הצוות של אהבה חדשה

אהבה חדשה – ועידת הפסגה – איפה הן היום?

אמרנו לכם שרונה ויותם… אמרנו לכם שיונני ועומר… כן, וגם אמרנו שרוני וערן זה לא. לא היה לנו מידע פנימי, אבל הכתובת היתה על הקיר. וכסיף, שהגשנו לה בשבוע שעבר מרק חם עם חיבוק, מאז לא הִרפּנו. נשמה טובה ועדיין אבודה, אבל אנחנו מאמינים בה.

אחת אחת

רוני

מה שאי אפשר היה לצפות, אבל גם לא לגמרי הפתיע זה הפרישה של רוני מאחוות שלוש המוסקטריות. הגירסה שלה לייחסים שהתערערו במהלך הזמן שחלף מסיום הצילומים היתה מאוד משכנעת ונוגעת ללב. אבל מאוחר יותר, כששמענו את גירסת החברות, שבשלב זה כבר היו לשעבר, לפתע התמונה השתנתה. התחושה המשותפת להן היתה שרוני משדרת: היה נעים להכיר אבל עד כאן. מתוך כבוד לבחירתה, הניחו לה לנפשה, בלי משקעים, בלי להיפגע. מאחר ונפרדו מהסדרה כידידות בלב ובנפש, אין סיבה נראית לעין שירצו להדיר אותה מהחבורה. פתאום נזכרנו בפרשנויות שרוני נתנה להתנהגות של ערן, שהביאו בסופו של דבר גם להסתלקות ממנו.

רוני סיפרה שההחלטה לפרידה מערן התקבלה לאחר שיחה עם דור (פסיכולוג, יועץ ופרשן ריאליטי), שלא תמיד היה העיפרון הכי חד בפאנל. נשאר רק לקוות שדור ידע לכוון אותה לתת את הדעת על התבנית הרגשית שחוזרת שוב ושוב ומשאירה אותה לבד. רק היא והתסכול.

יונני

כבר מהפרומואים למדנו שכסיף חתרה תחת הקשר הזוגי יונני עומר. לא יפה! אבל האם באמת? כסיף טוענת שמדובר בקשר אפלטוני חברי נטו. כיוון שעומר לא נשאל ולכן גם לא נתן את גירסתו, אי אפשר לדעת מה היה שם באמת. מיונני הבנו שחתחה משניהם ברגע שעלה החשד בכשרין.

יונני היא דרמה קווין. אם באמת התפתח מאחורי גבה רומן בין עומר לכספי, אפשר להבין את המהלך הדרמטי ומה ציפתה להשיג. בטוח שלא היה לה קל, אבל כדי לקצר את תקופת האֶבל, ניתוק הוא הדבר הנכון לעשות. מה עוד שעכשיו עומר יצטרך לשבור את הראש ולהתמודד עם הקונפליקט בעלילה המורכבת. אבל אם הרומן בכלל לא ידע שהוא כזה והכל היה רק בראש שלה, היה שווה לבדוק עם הצדדים מה מו מי לפני נקיטת הצעד הדרמטי, שהותיר בשטח לבבות מדממים.

סוף טוב הכל טוב. יונני עומר ביחד. אמרנו לכם! בונוס – יונני כסיף חברות. עומר וכסיף ידידים.

רונה

רונה בחורה שקולה. ההססנות שייחסנו לה היא חלק מתהליך שיקול הדעת. מיד אחרי שהסדרה הסתיימה היא נדדה לאשרם בדרום, ניקתה את הראש וחזרה הרבה פחות מהוססת אל יותם, שנמצא שם תמיד בשבילה ומקבל אותה בזרועות פתוחות וחיבוק אוהב. ארבעה חודשים צמודים הציפו ברונה עוד כמה היסוסים, שדרשו הפסקה מתודית כדי לבדוק סופית את מערך הרגשות כלפי יותם. זהו, הערפל והספקות התפזרו. רונה יותם הם זוג משמים. אמרנו לכם!

כסיף

אמא של נועה אמרה לה שיש בה הרבה יותר ממה שנחשף ב"אהבה חדשה". אמהות לא תמיד צודקות, אבל יש לנו הרגשה שהפעם היא צודקת.

כסיף נראית נהדר, יש לה מה להגיד והיא בעלת רגישות כובשת. גילוי הלב בנוגע לקנאה בזוגיות של יונני ושל רונה מעורר המון אמפתיה. לא ברור אם הקנאה ביונני קשורה לעומר, או לא. לא ברור אם כסיף הכניסה את רונה למשוואת הקנאה רק כדי שלא ישתמע מדבריה יחס רומנטי כלפי עומר, או לא. יונני הציעה לה לשכוח ממה שהיא רואה אצל אחרים ולנסות לראות יותר טוב מה קורה אצלה. צודקת! לכסיף נותרו עוד כמה מהמורות לזוגיות הנכספת, אבל עושה רושם שהיא בדרך הנכונה. עוד קצת סבלנות ומודעות והגבר הנכון יגיע. אנחנו מאמינים בה.

התאמה זוגית – העתיד לאן?

הניסוי השאפתני "אהבה חדשה" סיפק לצופים בבית הצצה אל ליבם של אנשים שלא ברור מה המניע שלהם להתערטל לפני כל עם ישראל.

גיבורות הסדרה אמרו שהשתתפו בתוכנית כי ניסו כבר הכל בכל מקום, חוץ מאשר בטלוויזיה. שיהיה להן בהצלחה. אבל אם היא לא תגיע, אנחנו מציעים להן, וגם לך, משהו חדש שהן עדיין לא ניסו ויגדיל את הסיכוי להצלחה בצורה דרמטית.

חברת הסטארט-אפ הישראלית It'Serious מסיימת בימים אלו פיתוח אפליקציה המאפשרת למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה עוד לפני שיוצאים למפגש בחיים האמיתיים.

מגדילים את הסיכוי לזוגיות

האפליקציה מבוססת על מחקרים נרחבים במדעי ההתנהגות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו אנשים בוחרים בני זוג. האפליקציה מנוהלת על ידי אלגוריתם חכם אשר מצליב את הנתונים האישיים שלך עם משתמשים אחרים, ומציג בפניך רק פרופילים בעלי סיכויים גדולים להתאמה.

מכירים באמת לפני שנפגשים

בנוסף להתאמה ממוקדת, It'Serious נותנת גם מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר – עשיית הצעד הראשון. האפליקציה החכמה מסלקת את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה.

ההיכרות מתבצעת בווידאו דייט דינמי עם אמצעים מגניבים ושאלות מנחות לשבירת הקרח. It'Serious מייצרת אווירה ידידותית, ומנווטת את המשתתפים לדיאלוג זורם ומקרב. התוצאה, מכירים כמו שצריך בשביל להחליט אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים.

ההשקה בקרוב. התחילו לחמם מנועים ,,והצטרפו לרשימת ההמתנה!

 

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן