איך נראים טוב ב"וידאו דייט" – המדריך השלם

כשהחלטנו להביא לעולם את It'Serious, שמנו לעצמינו מטרה לשנות את זירת ההכרויות, הסובלת מבעיות זוגיות (היכרויות ללא פוטנציאל זוגיות). מהרגע הראשון היה ברור שאנחנו מחוייבים להתייחסות מקיפה, 360 מעלות, למוצר איכותי המוביל אותך לזוגיות במקסימום סיכויים ובמינימום סיכונים. It'Serious, מבוססת על וידאו דייט בלבדי חכם, המאפשר לך להכיר כמו שצריך ולהנות מכל רגע בתהליך. עם זאת, נראות טובה יכולה רק להוסיף לך נקודות. לפניך כל מה שצריך לדעת לפני שמתיישבים לווידאו דייט.

תאורה: המנעו מתאורה מלאכותית או מתאורה שמגיעה מלמעלה: אור שמגיע מלמעלה יוצר מצב של צל על העיניים ואילו תאורה מלאכותית כגון פלורסנט או תאורה המגיעה מטלוויזיה, היא תאורה לא מחמיאה. מקמו את מקור התאורה שלכם מאחורי המצלמה (אתם יכולים להדליק מנורת שולחן ולשבת לפניה).
טיפ : תנסו לצלם תמונה אחת עם תאורה רכה ועוד אחת בלי. ברגע שתראו את ההבדל – תבינו למה אנחנו שמים על זה דגש גם כשאנחנו מדברים על "אתרי הכרויות" וכל העולם הזוגי.

בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לסגור ולכבות כל מקור תאורה אחר – אם ישנו אור שחודר דרך התריסים, תסגרו אותם. אם ישנו מכשיר חשמלי שפולט אור – כבו אותו. כל מצב אחר עלול לגרום לחוסר אחידות וחבל לקלקל את הנראות שלכם.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

צילום : איך להצטלם הכי טוב? על המצלמה להיות בגובה המתאים, לא גבוה מדי ולא נמוך מדי (שני מצבים שיוצרים זווית לא מחמיאה) ואתם צריכים להיות במרכז הצילום. בידקו את איכות הצילום עוד לפני ונקו את העדשה במידת הצורך. זכרו – בעולם ההכרויות ובמיוחד באתרי הכרויות יש חשיבות גדולה לא רק לנראות אלא גם להתכוננות ולתכנון, ואדם שמתכנן דברים ומציג נראות מדויקת נתפס כאדם רציני וראוי.

תדברו עם העיניים: מחקרים מראים שקשר עין הוא דבר מאוד מקרב, ואנחנו מוסיפים – במיוחד כשמדובר בהכרויות. ולבנות המין היפה נוסיף שלאיפור שמדגיש את העיניים כמו מסקרה יש משקל לא מבוטל!

רקע : כביסה או סביבת עבודה לא נעימה ולא מסודרת הם לא רקע ראוי. פנו חפצים לא רצויים כמו כביסה או כלים, סדרו את הרקע כך שיהיה ייצוגי ומכבד והרחיקו כל גורם מפריע. אתם לא רוצים להיתפס כאנשים שמזלזלים במי שעומד מולכם וסביבה נקייה ומסודרת זה א' ב'. רקע לבן ונקי זה תמיד מומלץ.

מקדו את תשומת הלב: גם אם נורא מתחשק לכם לעשות דברים אחרים באמצע הוידאו דייט, תזכרו שמרבית תשומת הלב והפוקוס צריכה להיות מופנית להכרות החדשה לכם: אל תשחקו במחשב, תבשלו או תעשו שום פעולה אחרת תוך כדי. מקדו את תשומת הלב שלכם במי שיושב מולכם. זה הכי מכבד והכי נכון.

תתלבשו ותענדו: אנחנו לא מתכוונים שכולם יענדו עגילי זהב, אלא בעיקר לזה שאנחנו רוצים שתראו יצוגיים. כל אחד מאיתנו יודע מה הצבע שהכי מחמיא לו ומה האקססורי הכי שיקי שלו. זכרו: אתם בשלב ההיכרות עם אדם חדש. אתם רוצים שהוא יראה אתכם באור הכי מחמיא ובלוק הכי טוב שלכם ולא להיפך. מרגישים שזה לא היום שלכם? מעריכים את הכנות. תודיעו לפרטנר שלכם שאתם רוצים לדחות את ה"וידאו דייט" – זו האופציה הכי מנומסת והכי מכבדת. זכרו – גם בעולם "אתרי ההכרויות" חשוב לשמור על נימוס וכנות – ממש כמו בחיים שמחוץ לרשת.

תאורה של סטודיו

בדיקה ואימון: גשו למראה והציגו את עצמכם בתוספת פירוט קליל. אהבתם? מצוין. אם זיהיתם שישנן כמה נקודות שצריך לשפר (למשל מראה השיער) זה בדיוק הזמן ללטש את הלוק. זכרו: בעולם אתרי ההיכרויות' ובדגש על עולם הוידאו דייטינג, אין אופציה לרושם או לפגישה שנייה, כך שהפגישה הראשונה צריכה להיות הכי מדויקת מכל בחינה.

אנחנו כל כך מתרגשים מכל זוג שבחר לערוך בשירות שלנו "וידאו דייט" – זוהי בדיוק המטרה שלשמה הכנו את המדריך הזה ופיתחנו את האפליקציה שלנו.

מאחלים לכם המון אהבה, זוגיות טובה והיכרות מוצלחת!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן