בינה מלאכותית
תמצא לכם אהבה

מדובר כנראה בהמצאה הכי גדולה מאז אדם וחווה: זה-רציני - אפליקציית היכרויות מהפכנית, מבוססת בינה מלאכותית, מנתחת את האישיות לפי דגימת קול ומוצאת בשבילכם פרטנרים לזוגיות בהתאמה אישית. מתאים לכם? שְבו יחד למפגש וידאו ותגלו אם יש גם התאמה רגשית. בעזרת שאלות מאתגרות שהאפליקציה תציג תכירו כמו שצריך ותרגישו אם יש כימיה. מתאים לכם למצוא את החצי השני בלי לזוז מטר מהבית? תנו לבינה המלאכותית לעשות בשבילכם את העבודה.

מהי בינה מלאכותית?

בינה מלאכותית היא תחום מחקר ופיתוח של אלגוריתמים לניהול מידע, זיהוי, הסקת מסקנות ולמידה במטרה לפתור בעיות מורכבות. תחום הבינה המלאכותית הוא אחד הנושאים הכי חמים והכי מדוברים כיום. מאגרי המידע בעולם מתרחבים במהירות שיא ומאפשרים לבינה המלאכותית לִצפות בדיוק רב תהליכים ומודלים של התנהגות חברתית. את התועלת העצומה שניתן להפיק מבינה מלאכותית אפשר לראות במגוון תחומים: מודיעין, רפואה, חינוך, תעשיה, צרכנות… עכשיו גם בתחום ההיכרויות.

מה אומר עליכם הקול שלכם?

נושאי שיחה מעוררים בנו תחושות מסוימות שבאות לידי ביטוי באופן ייחודי לכל אדם ואדם. מערכות לניתוח קול מבוססות בינה מלאכותית יודעות לנתח קול ולמפות את אישיות המדבר ברמת דיוק גבוהה ביותר. דוגמה לרמת הדיוק הגבוהה ניתן למצוא בפרוייקט חדשני המאפשר לאבחן קורונה באמצעות ניתוח מאפייני הדיבור והקול.

בינה מלאכותית להתאמה זוגית מירבית

בשנה החולפת מוצגת בנטפליקס סדרה בדיונית בשם: The one. גיבורת הסדרה, רבּקה, פיתחה שיטה למציאת התאמה זוגית מושלמת באמצעות דגימות DNA. ייקח לרבּקה, או לצאצאי צאצאיה, עוד הרבה שנים לממש את החזון השאפתני, אבל נכון להיום, הדבר הכי קרוב לזה הוא אפליקציית ההיכרויות החדשנית זה-רציני.

האפליקציה, מבוססת בינה מלאכותית, יודעת לנתח דגימות של קול אנושי (להבדיל מ-DNA), למפות לפיהן את אישיות האדם ולמצוא לו/לה התאמה זוגית מירבית. נשמע בדיוני? ממש לא! זה כאן, זה אמיתי וזה מביא יותר ויותר פנויים ופנויות לנטוש את האפליקציות הוותיקות כדי למצוא אהבה בפלא החדשני.

איך זה עובד? במהלך ההרשמה מקליט/ה המשתמש/ת תשובות לסדרה קצרה של שאלות. אין מה להילחץ, המערכת החכמה היא היחידה שמאזינה לתשובות. היא גם היחידה שיודעת לנתח את הקול ולמפות את האישיות לפי פרמטרים מגוונים: סגנון חיים, ערכים, רגישות, טמפרמנט, כושר קבלת החלטות, אימפולסיביות רומנטית, כישורי זוגיות, גמישות, אנרגיה אישית, אמונה, סגנון וטיפוח אישי. אלגוריתם האפליקציה מוסיף לניתוח האופי את העדפות המשתמש/ת ומציע בני/בנות זוג בהתאמה מירבית. אז עכשיו יוצאים לדייט? רגע, עוד לא!

מפגש וידאו חווייתי לגילוי התאמה רגשית, בלי לצאת מהבית

כמו בכל אפליקציית היכרויות, תוכלו לערוך גישוש ראשוני במערכת צ'אט לחילופי טקסט. אבל זה ימצה את עצמו מהר מאוד ובטח תרצו לבחון את ההתאמה מקרוב. אז לפני שאתם פותחים יומנים וקובעים לצאת לדייט, שבו למפגש וידאו בתוך האפליקציה ותקבלו אינדיקציה מלאה להתאמה. המפגש מלוּוה בשאלות מאתגרות מבוססות מחקרי זוגיות. הדינמיקה שתיווצר תשבור את הקרח ותאפשר לכם להכיר כמו שצריך, לגלות אם יש חיבור ולהרגיש אם יש כימיה. כל זה עוד לפני שזזתם סנטימטר מהבית.

נוצר קליק? יופי! עכשיו תוכלו להחליף מספרי טלפון ולצאת לדייט בטוח עם נתוני פתיחה מצוינים להצלחה.
אין קליק? גם טוב. לפחות לא יצאתם מהבית, לא נתקעתם בפקקים, לא חיפשתם חניה, לא הוצאתם כסף ולא התבאסתם! זה הזמן לחזור להתאמות אחרות שקיבלתם כדי למצוא את הקליק שלכם.

מה אומרים מי שכבר ניסו

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן