איך להתנהג ב"וידאו דייט" – המדריך השלם

אז נכנסת ל- It'Serious, נרשמת, קיבלת התאמות והתיישבת לוידאו דייט. במילים אחרות, הגעת לחלק הכי טוב והכי מרגש, והפרפרים מתחילים לעשות את שלהם. מי יודע, אולי עוד רגע תכיר את אישתך, ואת את בעלך. כדי לקבל את התשובה הכי טובה לסימן השאלה שיושב מולך, תציג האפליקציה סידרה של שאלות דו צדדית, שתובילו אתכם להכיר כמו שצריך. זה כיף, זה מאתגר וזה חוסך את הצורך להביא שאלות מהבית.

אבל מה עושים אם שאלה מסוימת לא נעימה לנו? מה עושים אם הפרטנר שלנו מתעקש לדבר על נושא שאותנו פחות מעניין? ובכלל איך מתנהלים בדייט וירטואלי? ליקטנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך להתנהל נכון ובכיף בדרך לזוגיות עם It'Serious.

אפליקציית הכרויות פורצת דרך - It'Serious

לשחרר : השאלות שלנו נבחרו כדי להקל עליכם ולתת לכם חווית דייטינג כיפית. מרגישים שאחד הנושאים שהצענו לא מתאים לשלב הזה של ה"היכרות" שלכם? קודם כל שתפו את הפרטנר, אח"כ דלגו לשאלה הכיפית הבאה. באתם ליהנות וגם להתאהב – חשוב לנו שהחוויה תהיה כיפית ובעיקר נעימה.

תקשיבו : אנחנו יודעים שנורא בא לכם לספר על התחביבים שלכם ועל הטיול האחרון שלכם בחו"ל, אבל מולכם עומד פרטנר שהוא לא פחות להוט לחלוק. קיראו את השאלות ביחד איתו ותנו לפרטנר לענות. קשב הוא דבר מאוד חשוב ב"מערכת יחסים" והיכולת שלכם להקשיב נמדדת גם ב"דייט וידאו" שכזה. ומי יודע, אולי מה שאתם רוצים לחלוק יתקשר באופן מופלא למה שהפרטנר שלכם חלק? תנו צ'אנס והתנהגו בנימוס.

תנסחו: אנחנו תמיד בעד גישה שהיא סחבקית וכיפית, אבל תשמרו על שפה נאותה כשאתם עונים על שאלות – בלי קללות, בלי סלנג מוגזם ובלי ביטויים שעלולים להתפרש לא טוב ויכולים גם להציג אתכם קטנים מאוד. זכרו שמי שעומד מולכם עוד לא זכה להכיר אתכם ומאוד חשוב להיות מנומסים ושכל תשובה שלנו תהא מנוסחת באופן שמכבד אתכם ואת הפרטנר שעומד מולכם – זה הבסיס ל"זוגיות" טובה.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png

 

תחייכו : יש שאלה מסוימת שגורמת לכם להתרפק על גלי הנוסטלגיה? אתם מרגישים שהשאלה שקראתם עכשיו מביאה איתה סיפור מרתק? הביעו את הרגשות שלכם עם חיוך או כל מבע אחר שעובר דרך המסך. בחרנו לשנות את כללי המשחק של עולם אתרי ההיכרויות עם אפליקצית וידאו דייט. נצלו את הפלטפורמה הזו כדי להעביר תחושות ורגשות שלא עוברים במילה הכתובה – חיוכים, צחוק, פליאה, מבע וכל בחירה אחרת מכבדת שלכם – זה גם מקרב וגם כיף. מניסיון.

תקבעו : אתם ביישנים וקשה לכם להתבטא בעל פה? או שלהפך, אני שוחים בבריכה הורבלית באופן מושלם? ספרו על זה לפרטנר שלכם בהתחלת ה"וידאו דייט" ותקבעו מה הסדר של המענה בשיתוף איתו. זכרו – "זוגיות" היא דבר שמבוססת על הדדיות, וחשוב מאוד שגם בתהליך ההכרות הדברים יעשו מתוך הכלה מלאה וראיית הצד השני.

אנחנו ממש שמחים שבחרתם לקחת את הזוגיות שלכם בשתי ידיים והצטרפתם לשירות ההכרויות שלנו!

רוצים גם להפנות אתכם למדריכים אחרים שלנו כמו

מאחלים לכם חוויה נעימה והמון המון אהבה!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן