אהבה מובטחת – על מה שמובטח באהבה ועל מה שלא – It'Serious הכרויות

סרטם החדש של נטפליקס, "אהבה מובטחת" או באנגלית Love Guaranteed, מספר את סיפורם של עורכת דין שעוזרת ללקוח בשם ניק, לתבוע אתר היכרויות שמתחייב למצוא אהבה לכל מי שנרשם אליו.

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא AAAABW4ZgP7lm2tilQ7ZZdYGObRHhdFXqrXbzWhLjfWpkDo5ocXcbJh5C4O8y92UOo1_VPnFH1Ef9cIrnh82Wnv2u_bkG13oX24xKjUKEWjCjdEqEFGvqfgNCbOy25C_.jpg

הסרטון החביב, נוגע בנקודות שמעסיקות הרבה מאוד פנויים ופנויות ב-2020, שמחפשים זוגיות ומעלה אותן לדיון.

הבטחה, לא אהבה

כוכב הסרט, ניק, יצא ל-986 דייטים שונים (ומוצלחים) לאחר שהכיר נשים דרך אתר הכרויות בשם "אהבה מובטחת". לפי הסרט (ומדיניות שירות האתר), כל אחד ימצא אהבה אם יצא ללפחות 1,000 (!!!) דייטים.

כאשר ניק מתקרב למספר הדייטים הזה ולא מוצא זוגיות, הוא מחליט לתבוע את אתר ההכרויות על מצג שווא: ניק יוצא ל-1,000 דייטים במטרה למצוא אהבה וזה לא קורה.

בהמשך הסרט, אתר ההכרויות מציע הציעה נדיבה לניק ולעורכת הדין שלו, על מנת לסיים את הסאגה מחוץ לכותלי בית המשפט, אבל משם העלילה רק מסתבכת ובקצרה, ניק ועורכת הדין שלו מתאהבים (כמה מפתיע).

למה כ"כ קשה למצוא אהבה

מה אנשים לא יודעים על אתרי הכרויות ומגלים דרך הסרט? בשביל ללמוד יותר על עולם ההכרויות ולהבין יותר מהן הבעיות, עורכת הדין של ניק נרשמת לאתר בעצמה.

תוך כדי ההתנסות שלה באתר, היא מגלה כמה דברים מאוד מאוד מעניינים (ולא נעימים) שמחפשי זוגיות באשר הם, נאלצים להתמודד איתם:

  1. יש אנשים ששונים מהתמונה שבהם הם משתמשים – למעשה, הרבה אנשים לא נראים בכלל כמו בתמונות שהם מעלים לשירותי ההכרויות השונים.
  2. יש דייטים לא נורמלים – דייטים הם כבר לא מה שהם היום והגבולות של מה שמותר ומה לא, מטושטשים.
  3. יש דייטים שמבריזים – על גוסטינג שמעתם? אנשים קובעים דייט אמיתי. עם תאריך, שעה ומקום ופשוט לא מגיעים, לא מודיעים ולא מתנצלים על כך.

פנוים ופנויות ומחפשי זוגיות בשנים האחרונות, כנראה נתקל באחד או יותר מהרשימה לעיל, אבל שלושת הדברים האלו, הספיקו בשביל לשבור את עורכת הדין הנמרצת שלא הבינה איך ניק הצליח לעמוד בזה (קראו את ,,הכתבה שלנו על הקושי במציאת זוגיות ב-2020).

"זה ג'ונגל שם בחוץ!"

באנר - אתר הכרויות - אפליקצייה להכרות

האם הדמות של ניק שונה מגברים בעולם האמיתי

בסרט, ניק טען מספר פעמים שהוא תמיד התנהג כמו ג'נטלמן ולקח את כל אחת מהנשים לדייטים מושקעים. לא רק זה, ניק באמת ניסה להכיר את אותן הנשים ונהג לצאת ל-3 דייטים ביום: בוקר, צהריים וערב – והוא תמיד שילם את החשבון.

אכן, מבדיקה שערכה עורכת הדין עם הדייטים הקודמים של ניק (אלה שלא הובילו לזוגיות), הוא הצטייר כאדיב ונעים. "פשוט אדם נחמד ונורמלי", כמו שההורים של אחת מהדייטים אמרו עליו (כן כן, מישהי אחת אפילו באה עם ההורים).

אבל האם ב-2020 מספיק להיות ג'נטלמן נחמד ונורמלי בשביל למצוא זוגיות?

באהבה, שום דבר לא מובטח

הסרט, מזכיר לנו שוב שהמתכונת בה אתרי הכרויות ואפליקציות כמו שאנחנו מכירים אותן, לא באמת עובדת.

  • זה לא משנה לכמה דייטים תצאו – מה שמשנה הוא מי שאתם יוצאים איתו.
  • זה לא משנה כמה אדיבים ונחמדים תהיו – צריכה להיות התאמה וכימיה בין 2 אנשים (ואם שניכם אוהבים פיצה או חתולים, זה לא כימיה).
  • זה לא משנה איפה הדייט הראשון עצמו – אלא מה אתם עושים בדייט הראשון הזה וכמה אתם באמת מנסים להכיר (איפה למדתם, מה עשיתם בצבא ואיפה אתם עובדים, לא באמת עוזר).
  • המראה החיצוני שלכם הוא אלמנט קטן – בשביל ליצור ולהחזיק קשר רציני, צריך יותר מתמונה יפה.

מהו המחיר אותו אתם מוכנים לשלם בשביל למצוא אהבה וזוגיות? מנוי לאתר הכרויות? כוס קפה? ארוחת ערב? לנסות משהו חדש או אולי לעשות משהו שחשבתם שלעולם לא תעשו?

בכל מקרה, אנחנו רוצים לאחל לכולם בהצלחה.

איתכם לפני, במהלך ואחרי הדייט – צוות It'Serious.

,,הצטרפו עכשיו לרשימת ההמתנה שלנו!

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

הירשמו לניוזלטר

וקבלו חדשות, עדכונים, כתבות ועצות בנושא דייטים וזוגיות!

דילוג לתוכן