הסיפור שלנו

חברתנו הוקמה במטרה לשנות את זירת האונליין דייטינג בעולם ההכרויות, לייצר הצלחה גדולה יותר בדייט ראשון ולהגדיל את הסיכוי להבשלת זוגיות.

עובדה: רוב הדייטים הראשונים נכשלים – אנחנו מכירים את זה על בשרנו. לכן, מיפינו את הבעיה, ניתחנו את הגורמים והחלטנו לייצר פתרון מבוסס טכנולוגיה שיוביל אותך לדייט ראשון במקסימום הצלחה ומינימום אכזבות. המטרה לייצר את המוצר הטוב ביותר שאפשר הושגה במלואה. 

למה היה לנו חשוב לייצר חוויה חדשנית מהנה ובטוחה?

  1. כי מרבית הדייטים הראשונים נוחלים כישלון.
  2. כי אנחנו חדורים תחושת שליחות ורוצים לשנות את המצב הקיים.
  3. כי אנחנו רוצים לעזור לאנשים למצוא זוגיות אמיתית.
  4. כי אנחנו בישראל ואנחנו אומה של סטראט-אפים.
  5. כי אהבה וזוגיות הן צורך בסיסי של כל אדם, ובחירה מוצלחת מלווה אותנו יום יום בשארית חיינו. אהבה וזוגיות ואופן הניהול שלהן לא נלמדים בשום מקום. במהלך החיים אנשים משקיעים בלימוד והתפתחות: רוכשים השכלה, מפתחים קריירה, מרחיבים את המעגל החברתי, וזוגיות – אין!

 

באינטרנט ניתן למצוא אינסוף מערכות ליצירת קשר זוגי, כזה או אחר. אף אחת לא מציעה מפגש להיכרות אפקטיבית לפני שיוצאים מהבית לדייט ראשון. המשתמשים נאלצים להסתפק בתמונות, על פי רוב מטעות, ובתאור שטחי. המרחק משם לאכזבה בדייט הראשון קטן מאוד.

It'serious משנה את חוקי המשחק – לראשונה בעולם ההיכרויות עומדת לרשותך מערכת חכמה בה אנשים יכולים להכיר כמו שצריך לפני הדייט הראשון. It'serious הופכת את חווית ההיכרות לפשוטה, מהנה ובטוחה בהרבה מכל חלופה  שהכרת. לא משנה לכמה פופולריות נזכה, מטרה אחת תמיד תישאר לנגד עינינו – עזרה במימוש זוגיות והעלאת מפלס האהבה עבור כמה שיותר אנשים.

צוות
דילוג לתוכן