האם בקשר חדש התעניינות בעברך היא סימן להתאהבות?

האם בקשר חדש, התעניינות הצד השני באלבום התמונות שלך, במקומות העבודה, באהבות קודמות… וכד' היא סימן לאהבה ולזוגיות שבדרך? נהוג לחשוב שכן. אבל לפני שמאמצים סימנים כאלה ואחרים מומלץ להתרכז יותר בהווה ופחות בעבר. אם להיכרות החדשה יש עתיד, העבר יצוץ מעצמו בהמשך.

יועצי זוגיות, גורואים של אהבה, אושיות רשת בעלות דעה בכל דבר ועניין… לכולם יש עצות זהב למציאת אהבת אמת. ויש מי שמקשיב קשב רב, כי מי לא מחפש את המצרך הנורא בסיסי הזה?! חשוב רק לזכור, העצות מבוססות על תפיסות שעוברות מאם לבת, מאב לבן, מדור לדור… ועל ניסיון אישי. אבל, ככל שזה נשמע מדעי ונכון, נוסחה מדויקת אין, וכנראה לא תהיה אף פעם. גם בכתבה זו לא תמצאו נוסחה גורפת, אבל דבר אחד בטוח, נקודת המבט שלפניכם טובה לא פחות מכל עצה אחרת שתקבלו.

ראיון קבלה? זוגיות לא תצא מזה

שני אנשים נפגשים. שניהם מחפשים אהבה. בלב מקננת הציפיה – אולי הפעם זה יקרה. לפעמים מגיעים עם רשימת משאלות. לפעמים לא. תמיד, אבל תמיד, קיימת מבוכה. עכשיו מתחילים הגישושים. צריך לשבור את הקרח, והכי פשוט לפתוח ב"ראיון קבלה". אז מה אתה עושה? כמה אהבות היו לך? איפה את גרה? ואיך אפשר בלי "מדור לחיפוש קרובים"? אה, בטח מכירה את טובה זליבנסקי! מכירה? יופי – יש על מי לדבר! לא מכירה, עוברים לשאלה הבאה ברשימה או פשוט או נתקעים.

כל זה קורה בגלל שאינפורמציה יבשה לא פותחת את הלב. היא סותמת חורים. חלקה יכולה אולי להועיל בראיון עבודה, אבל ריגוש לא ייצא מזה.

מה חושבים ומרגישים – פה קבור הקשר (הזוגי)

כשחפירה הדדית בהיסטוריה האישית לא מקדמת את המטרה לשמה התכנסתם סביב כוס קפה או חצי ליטר בירה, צריך לחשב מסלול מחדש. שימו את רשימת הקניות בצד ונסו לאתגר אחד את השני בנושאים מעוררי מחשבה ורגש. למשל, איזה מוזיקה היית לוקח/ת לאי בודד? או איך העברת את הזמן בסגרי הקורונה. או יש לך המלצה לסדרת טלוויזיה שאולי פספסתי ועכשיו יש לי חור בהשכלה…? כל אחד מהנושאים האלה, ולא חסר עוד, יוביל שיחה שתסתעף לאינסוף נושאים אחרים, שכל אחד בפני עצמו יגלה לך את עולמו הפנימי של הצד השני – מה הוא חושב, מה הוא מרגיש ומה יחסו בכלל ואליך בפרט. שם, מהבפנים, תיווצר הכימיה והפרפרים יפרשו כנפיים. נסו את זה בפעם הבאה.

בהצלחה!
Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן