אהבה חדשה – "חתונמי" הדור הבא?

לא יכולים בלי חתונה ממבט ראשון? מחכים כבר לפורמט הבא של ריאליטי הכרויות שיכבוש את המדינה? אין לכם מה לעשות בסגר? אז ממש בקרוב תעלה לאוויר תוכנית הכרויות חדשה (כן, עוד אחת…) בשם "אהבה חדשה". התוכנית מציגה ארבע רווקות שמחפשות אהבה (כמה מפתיע). כן, יש פסיכולוג שעוזר.

הפנייה לקטגוריה של מדריכים

במקום בחופה, נפגשים בדירה

אל התוכנית מגיעות ארבע נשים וכל אחת מהן מקבלת דירה במתחם מיוחד וסגור. לאחר מכן, כל רווקה פוגשת מספר גברים שהותאמו להן מראש. נשמע לכם מוכר?

בשלב הבא, כל רווקה צריכה לבחור רווק שבשלב זה, יעבור לגור איתה משך שלושה ימים בדירה שלה. ב-3 הימים האלה, הזוג יעבור פעילויות שונות שמטרתן לעזור לזוג להכיר.

לאחר שלושת הימים, כל רווקה יכולה להחליט אם להמשיך לגור עם אותו רווק משך 3 ימים נוספים, או לעצור ולבחור רווק חדש ל-3 ימים.

הפנייה לקטגוריה של חתונה ממבט ראשון

כיאה לתוכנית טלוויזיה חדשה, בלתי אפשרי בלי טאלנט שינחה את התוכנית ויסביר לקהל הצופים בבית מה קורה, מה קרה ומה עתיד לקרות. במקרה הזה, מדובר בלא אחרת מאשר: לירון ויצמן.

אותה הגברת בשינוי אדרת

האם אתם חושבים שהפעם זה יעבוד? האם מדובר בגרסה הבאה של "חתונה ממבט ראשון"?

זה מרגיש ככה. והפעם בתפקיד דני פרידלנדר, אנחנו מקבלים את דור הררי (לשעבר ראש מכון אדלר), שידריך את התהליך ויסייע בדרך. עוד עוזרים בדרך חמוטל לוי-לשם, מאמנת לתהליכי זוגיות וד"ר לירז מרגלית. עד כה, צוות מורחב יותר מהצוות בחתונה ממבט ראשון.

בחתונמי, אין אפשרות בחירה. בתוכנית החדשה, יש אפשרות בחירה מתוך 4, אבל של מועמדים שהותאמו לך מראש. האם שיטת ההתאמה מראש מבלי אפשרות בחירה, פשוט לא עובדת? האם השיטה הזו טובה יותר? קשה לדעת.

הרווקות הבאות של ישראל?

התוכנית תכניס לחיינו ארבע רווקות חדשות: רוני נדלר, נעה כסיף, נועה יונני ורונה נאמן. חלקן מוכרות וחלקן לא. אבל מה שבטוח, אתן תראו אותן הרבה בזמן הקרוב.

האם הן ימצאו אהבה? האם הגברים אשר ידפקו בדלת יצליחו למצוא את המפתח אל ליבן של הרווקות? אנחנו לא יודעים, אבל נאחל לכולם בהצלחה!

תוכנית הטלוויזיה תעלה לאוויר ביום חמישי הקרוב, ה-8.10 ב"רשת 13".

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן