למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה, לחסוך זמן, כסף ובלבולי מוח מיותרים.

מגדילים את הסיכוי לזוגיות

האפליקציה מבוססת על מחקרים נרחבים במדעי ההתנהגות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו אנשים בוחרים בני זוג. האפליקציה מנוהלת על ידי אלגוריתם חכם אשר מצליב את הנתונים האישיים שלך עם משתמשים אחרים, ומציג בפניך רק פרופילים בעלי סיכויים גדולים להתאמה.

מכירים באמת לפני שנפגשים

בנוסף להתאמה ממוקדת, It'Serious נותנת גם מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר – עשיית הצעד הראשון. האפליקציה החכמה מסלקת את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה.

ההיכרות מתבצעת בווידאו דייט דינמי עם אמצעים מגניבים ושאלות מנחות לשבירת הקרח. It'Serious מייצרת אווירה ידידותית, ומנווטת את המשתתפים לדיאלוג זורם ומקרב. התוצאה, מכירים כמו שצריך בשביל להחליט אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים.

ההשקה בקרוב. התחילו לחמם מנועים ,,והצטרפו לרשימת ההמתנה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן