אפליקציית הכרויות שעושה סדר – מדריך

על פי נתוני מחקרים שנערכו באוניברסיטאות סטנפורד וניו-מקסיקו, כ- 40% מההיכרויות בשנת 2017 התרחשו דרך אפליקציות ואתרי היכרויות. כ- 60% נותרו בידי שדכנים מסוג חברים, משפחה או בעלי מקצוע, וכמובן מקומות מפגש כמו מקום עבודה, ברים, אוניברסיטה וכד'. הפרט היותר מעניין נוגע לגידול נתח ההיכרויות אונליין משנת 1995 – 2017, העומד על כ- 400%. נתונים עדכניים עדיין אין, אך ברור לגמרי שעידן הקורונה לא השאיר הרבה אופציות להיכרות מלבד אונליין.

סקר שנערך על זוגות ואיך הם הכירו

עם זאת, אתרי ההיכרות, כולל אפליקציות מובילות כמו טינדר, סובלים מ"בעיות בזוגיות", שלא להגיד: הם פשוט עושים הכל שלא תמצאו זוגיות ואהבה, אלא תמשיכו להיות משתמשים משלמים.

ב- 2020 נוצר, אם כן, מצב פרדוקסלי אשר במקום לנצל את הטכנולוגיה למציאת זוגיות, מושגת התוצאה ההפוכה.

מה הפך את אפליקציות ההכרויות לפופולריות?

סוד ההצלחה הוא שפע ההזדמנויות לכאורה, עם דגש על לכאורה. אנשים יושבים בבית, בזמן המתאים להם ומדפדפים פרופילים, המבוססים על מינימום מידע אישי ומקסימום תמונות מרוטשות, היוצרות אשליה ומשאירות את ה"קליק" ליד הדמיון והתקווה הטובים עליהם. מן הסתם, בעולם האמיתי זה עובד קצת אחרת. החיים זה לא פוטושופ. היכרות אמיתית דורשת הרבה יותר מפרופיל משתמש, וכשנפגשים לבליינד דייט כדי "לבדוק את הסחורה", המציאות, על פי רוב, מתפוצצת בפנים ומסתיימת באכזבה.

מה הפך את אפליקציות ההכרויות להצלחה פיננסית?

אתרי הכרויות ב-2020 הם עסק רווחי לכל דבר. לחברות שמחזיקות אתר-הכרויות או אפליקציות להכרויות, יש תמריץ לגרום למשתמשים להיות מנויים באתר שלהם או באפליקציה, לזמן רב ככל האפשר (דבר שלא מתיישב בקנה אחד עם המטרה של המשתמשים – מציאת זוגיות כמה שיותר מהר).

במקביל, יחסים לטווח קצר, או אם לקרוא ליחסים בשמם: "סטוצים", הפכו קלים וזמינים דרך אפליקציות שמציעות שפע הזדמנויות ותקשורת רדודה ובלתי מחייבת.

לא משנה איפה אתם נמצאים, אפשר להיכנס לאפליקציה בקלות, לראות תמונות של אנשים בסביבה ולתקשר איתם במהירות.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

האם כל אפליקציית הכרויות מתאימה לך?

התשובה היא לא. למה?

  • 1- תלוי מה אתה מחפש. אם למשל, מדובר באדם המשתייך למגזר הדתי, אותו אדם ירצה להשתמש באתר הכרויות לדתיים ולאו דווקא אתר שבו כלל האוכלוסייה משתמשת. יש אתרי הכרויות לקהלים שונים ועדיף להיות כמה שיותר ממוקד בחיפושים.
  • 2- אתרי הכרויות סובלים מבעיות רבות: מתחזים, משתמשים שמחפשים סטוץ והצגת פרופילים לא רלוונטיים לאישיות המחפש. התוצאה: עומס של היצע מיותר, המקשה על הבחירה עם מי ליצור קשר ולפגיעה בפרטיות (מאחר ואנשים נאלצים לתת פרטים אישיים כמו את מספר הטלפון שלהם, לאדם זר שהם לא באמת מכירים).

איך יוצאים ממעגל המשתמש האינסופי ונהנים מסיכוי אמיתי למצוא זוגיות?

It'Serious – אפליקציית הכרויות פורצת דרך, מכוונת אותך בדיוק לצורך הזה – היכרויות עם סיכוי אמיתי לזוגיות – שאין לו מענה באפליקציות ואתרי הכרויות שהכרת עד היום.

במקום אינסוף תמונות חסרות אמירה משמעותית על האדם עצמו – מקבלים התאמות ממוקדות על בסיס מחקרים מדעיים. במקום צ'ט טקסטואלי – נפגשים בוידאו דינמי מלוּוה בשאלות ששוברות את הקרח ומייצרות שיח זורם וחוויה מקרבת המובילים להיכרות אמיתית. במקום לצאת מהבית אל הלא מוכר והלא ידוע – מכירים כמו שצריך מהבית, מאזור הנוחות, מהמקום שמשרה עליך ביטחון ונותן לך את החופש להיות הכי עצמך שאפשר. וכן, על הדרך חוסכים את עלות היציאה ואת כאב הראש למצוא חניה.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן