אימאל'ה!!! אמילי בפריז

מי היה מאמין? הסדרה הפופולרית גובה קורבנות – וידוי אישי של מי שצפה ושילם את המחיר.

עכשיו, כשאתם קוראים את השורות האלה, אני כבר מת. שלא תבינו לא נכון, זה לא צוואה שכתבתי בעודי בחיים. כל מילה נכתבת כאן ועכשיו, כשאני לגמרי מת ולאחר וידוא הריגה. שבועיים קודם לכן. אומרים לי בעבודה שאמילי בפריז זה הדבר הכי חם היום, שכולם מדברים על זה, שחובה לראות וגם להתרגש ולכתוב. אני אומר מגניב, ועד הערב שוכח מההמלצה. ביום שאחרי, דבר ראשון שאני שומע על הבוקר: נו, מה עם אמילי, נכון שנגנבת? בטח, טרם הספיקותי, אני אומר. קלטתי את הלחץ והלכתי הביתה לראות אמילי בפריז. בפרק הראשון עוד החזקתי מעמד וקיוויתי לטוב. אני בנ'אדם שלא ממהר לשפוט. בפרק השני התחלתי לזוז בעצבנות בכורסה. בפרק השלישי המצב החמיר. התיעצתי עם הרופא והוא אמר שלפי כל הסימנים חטפתי הרעלת חיוכים. ידעתי מייד מי אשם – אמילי וקמיל החברה הבלונדינית עם החיוכים שלא נגמרים, שהיא גם זוגתו של גבריאל השף החתיך שבעצם דלוק על החיוכים של אמילי ושל עצמו. בפרק הרביעי הבנתי שאתרי הכרויות out ופריז זה הדבר האמיתי. מחפשים אהבה? זוגיות? קשר רציני? חבל על הזמן. קנו עוד היום כרטיס טיסה לפריז. החגיגה תתחיל בטח כבר בשירותים של המטוס. התחלתי למרוט שיער. כן, הרעלֶת הגיעה עד שם. בפרק החמישי הגוף שלי כבר לא עמד בזה והייתי על סף קריסה. ידעתי מי אשם וסגרתי את הטלוויזיה.
באנר לקטגוריה של מדריכים
למחרת במשרד: נו, כבר נגנבת, או טרם הספיקותָ? הספיקותי, הספיקותי, אבל חמישה פרקים הגיעו לי עד כאן, אני אומר, ומראה סטפה של שיער מרוט ששמרתי במיוחד לרגע הזה. אני מחזיק מהחבר'ה בעבודה אנשים סבלניים, אבל כשהרגשתי קנה של אקדח מוצמד לי לרקה קלטתי שמתחתי את החבל יותר מדי. אני אולי מורעל, אבל עדיין קולט רמזים. אז הלכתי הביתה לראות את  הפרקים שטרם הספיקותי. מה לא עשיתי כדי להגיע לקו הסיום; תקעתי גפרורים בעיניים בשביל לא להירדם. תקעתי כל ערב חבילת פסק זמן כדי לספוג את הדביקות… 14 ימי חסד הסתיימו ובעבודה שואלים מה עם אמילי – עוד מעט חוזרת לאמריקה. לא מסוגל יותר להמשיך עם כל הטוב הזה, אני טוען להגנתי. לא יכול עם מינדי החברה הסינית הסימפטית המתוסכלת, שיש לה אבא עשיר, שברחה מהבית, שהיא גם זמרת עם קול נדיר ושכל פריז קמה על רגליה והריעה לסולו "החיים בוורוד" של אדית פיאף שמינדי הביאה להם באמצע הפארק. לא מסוגל… עוד לפני שהגעתי לסוף המשפט אני שומע יריה. האקדח שהוצמד לי לראש לפני שבוע וחצי, עכשיו מעשן. ההדק נסחט ואי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור. מת. אף אחד לא אומר דברים כאלה על אמילי בפריז ונשאר בחיים. זה הסיפור שלי ואני דבק בו. הרגה אותי אמילי בפריז, אבל אני במיעוט.

אמילי מצאה אהבה – עכשיו תורך!

סדרות אמריקאיות תמיד מסתיימות ב- Happy end. בחיים זה קצת אחרת, במיוחד בשלב ההיכרויות והחיפוש אחר קשר זוגי ואהבה. אז, זה מסתיים בעיקר באכזבה. חברת הסטארט-אפ הישראלית It'Serious מסיימת בימים אלו פיתוח אפליקציה אשר תאפשר למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה.

מגדילים את הסיכוי לזוגיות

האפליקציה מבוססת על מחקרים נרחבים במדעי ההתנהגות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו אנשים בוחרים בני זוג. האפליקציה מנוהלת על ידי אלגוריתם חכם אשר מצליב את הנתונים האישיים שלך עם משתמשים אחרים, ומציג בפניך רק פרופילים בעלי סיכויים גדולים להתאמה. זהו האמצעי היעיל ביותר למי שמחפש קשר זוגי אמיתי. חוסך זמן, כסף ובלבולי מוח מיותרים.

מכירים באמת לפני שנפגשים

בנוסף להתאמה ממוקדת, It'Serious נותנת גם מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר – עשיית הצעד הראשון. האפליקציה החכמה מסלקת את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה. ההיכרות מתבצעת בווידאו דייט דינמי עם אמצעים מגניבים ושאלות מנחות לשבירת הקרח. It'Serious מייצרת אווירה ידידותית, ומנווטת את המשתתפים לדיאלוג זורם ומקרב. התוצאה, מכירים כמו שצריך בשביל להחליט אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים. ההשקה בקרוב. התחילו לחמם מנועים ,והצטרפו לרשימת ההמתנה!
באנר לעמוד הבית

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן