בידוד – מה עושים ב- 14 יממות?

בחיים, יש המון דברים בלתי מתוכננים שנופלים עלינו כמו רעם ביום בהיר – פקק בדרך למשרד (לא משנה כמה נתכנן את הדרך שלנו. הפקק תמיד יעצבן), עקב שנשבר כשאת בדיוק בדרך לדייט (שתרים יד מי שזה לא קרה לה) וניסיונות שידוך של דודה שלכם באמצע ערב פסח (פחות, אבל כואב). לכל אלו ואחרים התווסף לאחרונה הווירוס מסוג קורונה (קיבל את שמו מהמילה כתר בלטינית, כי צורת הנגיף עצמה היא כשל כתר) שגוזר עלינו" בידוד" ושהייה בין ארבע קירות.

אוי ווירוס יקר, כמה שלא ציפינו לך אבל אתה כופה עלינו סוג של סגר. אז איך ננצל את הזמן הזה כראוי ומה עושים בבידוד? הנה ההמלצות שלנו:

  • בינג' סדרות ותוכן איכותי – כולם מדברים על צ'רנוביל ואתם לא מבינים למה? תוהים למה חברים שלכם חזרו לצטט משפטים מבברלי הילס וסקס והעיר הגדולה? אנחנו מציעים שאת היממות הבאות תעבירו בצפייה בסדרות טובות, שיעבירו לכם את הזמן בכיף (רצוי עם איזה עוגה שווה בצד וקפה טעים) . ככה ה"בידוד" יהיה יותר כיפי. מי יודע? אולי ה"דייט" הראשון הבא שלכם, תוכלו לשלוף עובדה או פרט חשוב מאותה סדרה – מה שיהפוך את כל העיניין למגניב יותר

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

  • אתגר קולינרי – כמה זמן אתם שומרים את מתכון של עוגת גבינה שרק מחכה שתבצעו אותו? כמה זמן אתם מתים להכין מקרונים ודוחים את זה בגלל סדר היום העמוס שלכם? כמה מתכוני לזניה הצטברו אצלכם בפייבורטיס? לא עוד! זה בדיוק הזמן שלכם להכנס ולמטבח ולהפסיק לפחד. את התוצרים אתם מוזמנים לשלוח לחברים שלא נמצאים בבידוד או לדייט הבא שלכם. דיל?

 

  • כתיבה יוצרת – את ממש אוהבת שירה? אתה ממש מתחבר לכתיבה על פוליטיקה? מצוין. זה בדיוק הזמן לשכלל את כישורי הכתיבה שלכם ולרענן את הידע שלכם בחוקי השפה העברית. יש גם המון קבוצות שמיועדות לכתיבה בפייסבוק, שם תוכלו לחלוק את היצירות שלכם עם עוד אוהבי הז'אנר וגם להכיר אנשים חדשים שחולקים אתכם את אותם תחומי עניין.

 

  • מיון בגדים ובכלל – אנחנו יודעים שזה לא נשמע כיף אבל וואו איזה כיף זה – תפתחו את הארון שלכם ותתחילו לבחון כל פריט. (כן, גם את חולצת סוף המסלול שאתה שומר!) בואו נחשוב אם יש להם שימוש והאם אחד מהפריטים יכול לעבור לידיים אחרות. כך אתם גם מסדרים את הארון שלכם (מי אמר מעברי עונות ולא קיבל) וגם תורמים לקיימות כי אתם מעבירים את הפריטים הלאה. והמבט הגאה שיהיה לכם בסוף היום – עלינו.

 

  • דיוק מערכות יחסים – אנחנו מתנהלים בחיים כיצור חברתי וזוגי ושומרים על מערכות יחסים עוד מימי החטיבה, אבל האם עצרנו פעם ושאלנו את עצמנו מה אנחנו בדיוק רוצים? זה הזמן לשבת ולתכנן את המערכות יחסים הבאות שלכם – בין אם מדובר ב"דייטים" והכרות רומנטית, חברות מהלימודים או קולגה לעבודה – חשוב שנשב ונחליט עם עצמנו מה אנחנו רוצים להפיק מכל מערכת יחסים שכזו וזה בדיוק הזמן להתכוונן. גם עולם "אתרי ההכרויות" עבר תמורות (וזו הסיבה שאתם גולשים פה). זה הזמן לחשב מסלול מחדש.

 

כלל ברזל – אין שום דבר בחיים שאתם לא יכולים למנף לטובתכם! אז קחו את הימים האלו והפיקו מכל יממה ב"בידוד" את המירב! בהצלחה ורק בריאות לכולם!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן