איך לגרום לדייט להצליח

טיפים לגולש באתרי הכרויות

דייט ראשון זה הרבה יותר מצעד חיוני לזוגיות, זה סוג של דלת כניסה שכולם חייבים לעבור בה. הדייט הראשון הרבה פעמים יכול להוות דבר מביך לאחד מהצדדים או אפילו לשניהם. בדרך כלל, תלויות בו הרבה ציפיות ויש פחד להתאכזב. לא רק שאתם יוצאים עם בן אדם שהדייט הראשון איתו יכול לקבוע כל כך הרבה דברים, אלא שלעיתים הוא גם אדם זר שאתם לא יודעים עליו כמעט כלום! בין אם הכרתם באתר היכרויות או בשידוך של חברים – חשוב לדעת את כל הכללים לדייט ראשון מוצלח. מוכנים?

אספנו כמה טיפים עבורכם שנועדו להפוך את הדייט הראשון לפחות מביך ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלו, שלך, שלכם!

אהבה-הכרויות-אתר-הכרויות
  • אל תבואו בלבוש מושקע מידי – נכון, אנחנו יודעים שאתם מתרגשים ושאתם רוצים להרשים את הצד השני. אבל, הדבר האחרון שתרצו זה שיסתכלו על הגוף שלכם ולא על האופי שלכם, הרבה פעמים בגדים שהם לא נוחים, חשופים או דומיננטיים מידי יכולים לגרום למצב של שיפוט מוטעה לפי המראה החיצוני, דבר שיקשה על החיבור הרגשי. בואו לבושים בלבוש מכובד אבל לא מידי, לבוש שבסופו של דבר יהיה נוח. תוסיפו לו את הטאצ' האישי שלכם – אביזר או משהו שקשור אליכם – שרשרת שעוברת במשפחה, כובע שקניתם בטיול מיוחד בצרפת, חגורה מיוחדת שקנו לכם וכו'.
  • לכו למקום שקט – חשוב שבדייט הראשון תדברו והרבה. אתם רוצים ללכת למקום שיהיה לכם זמן לבד – חוף ים בלילה במקום בר רועש. מקום בו תוכלו להביע את עצמכם ובאותה נשימה לבדוק אם הצד השני מתאים לכם, הכל ברוגע, בנחת, בלי להלחיץ ובלי להילחץ.
  • דברו, אבל גם תקשיבו – חשוב מאוד שתשתפו בכנות את הפרטנר שהכרתם באתר הכרויות ( או בכל מקום אחר). אם זאת אסור שאתם תהיו הצד היחידי שמדבר כל הזמן. על הצד השני לשתף את עולמו, ולא רק להקשיב. תתעניינו בחייהם ממקום אמיתי – גלו רצון כן להצליח ולדעת עליהם יותר. שאלו אותם שאלות שהייתם רוצים שהם ישאלו אתכם.

 

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא file.png
  • יש דברים שלא מדברים עליהם – אל תדברו על האקסים שלכם, זה יגרום לצד השני לחשוב שעוד לא התגברתם ושאתם לא מעוניינים בהם. אם בכל זאת נושא בני הזוג הקודמים עולה לשיח הימנעו מלהישמע כאילו אתם עדיין מאוהבים בהם או להציג את עצמיכם כקורבנות. דבר זה יכול ליצור תחושה של אי נעימות גדולה מאוד בצד השני. נסו להיות עניינים ותכליתיים ולהציג תמונת מצב רגועה. נימוס יעזור לכם בחיים בכלל, לא כל שכן בעולם ההכרויות.
  • נשיקה בסוף הדייט – אם הדייט הלך טוב, אפשר לחתום בנשיקה, כל עוד אתם מרגישים שזה הדבר הנכון עבורכם. שימו לב כי נשיקה היא לא דבר חובה בסוף הדייט. אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים להמשיך לדייטים נוספים, נשיקה עלולה ליצור בלבול, ולהעמיד אתכם במצב מביך של דייט נוסף בניגוד למה שהלב אומר. 

 

בונוס! הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם – פשוט תהיו אתם. מי שיאהב אתכם באמת יאהב אתכם כפי שאתם. אל תפחדו להיות אתם ולהסתיר דברים (אפילו חשובים). מצד שני, בסופו של יום הדייט הראשון הוא רק שער כניסה לזוגיות. פשוט השאירו את הנעליים בחוץ.

מאחלים לכם דייטים מוצלחים וזוגיות מאושרת!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן