שאלות נפוצות

It'Serious היא אפליקציה חדשנית המאפשרת לפנויים ופנויות לצאת רק לדייטים מוצלחים, ומגדילה דרמטית את הסיכוי לזוגיות. במקום לצאת לדייטים שאין להם המשכיות, It'Serious נותנת לכם כלים להכיר כמו שצריך לפני שנפגשים, כדי למצוא התאמה זוגית מירבית.

אנחנו מאמינים שאהבה היא הרבה יותר ממראה חיצוני, מוסד לימודים נחשב, תחביבים של אדם ומקום עבודה. ללא חיבור רגשי וקליק, זוגיות לא תתקיים. It'Serious מונעת את המבוכה בקשר הראשוני, שוברת את הקרח וממקסמת את היכרות לאיתור פוטנציאל זוגי.

שלא כמו באתרים שרוצים לראות בכם לקוחות משלמים להרבה זמן, אנחנו רוצים שתמצאו זוגיות במהירות האפשרית (שתזמינו אותנו לחתונה). במקום לצאת לאינסוף דייטים שנגמרים בלא כלום, עם It'Serious  תצאו לדייט רק אם יש קליק הדדי. דייט שקבעת דרך It'Serious הוא בעל סיכוי מצויין להבשיל לזוגיות.

עכשיו, בתקופת ההרצה ולפרק זמן מוגבל, It'Serious עומדת לרשותך חינם.

אנחנו חוסכים לכם זמן, כסף ומפחי נפש מדייטים לא מוצלחים. בשיטה שלנו, במקום לצאת לדייטים כושלים, תצאו רק לדייט שיש לו סיכוי ממשי להוביל לזוגיות!

רבות כבר נכתב על המגמות שהתרחשו בזכות אפליקציות ואתרי היכרויות, ועל איך הם מרחיקים פנויים ופנויות ממציאת זוגיות. המטרה שלנו היא לעזור לאנשים שרוצים למצוא זוגיות יציבה וארוכת טווח על-ידי הגדלת הסיכויים לצאת רק לדייטים בעלי פוטנציאל הצלחה גבוה ולהמנע מדייטים חסרי סיכוי להמשכיות.

אתרים ואפליקציות כמו טינדר מציגים בפניכם אנשים, או יותר נכון תמונות ממוטבות עם פרופיל שטחי. ברגע שיש קשר ראשוני, עבודתם של שירותים אלו נגמרה: הם לא עוזרים לכם להכיר. לכן, לא ניתן לדעת מראש אם יש בכלל טעם לצאת מהבית לדייט. מסיבה זו רוב החיבורים מסוג זה מסתיימים, במקרה הטוב בלא כלום, ובמקרה הפחות טוב באכזבה ומפח נפש.

חיבור רגשי, אותו קליק ידוע, דורש פתיחות ואמון הדדי, כנות, השלת מסכות, ויתור על הגנות והנחת הקלפים על השולחן. כששני זרים נפגשים, קשה לדעת מאיפה להתחיל – מי פותח ראשון. It'Serious מעמידה אתכם, שווה בשווה, בפני שאלות, שנוסחו על ידי מומחים לזוגיות, במטרה לפתוח את הלב ולסלול את הדרך לחיבור אישי. איך יודעים שיש קליק? פשוט מרגישים –  הלב מודיע שמשהו טוב קורה, שאתם בכיוון לאהבה וזוגיות.

מעוניינים לדעת יותר? קראו את הכתבה שלנו בנושא!

ההרשמה לשירות פשוטה ומהירה! הורידו את האפליקציה, הירשמו בחינם, ענו על סדרת שאלות וצלמו תמונת סלפי טובה.  זהו. המערכת כבר תעשה בשבילכם את שאר העבודה ותוביל אתכם לזוגיות שלב אחרי שלב!

כל שיחות הוידאו אנונימיות, אינן מוקלטות ואין אפשרות לצותת להן. פרטי המשתמשים נשמרים בדרגת אבטחה עליונה ואינם נמסרים ללא הסכמה הדדית.

דילוג לתוכן